‘یک روز در یک زمان’: و همه گیر یاد بگیرند که چگونه به گزاف گویی

به Lonnie Dupre the Grand Marais-بر اساس کاشف قطب شمال و کوه و پایدار یک بیماری همه گیر است که یک کمی شبیه کوه پیمایی به قطب شمال چیزی که او را دو بار انجام می شود.

این سفر شامل تراورس اقیانوس قطب شمال است که تقریبا 1½ بار به اندازه ایالات متحده و منجمد به یک آشفته بازار از بسته یخ. درجه حرارت شناور حدود 50 زیر, شما در حال کشیدن یک 200 پوند با سورتمه حمل کردن خود اسکی و خائنانه توده یخ در حال حرکت است بنابراین با هر گام رو به جلو, شما به آرامی شناور بازگشت.

با ما کروناویروس “سفر” Dupre گفت: هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چقدر دیگر می خواهد: “آن دو ماه سفر یا سه سال در سفر?”

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست جهان را روزانه ریتم و احساس امنیت. از کشته شدن یک و نیم میلیون نفر و ویران اقتصاد جهانی است.

در حالی که همه آمریکایی ها را همچنان به دست کم گرفتن این نامرئی و بی رحم دشمن. ما بارها و بارها چسبیده به امید کاذب. تابستان است و گرما و رطوبت به کشتن ویروس نمی کنند ؟ مطمئنا مدارس را به طور کامل بازگشایی در پاییز مناسب است ؟ ما تحمل سختی پناه در محل — لغو جشن تعطیلات و اردوگاه — به امید ظهور یک زن و شوهر از ماه بعد COVID-رایگان.

به جای این کشور در مورد تعداد بالا رفتن سرسام آور است. هر گونه بازگشت به حالت عادی نشسته فراتر از افق. آن را مانند ما اجرای 25 مایل از یک ماراتن … و کسی فقط نقل مکان کرد و به خط پایان است.

با نژاد کنون از بیش از reframing دیدگاه ما می تواند کمک روانشناسان می گویند که به مطالعه انعطاف پذیری است. به عنوان می تواند تجارب افرادی که تحمل سختی.

Dupre نشان می دهد فکر کردن مانند یک کاشف قطب شمال: نه خیلی جلوتر.

“ما قصد داریم به دنبال در خط پایان” او گفت:. “ما فقط در حال رفتن به اینجا انجام آنچه ما انجام می دهیم. … یک گام در یک زمان و یک روز در یک زمان.”

یادگیری به دوباره بجای اول برگشتن

دهه از تحقیقات نشان داده اند که توانایی جهش از سختی — انعطاف پذیری — تا حد زیادی ریشه در احساس دوست داشت به عنوان یک کودک و توسعه امن فایل های پیوست به پرورش سازگار مراقبان.

اما دیگر ویژگی های انعطاف پذیری — اتخاذ خوش بینانه و انعطاف پذیر نگرش یا پرورش روابط شخصی نزدیک برای مثال می توان توسعه یافته است.

به استقامت در گیر دانشگاه مینه سوتا پروفسور پاتریشیا Frazier نشان می دهد که وضعیت و خودمان یادآوری کنیم که این نادر, لحظه تاریخی: کشور ما نیست تجربه جمعی سختی از این مقیاس از حداقل 9/11 و مسلما جنگ جهانی دوم است.

“شما می توانید هر وضعیت در تعدادی از چراغ های مختلف و برخی از شما را احساس بدتر از دیگران” گفت: Frazier که مطالعات روانشناختی اثر عوارض جانبی و همچنین به عنوان راهبردهای مقابله با استرس.

ان Masten یک دانشگاه مینه سوتا استاد که تحقیق شده است انعطاف پذیری از آنجا که 1970s نشان می دهد تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل و تمرین “فعال مقابله است.” که شامل “گرفتن لذت بردن از زندگی روزمره” در زمان محدودیت شاید با پخت و پز دستور العمل و یا درگیر شدن در یک مراسم و یا جشن و همچنین ساخت برنامه های آینده.

“وجود دارد یک احساس عمومی از غرق و چیزی خارج از کنترل ما, بنابراین من فکر می کنم این مهم است که برای مقابله با روزانه” او گفت:.

قابل توجه تراز بودن امیدوار و در عین حال واقع بینانه در مورد این بیماری همه گیر است که راه دیگری برای محافظت از سلامت روان ما گفت: امیلی اصفهانی Smith, the d. C.-بر اساس نویسنده “قدرت معنی: پیدا کردن تحقق در جهان با وسواس شادی.”

داشتن احساس معنا در زندگی — اتصال با و کمک به چیزی فراتر از خود را مانند خانواده و یا خدا و یا بدن از کار یک عامل عمده در تندرست از سختی اصفهانی اسمیت گفت. این “داربست” برای یک تجربه ممکن است چیزی نگهداری می شود از طریق یک فاجعه یا یک حس جدید از معنای موجود در سختی ها تحمل کرده است.

“وجود دارد یک فرم خوبی که در دسترس ما حتی وقتی زندگی سخت است,” او گفت:. “این ایده که ما می توانیم پیدا کردن معنا در مصیبت و سختی است که واقعا پایه. این امید را می دهد.”

استقبال از یک ماموریت

اینکه یک زندانی جنگ به عنوان دلوت بومی دیوید گندم با تجربه در ویتنام است که در میان افراطی ترین تست تحمل سختی. هر چند او نمی دانست که آن را در زمان و گندم و آیا همه چیز درست به کشت انعطاف پذیری در 7 و نیم سال را صرف او در بدنام “هانوی هیلتون” زندان غالبا محدود به یک پنجره, 8-توسط-8 همراه با یک دال بتنی برای یک تخت خواب و یک سطل آب توالت.

برای زنده ماندن و گندم با تمرکز بر آنچه که او می تواند کنترل. او اعمال و کامل خود را handstand. او صرف ساعت رعایت رژه مورچه ها و یا skittering مارمولک یا بریدن از پرتو خورشید به آرامی سفر اتاق. او پخش تجربیات از دوران کودکی خود را. “با تشکر از آسمان شما رو بسیاری از خاطرات خوب قدیمی روز,” او گفت:.

وی همچنین توسعه رفاقت با دیگر زندانیان با بهره برداری از کدگذاری پیام از طریق دیواره های سلول. فکر کردن در مورد آینده کمک کرد حتی اگر آن را فقط ردیابی خود را جمع حقوق. و وفاداری به سربازان همکار خود به او حس ماموریت.

پس از بهره گیری از چند دهه از آزادی و گندم در حال حاضر 80 می گوید سپاسگزار او را از خواب بیدار هر روز به یک نظر لیک برتر جهان دور از بتن تلفن. “از آن پس زندگی بسیار خوب بوده است,” او گفت:.

Dupre تا به حال بسیاری از موفقیت ماجراهای از جمله 6,500 مایل کایاک و سگ با سورتمه حمل کردن سفر circumnavigating گرینلند. اما توانایی های خود را برای باقی بماند با وجود موانع و شاید حتی بیشتر الهام بخش است.

سه سال در یک ردیف او اقدام انفرادی قله آلاسکا کوه دنالی در زمستان یک شاهکار تنها تعداد انگشت شماری از کوه نوردان را به دست آورد. هر بار او مجبور شد به نوبه خود در اطراف در فاصله قابل توجه از آمریکای شمالی و بلندترین قله. در چهارم خود را امتحان کنید, پس از دو هفته صعود به تنهایی Dupre ساخته شده آن را به بالا.

مرور خطر

مدرن آمریکایی’ coddled وجود در مقایسه با بسیاری دیگر در سراسر جهان Dupre گفت: مستعد ما را از خود راضی و بی تاب.

اما او گفت: ما باید حرکت را از خطرات ناشی از کوروناویروس بودن به عنوان دقیق با ما اجتماعی-فاصله, ماسک پوشیدن و شستن دست به كوهنوردان هستند که امنیت خود را در جای پای برابری با هر مرحله.

“چند ماه یا یک سال یا حتی دو سال است که یک بخش کوچک از کل ما زندگی پس از آن را خوب به دقت بنابراین شما باید بقیه عمر خود را پایین جاده به دنبال رویاهای خود را,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de