شنبه شب اجتماعی: به یاد بانوی قرمز مدل


Illustration for article titled Saturday Night Social: Remembering Lady Red Couture

عکس: کریستوفر پولک (گتی ایماژ)

یک مادر و یک مربی و یک دوست به بسیاری از بانو قرمز دوخته شده است.

بانوی سرخ شد یک ستون از لس آنجلس’ ترانس و کشیدن جوامع میزبانی وب و تولید را نشان می دهد مانند سال گذشته “سیاه سحر و جادو است.” او دوست داشت به توصیف خودش را به عنوان “یک ترانس زن است که زندگی به عنوان بزرگترین کشیدن ملکه در اسارت” و “بزرگترین live-آواز کشیدن ملکه در اسارت است.” فراتر از شهر او به نام خانه او شاید بهترین و شناخته شده برای شرکت میزبانی یوتیوب نشان می دهد بحث هی Qween! با جانی McGovern.

تبلیغات

McGovern تایید بانوی قرمز مرگ در یک Instagram ارسال در روز شنبه.

“من نمی توانم باور من از نوشتن این پیام اما غیر قابل تصور اتفاق افتاده است” او می نویسد. “ما در شوک است. ما را ویران کرد.”

تبلیغات

بانوی سرخ شده بود در بخش مراقبت های ویژه از روز یکشنبه گذشته به دلیل عوارض مربوط به دوچرخه سواری استفراغ سندرم مزمن وضعیت سلامت. تمام هفته McGovern شده بود crowdfunding در رسانه های اجتماعی برای پوشش صورتحساب بیمارستان و حمایت از او در طول بازیابی. در حال حاضر او می گوید این کمک ها را به سمت کمک به خانواده خود را با ترتیبات مراسم تشییع جنازه.

“او به معنای بسیار به بسیاری از مردم” McGovern پست همچنان ادامه دارد. “همه من می توانید انجام دهید این است که گریه و سوگواری های غول پیکر, از دست دادن خواهر, خلاق, شریک و بهترین دوست.”

همچنین شناخته شده به عنوان مادر مدل مانتو های قرمز در زمان علاقه های فعال در مشاوره جوان و ملکه و ساخت آنها لباس و انجام آرایش خود را و آنها را آموزش چگونه به در جهان است.

“من همیشه به آنها بگویید: آیا زندگی در باتلاق و منجلاب فرو بردن به دلیل آن را غیر ضروری,” او گفت: هارپر بازار در ماه ژوئن. “شیطان در کار خود را, بنابراین چرا نباید ما بود؟”

تبلیغات

بسیاری از شناخته شده drag queens ترانس و زنان آغاز کرده اند عزاداری بانوی قرمز عبور در رسانه های اجتماعی.

“هفته گذشته من فیلم برداری جدید هی Qween! مصاحبه و بانوی سرخ کردن بیمار پس ما به او صحبت کرد مانند او وجود دارد” توییتی داعش, پادشاه, بازیگر و مدل که به نظر می رسد در دو چرخه بعدی مدل بالا در امریکا. “او در حال رفتن به او فیلم قسمت بعد. در حال حاضر او رفته است.”

تبلیغات

“استراحت در صلح و آرامش, بانو Red” شاه اضافه, به اشتراک گذاری یک تصویر از اولین بار آنها را ملاقات کرد سه سال پیش. “او خواهد بود واقعا از دست رفته توسط بسیاری از افراد است.”

“اگر شما می دانستید که او شما را دوست داشت او را” توییتی Shangela از rupaul’s Drag Race شهرت. “بود که شادی که او انجام شده در داخل خود روح زیبا. من همیشه به یاد داشته باشید خود را به خنده ، و خود را در آغوش. بقیه در حال حاضر بانو قرمز است.”

تبلیغات

یک خواننده با طیف گسترده ای بانو سرخ منتشر شد, آخرین آلبوم, #Stuntqueenدر سال 2018 است. در اینجا او انجام او Adele, تقلید مسخره امیز کردن که آلبوم “سلام Grindr” در Micky غرب هالیوود در سال 2016.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de