پلیس در حال بررسی یک راش از خرابکاری از شنبه شب که هدف این منطقه در اطراف ایالات متحده بانک ورزشگاه از جمله یک کشتی وایکینگ ها است که نشسته است در پلازا خارج از ورزشگاه.

نظارت تصویری در حال بررسی برای تعیین که اسپری-نقاشی گرافیتی در ورزشگاه ملک و دیگر ساختمان های مجاور در حدود 10 p. m. روز شنبه گفت: مینیاپولیس, سخنگوی پلیس جان سالمند. بین 50 تا 100 نفر در راهپیمایی به مساحت 4 سنت و شیکاگو Av.

تماشاگران در ورزشگاه “به صورت بسیار کوتاه مدت” سالمند گفت. آنها رفت و به الیوت پارک بود و پراکنده توسط پلیس, وارد, او گفت:.

“این بود که یک گروه از مردم که بی قانون. این نیست که مایل به تحت تاثیر قرار تغییر این بود هر چیزی به غیر از یک گروه از مردم که مایل به از بین بردن اموال او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی صبح روز یکشنبه.

آسیب بیشتر بود ضد پلیس گرافیتی در ورزشگاه علامت و کشتی وایکینگ ها. استادیوم حصار است برای ادامه کار ساخت و ساز به طوری که ساختمان خود را ندارد به نظر می رسد آسیب دیده است.

یک ساختمان در سراسر خیابان های برچسب شده با نقاشی های دیواری و پنجره ای شکسته شد. در نزدیکی چند ساختمان های دولتی بودند تخریب با نقاشی های دیواری از جمله Hennepin County Medical Examiners, اتاق کار نوجوانان عدالت, مرکز, شهرستان Hennepin ایمنی عمومی تاسیسات فدرال و دادگاه است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de