دو ماه پس از مرگ جورج فلوید خدمه ساخت و ساز هستند و چند دور بین در شورش زده محلات از مینیاپولیس و سنت پل.

یک تعداد انگشت شماری از کارگران دیده می شود نصب ویندوز جدید و Sheetrock اما بسیاری از این فعالیت شامل شرکت های بزرگ با جیب عمیق مانند هدف و جاده سریع السیر.

صدها نفر از کسب و کارهای کوچک بودند که به آتش کشیده شده و غارت در روز پس فلوید مرگ باقی می ماند تا سوار. در حالی که برخی از ساختمان ها پاره شده اند آوار باقی مانده است. در خیابان های شیکاگو که در آن فلوید کشته شد خلق و خوی است که بیشتر funereal از تجاری. در مقابل یکی سوخته, فروشگاه, کسی کشت گل در یک سوخته فولاد شاهین.

چند درب پایین Kaltuma حسن غرفه در خرابه از فروشگاه های مواد غذایی و شگفتی اگر کسی در حال رفتن برای کمک به بازسازی. مانند همسایگان و حسن و نا امید است با شکست از قانونگذاران برای تصویب قوانین است که باید با قرار دادن مقدار مورد نیاز پول نقد در دست از تلاش صاحبان کسب و کار.

“اگر آنها می خواهند به ما کمک می کند آنچه که آنها در انتظار پرسید:” حسن که نمی خواهد بود قادر به بازسازی Bismillah مواد غذایی بدون کمک از آنجا که بیمه را پوشش فقط 100.000 دلار از $500,000 از دست دادن. “این باعث می شود شما عصبانی است. آن است که از بین بردن شانس ما.”

هر چند دموکرات ها پیشنهاد دادن صاحبان کسب و کار کوچک به اندازه 300 میلیون دلار برای پوشش بیمه خسارت خواهان مسدود کرده اند و این قانون از حرکت رو به جلو با استناد به نگرانی های بیش از اندازه نجات و همچنین نقش مقامات محلی در این فاجعه است. برخی از کلید رهبران جمهوری خواه گفت: آنها نمی حمایت از تلاش بازسازی مگر اینکه مقامات محلی در مینیاپولیس و سنت Paul کمک به برنامه است.

“این است که ظالمانه به فکر می کنم که مینیاپولیس باید پوست در این بازی گفت:” دولت تشکر. جیم نش خواه از واکونیا که در خدمت به عنوان دستیار رهبر اقلیت در مجلس. “آنها به وضوح باید اثر انگشت خود را بر روی آنچه اتفاق افتاده است. بنابراین آنها نباید نگاه صرفا برای کمک به دولت.”

شهرداران از مینیاپولیس و سنت پل گفت: آنها را به انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک, اما آنها گفت: دامنه ضرر و زیان کوتوله توانایی خود را برای پوشش بسیاری از آسیب. رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفته مقامات فدرال که صدمه به اموال است که انتظار می رود به بیش از 500 میلیون دلار ساخت شهرهای دوقلو شورش دوم-پرهزينه ترين عمل نا آرامی های مدنی در کشور ،

“این تصور که شهرهای دوقلو آیا این برای خودمان است که آشکارا نادرست” گفت: St. Paul شهردار ملوین کارتر. “ما به معنای واقعی کلمه به حال مردم درایو دو یا سه ساعت می آیند و شروع آتش سوزی در شهرهای دوقلو.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری آمده است در زیر آتش شدید از توافق قانونگذاران که او را متهم به نادرست بحران است. در جلسات اخیر در دولت و کنگره, مینیاپولیس, افسران پلیس, شهادت آنها انجام داده اند می تواند بیشتر برای حفاظت از این شهر اگر مقامات محلی تا به حال دست خود را گره خورده است.

فری گفت: پلیس همه چیز را می تواند به محافظت از صاحبان فروشگاه های, اما او گفت: وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از تماس های که مسئولیت رسیدگی به.

“یک بحران است که هیچ زمان برای انگشتان اشاره و آن را یک رویکرد خوب پس از یک بحران یا” فری گفت.

حسن در تلاش بود برای محافظت از خود فروشگاه از تظاهر کنندگان در زمانی که یک گروه از هشت مرد به او حمله کردند و او را در پشت درب. یکی از دزدان به او ضربه سر با تفنگ خود را. او دزدیدند از 7000 دلار.

در حالی که او دوره نقاهت در بیمارستان فروشگاه خود را غارت کردند و به آتش کشیدند. مانند دیگر صاحبان کسب و کار بودند و با اطلاع از شکستن در توسط پیمانکاران امنیتی خصوصی, Hassan بلافاصله به نام پلیس.

“آنها گفت: آنها نمی تواند کمک کند تا صبح” حسن به یاد می آورد. “زمانی که من در آنجا بود هیچ چیز وجود دارد. کل ساختمان سقوط کرده بود.”

صاحبان فروشگاه گفت: نگرانی های خود را درباره ایمنی عمومی نمی پایان با شورش. در ال Chuchi بازار در خیابان دریاچه بود که غارت در جریان تظاهرات بازگشایی شد اما یک هفته بعد صاحب لوئیس Tamay گفت: او خسته است از اینکه یکی از معدود کارآفرینان به بازگشایی در محله خود. Tamay گفت: سطح جرم و جنایت را بازگشت به جایی که آنها هفت سال پیش زمانی که او برای اولین بار افتتاح یک رستوران در کنار گوشه های مواد غذایی. رستوران نابود شد در لندن ،

“ما مردم را شکستن شیشه خودرو و ساخت گرافیتی هر شب” گفت: Tamay که تماشا به عنوان شیشه کارگران نصب 50000 دلار ارزش از ویندوز جدید خود را در فروشگاه در هفته گذشته. “ما نیاز به امنیت بیشتر.”

Tamay گفت: او می خواهم به بازگشایی رستوران خود را در دریاچه خیابان اما او مطمئن نیست اگر صاحبخانه خود را بازسازی. رستوران خود را ایجاد شد به طوری Tamay مطرح شده بیش از $107,000 در کمک های خیریه خود را از طریق GoFundMe حساب. دیگر شورش آسیب دیده کسب و کار گرفته اند همان رویکرد با سطوح مختلف از موفقیت است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم باید پول برای بازگشایی, اما آنها نمی خواهند به” Tamay گفت. “آن را امن نیست و در عین حال.”

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره گفت: مینیاپولیس شورای شهر را به حرکت به انحلال اداره پلیس در حال کمک به اضطراب و دامن زدن به موج خروج. یک وکیل اتحادیه گفته است که نزدیک به 200 از 850 افسران در حال حاضر به دنبال ناتوانی وضعیت.

“من فکر می کنم صاحبان کسب و کار نگاه کنید که در آن و بگو چرا جهنم باید من به مینیاپولیس و بازسازی کسب و کار اگر آن را در حال رفتن به امن’ ” گفت: سناتور. اسکات نیومن یک جمهوری خواه از هاچینسون که نظارت های اخیر جلسات در شورش.

نیومن و دیگر جمهوری خواهان گفت که آنها مایل به حمایت از کمک های مالی برای صاحبان کسب و کار کوچک است توسط شورش زمانی که قوه مقننه تشکیل مجدد در ماه اوت, اما آنها خواست صاحبان برای کشف گزینه های دیگر برای اولین بار از جمله به دنبال کمک از بنیادهای خصوصی و همچنین شوراهای شهر در مینیاپولیس و سنت پل.

“روستایی Minnesotans در این نگاه و می گویند:” این یک فاجعه انسان ساخته شده ایجاد شده توسط سال از فقیر و سیاست ضعیف و بی اثر رهبری’ ” گفت: Rep. بارب هیلی قرمز جناح جمهوری خواه که در حال کار بر روی خود را تسکین برنامه برای صاحبان کسب و کار کوچک در شهرهای دوقلو. “بنابراین تا زمانی که آن اشخاص به جدول آمده است و به چالش کشیدن بحث برای outstate مینه سوتا است.”

هیلی گفت: یک ایده برای کمک به شورش آسیب دیده کسب و کار است به ارائه تا به 100 میلیون دلار پول نقد سریع در حالی که صاحبان صبر کنید برای بیمه خود را چک. او گفت: برخی از صاحبان ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که یک سال خود را برای پول, از آنجا که بسیاری از سوابق خود را ممکن است سوخته که مغازه های خود نابود شدند.

“من فکر می کنم آن است که وقت را بر همه ما به حمایت از این صاحبان کسب و کار” هیلی گفت. “مینیاپولیس … مرکز اقتصادی ما در منطقه است. آن است که یک موتور اقتصادی است که ما باید برای بازگرداندن.”

فری گفت: او در حال حاضر مشغول به کار با محلی پایه برای جمع آوری پول برای کسب و کارهای کوچک اما او کاهش یافته است به می گویند چقدر پول او امیدوار است به افزایش از طریق تلاش است. “از آن خواهد شد قابل ملاحظه است.”

رییس شوراهای شهر در مینیاپولیس و سنت پل گفت: آنها در حال حاضر با کمک چندین میلیون دلار به کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر. آنها کاهش یافته است به ارتکاب به هر گونه بودجه اضافی برای شورش آسیب دیده و کسب و کار.

“سنت پل دارای یک بودجه سالانه 600 میلیون دلار پس از این است که فراتر از محدوده آنچه یک شهر به اندازه ما می توانید مدیریت خود گفت:” امی Brendmoen رئیس جمهور از, St. Paul شورای شهر.

قانونگذاران دموکرات گفت: جمهوری خواهان ممکن است پشیمانی نیاز به شورش کمک کمک از شهرهای دوقلو اشاره کرد آنها ساخته نشده و خواسته های مشابه زمانی که روستایی به دنبال خدمات پس از یک گردباد و یا دیگر فاجعه است.

“من خوب با این ایده از مینیاپولیس و سنت پل در لگد زدن مستقیم کمک های اولیه به عنوان بخشی از این بسته اما پس از آن که اعمال می شود به هر کسی که به دنبال فاجعه کمک از دولت” گفت: Ryan وینکلر طلایی دره دموکرات که در خدمت به عنوان رهبر جناح اکثریت مجلس. “است که استاندارد جدید ، … این واقعیت است که آنها می خواهند یعقوب فری به رنج می برند برای آنچه اتفاق افتاده است, اما وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای او پاسخگو باشد.”

صاحبان کسب و کار کوچک در عین حال گفت: این زمان اشتباه برای تعصب.

“کسی که درایوهای پایین دریاچه خیابان امروزه در حال رفتن به دیدن یک جنگ منطقه” گفت: علی Barbarawi که در حال بازسازی خود را تمرین دندانپزشکی در خیابان های شیکاگو. “ما باید یک تصمیم: ما قصد ترک آن را شبیه به این ؟ آوار? و مردم دریافت می ترسم از آنچه آنها را ببینید و حرکت به دور? یا می خواهیم برای حل این مشکل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است؟”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de