شیکاگو – سابق Cy جوان برنده دالاس Kuechel مانع دوقلوها hitters روز شنبه در حالی که جوراب سفید جرم نشان داد آن را می توانید مثل حلزون حرکت کردن مانند دفاع از آل مرکزی قهرمانان.

ترکیبی غرق دوقلوها به آنها زد 10-3 توسط شیکاگو در دومین بازی از سه بازی از سری بازی های در نرخ تضمین میشه. شیکاگو راديال پنج خانه اجرا می شود – تساوی فصل خود بالا از یک سال پیش — به عنوان آنها دور کشیده در وسط نوبت.

دوقلوها تبادل شد و در حال حاضر در مشکل در ورود به شنبه. همه ستاره righthander جیک Odorizzi به طور معمول شماره 2 استارت اما در کشته شدن این لیست در حالی که دوره نقاهت بعد از یک عضله بین دنده ای فشار است. دوقلوها در ابتدا اعلام کرد که lefthander Rich Hill شروع می شود در محل Odorizzi اما 40 سال هیل بود کمی درد پس از آخرین تفرج از اردوگاه بنابراین دوقلوها تصمیم گرفت به او یک روز اضافی به بهبود می یابند.

که منجر آنها را به گزینه C – سفت Dobnak. آنها نیاز به یک جامد شروع از Dobnak برای حفاظت از اغل گاو یا حشم چون دوقلوها آماده نیست خود را به استفاده از مسکن در back-to-back, بازی نشده است.

همانطور که معلوم شد Dobnak نبود مشکل در روز شنبه. او برگزار White Sox به یک اجرا بیش از چهار نوبت – یک ترجمه توسط Yoan مونکادا در سوم زمین باز یافته. در چهار نوبت او داد تا دو بازدید و دو راه می رفت. برخی در خفاش ها شد کمی مالیات به خصوص 13-زمین برخورد او با نیکی Delmonico در ورود دوم پایان با strikeout.

Dobnak پرتاب کرده بود 73 زمینهای که در آن نقطه به نگه داشتن دوقلوها در داخل 1-0 و ممکن است در نزدیکی خود را محدود می کند. دوقلوها مدیر Rocco Baldelli را جایگزین او زاک Bieber برای پنجمین دور یک حرکت که پرداخت فوری سود سهام – برای تیم های دیگر است.

گارسیا استقبال او با یک ضربه به سمت راست میشه. Bieber دو outs اما راه می رفت خوزه آبرو. ادوین Encarnacion به دنبال با یک ضربه پس قطعی است که چپ fielder ادی روساریو هرگز نقل مکان کرد و آن را به عنوان سفر گذشته او در راه به حقه.

الوی Jimenez به دنبال با یک میدان مقابل خانه اجرا به راست که در آن وجود دارد هیچ تکان دهنده در دوقلوها اغل گاو یا حشم. ساخته شده است که آن را چهار اجرا می شود Bieber و 5-0 White Sox منجر شود.

Nelson Cruz آمار سه اجرا خانه اجرا استیو Cishek در ششمین اما White Sox نیست, با انجام, دوقلو, تبادل هنوز به عنوان جیمز McCann homered از Devin Smeltzer در ششم و شیکاگو اضافه شده چهار اجرا در هفتم از جمله Garica دوم هومر از بازی سه اجرا انفجار پایین سمت چپ خط زمینه خاموش Smeltzer.

Kuechel شد متهم با دو اجرا می شود بیش از 51/3 نوبت.اما او roared به ششم دور با یک ضربه shutout.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله