2 MLB بازی به تعویق افتاد و به عنوان Marlins مقابله با شیوع ویروس

میامی — دو بازی های لیگ, برنامه ریزی برای دوشنبه شب تعویق افتاده بودند به عنوان Miami Marlins مقابله با شیوع کروناویروس که رشته آنها در فیلادلفیا.

Marlins’ خانه, درب بازکن, در برابر بالتیمور بود به نام خاموش به نیویورک یانکیز’ بازی در فیلادلفیا. یانکی ها شده اند در همان محل باشگاه وانجمن Marlins استفاده می شود آخر هفته گذشته.

مارلین به تعویق افتاد خود خانه پرواز یکشنبه شب پس از خود سری آخر در برابر فیلیز.

یک فرد آشنا با این تصمیم به تعویق انداختن Marlins-آرام بازی به اسوشیتد پرس گفت که این حرکت ساخته شده بود با توجه به اقدامات احتیاطی سلامت. نفر دوم تایید به تعویق افتادن یانکی ها-فیلیز بازی. هر دو نفر به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود به دلیل این تعویق تا به حال نشده است اعلام کرد لیگ اصلی بیس بال.

Marlins پارچ خوزه Urena خراشیده شد از خود شروع برنامه ریزی شده در روز یکشنبه بازی و گیر Jorge آلفارو در رفت و مجروح فهرست جمعه. هیچ دلیل داده شد برای حرکت می کند اما مدیر همین Mattingly گفت: کسانی که تست مثبت خواهد بود قرنطینه در فیلادلفیا.

Marlins’ مخاطره آمیز سلامت مطرح شده دوباره شک و تردید در مورد MLB توانایی به پایان فصل در طول یک بیماری همه گیر. در Cincinnati Reds دوم baseman مایک Moustakas و مرکز fielder نیک Senzel احساس بیمار پنج شنبه یک روز پس از هم تیمی رفت و مجروح لیست چرا که او آزمایش مثبت برای COVID-19.

برخی از Marlins بازیکنان پیامک هر یک از دیگر در مورد این تیم و مسائل مربوط به سلامت قبل از روز یکشنبه بازی وجود دارد اما در بحث کاهش به بازی shortstop میگوئل Rojas گفت.

“که هرگز ما ذهنیت” Rojas گفت. “ما می دانستیم که این می تواند اتفاق می افتد در برخی از نقطه. ما آمد به ورزشگاه برای بازی آماده است.”

گفت: Mattingly: “این منصفانه است که می گویند بچه ها در مورد همه چیز. آنها می خواهند چگونه آنها احساس مورد وضعیت شنیده می شود. من فکر می کنم آن را عادلانه است. ما در حال صحبت کردن در مورد سلامت است.”

Marlins بازی, نمایشگاه بازی در آتلانتا در روز سه شنبه و چهارشنبه در برابر بریوز که دارند بدون بالا دو فو تایلر گل و تراویس d’Arnaud پس از هر دو بازیکن نشان داد علائم COVID-19. Mattingly کاهش یافته است می گویند که آیا او فکر Marlins سلامت مسائل مربوط به آتلانتا متوقف شود.

میامی یک نقطه داغ برای همه گیر اما در یکشنبه Mattingly گفت که او احساس امن تر وجود دارد.

“شما احساس امن در ballpark; من احساس امن با محیط اطراف رفتن خانه,” او گفت:. “این خیلی ترسناک در جاده ها است.”

The Baltimore Sun گزارش داد که آرام شد و در حال حاضر آماده را با احتیاط در حالی که در میامی. این تیم در آغاز فصل با یک سری در بوستون و مدیر براندون هاید صحبت در مورد چگونگی سفر متفاوت بود از جمله بازیکنان فروکش اتاق و سرویس به جای روال عادی از بیرون رفتن برای غذا.

“من فکر می کنم آن را 65 روز از ما مراقبت از آنچه که ما نیاز به مراقبت از بازی خارج میشه و این واقعا دور ماندن از مردم بهترین ما می تواند احتمالا و به مطمئن شوید که ما به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و مطمئن شوید که ما در حال پوشیدن ماسک زمانی که ما در اطراف مردم” هاید گفت: خورشید است.

واشنگتن ستاره ژوئن صوت آزمایش مثبت قبل از MLB, درب بازکن, در روز پنج شنبه در برابر یانکی ها. اما دیگر بازیکنان در این اتباع باید آزمایش مثبت به این نقطه است.

بیس عملیات کتابچه راهنمای کاربر می گوید که بازیکنان و اعضای کادر نمی توانید در مسافرت و یا دسترسی به امکانات تیم پس از teating مثبت تا آنها را به اتمام دو تست منفی mpre از 24 ساعت از هم جدا را به یک آنتی بادی آزمون و پاک توسط یک تیم و یک MLB کمیته.

دوقلوها به حال دو بازیکن میگوئل سانو و Willians Astudillo تست مثبت برای COVID-19 قبل از تابستان خود را در آموزش آغاز شد. سانو بازگشت به این تیم و بازی در افتتاحیه سری در شیکاگو; Astudillo شروع تمرینات در سنت پل با بازیکنان که در حال حاضر 30 بازیکن در فهرست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net