6 دلیل Ray J آهنگ ‘یکی از آرزو’—که فقط تبدیل 15—یکی از بزرگترین آهنگ از همه زمان تا کنون


Illustration for article titled 6 Reasons Why Ray Js Song One Wish—Which Just Turned 15—Is One of the Greatest Songs of All Time of Ever

عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

در جولای 25, 2005, ویلیام ری Norwood جونیور بهتر شناخته شده در جهان به عنوان Ray J, منتشر کلاسیک تک “یک آرزو.” این که آیا شما موافق هستید یا نه با این بیانیه های بعدی مهم نیست برای آن حقیقت مسلم است: “یک آرزو” یکی از بزرگترین آهنگ از همه زمان تا کنون.

تبلیغات

پانزده سال بعد “یک آرزو” هنوز هم برای تلفن های موبایل به عنوان prescient و در صورت لزوم به عنوان آن را در آن گرم ژوئیه روز در سال 2005 زمانی که آن را انداخته بر جهان است. من می شنوم شما به من نگاه کن احتمالا گویند به خودتان “چه چیزی اشتباه است با این احمق “یک آرزو’ سرد است و همه اما شما bein’ واقعی هذلولی P!” من ؟ شاید. اما من اجازه می دهد به ارائه یک مورد. یا نمی, اما من به هر حال. من یک آرزو. آیا شما ببینید که چه من وجود دارد ؟ شما احتمالا انجام دهد. اجازه دهید نگه داشتن آن movin’, آره آره به K. I. M.

در اینجا 6 دلیل Ray J را “یک آرزو” یکی از بزرگترین آهنگ از همه زمان تا کنون.

تبلیغات

1. اجازه دهید فقط شروع در بالا رادنی “Darkchild” Jerkins تولید شکاف بالا است. آن را فقط خوب لعنت قطعه موسیقی. وجود دارد برخی از جامد پیانو کار برخی از جامد MIDI-ارکستر کار منجر به قلاب آن را به یک خوب نوسان به آن است. منظورم این است که اگر شما در تلاش بودند به یکی از بهترین آهنگ همیشه که بد نیست برای شروع. من نیاز به شروع در اینجا چون ما در مورد رفتن بر روی Ray J-a-thon در آینده 5 گلوله. دست و پنجه نرم می آلاله.

2. Woooooo شیلی, این nigga ری spittin. بیایید تماس بیل با بیل کندن او خواننده بسیار بد در این آهنگ که آنها در واقع واقعا خوب است. من می دانم که باعث می شود هیچ حس اما آن را نیز به وضوح طراحی شده است. و من از ذهن نیست Ray J خواننده در همه مانند به طور کلی. خواهد از من بپرسید Ray J به آواز خواندن در عروسی من (یا تشییع جنازه) احتمالا نه اما اگر او وعده داده به آواز خواندن “یک آرزو” من ممکن است. همچنین من هرگز دیده می ری زندگی می کنند. من نمی توانم تصور کنید که او در تلاش برای خواندن این آهنگ زندگی می کنند. نیمی از این یادداشت نیست حتی صدا مانند شما می توانید نمودار آنها است. وجود دارد برخی از زور زدن. اما حتی از طریق تا حدودی تیره و تار Thomaspoob-esque vocalizing او رها کردن میله. اما بیایید جلوتر از خودمان فقط می دانم مانند الگوی رفتاری می گوید: این شخص ساده و معصوم spittin.

3. شما می دانید که چرا این آهنگ نیز خیلی خوب است ؟ شما به معنای واقعی کلمه نمی تواند بشنود هر کس دیگری آواز آن. آن را مانند یک آهنگ امضا که ری به معنای واقعی کلمه تنها انسان بودن من می توانید تصور کنید که انجام این آهنگ. من فکر می کنم آن عهد به آوازی سبک ارائه شده در رکورد. منظور من, Ray J, a nigga بود که birthed به آواز خواندن و انجام آوازی اجرا می کند اجرا می شود. او اجرا می شود صدای دردناک تقریبا مانند او تا به حال سعی کردم به گریه هر چند برخی از درد به رسیدن به آنها. من آن را دوست دارم. من به معنای واقعی وجود دارد درست به زندگی آوازی اجرا است که او می کند در اینجا است که من تقریبا به طور کامل مطمئن شوید که شما می توانید در یک موزه به عنوان تنها مجزا عملکرد در نوع خود است. بدون درپوش (همانطور که بچه ها گفتن) من عاشق این گه. من سعی کردم به آن را انجام دهد دو بار صبح و در حالی که من نمی توانم آنها را زمین shits, Ray J می تواند یا نه اما او باعث می شود من اعتقاد دارم که من می تواند. در همان زمان این nigga حال بالا 2o آمار آن را انجام می دهند به طوری که من به قضاوت ، Ray J da Gawd.

4. کامل. کارائوکه. آهنگ. این مسلم است. شما می دانید که چگونه وجود دارد تنها می تواند یک الماس در باشگاه است و باید به بهترین رقصنده ؟ که چگونه من احساس می کنم در مورد “یک آرزو.” تنها کسی که واقعا به 110 درصد در همه زمان ها باید قادر به خواندن “یک آرزو” در شب کارائوکه. شما نمی تواند یک فرد می دهد که می گویند 75 درصد است. شما نیاز بدن gyrations و حرکات به آمار کسانی که یادداشت ها.

5. این ویدئو. ZOMG ویدئو فوق العاده ترین چیزی که تا کنون. برای یک, من می خواهم استدلال می کنند که این آخرین رقص خوب در باران تصویری. من حتی نمی باید پست-2005 مقایسه کردن بالا سر من, اما من تا مطمئن شوید که آنها نمی آیند نزدیک است که من آماده ام برای مرگ, در این تپه است. ریحانا “چتر”? Eh. بازی کودک. به علاوه نیمی از این ویدئو آنها پرتاب CGI-آب در او. آن را فقط همان نیست. منظورم این nigga Ray J تیک تاک در طول تصویری. انجام تمام stomps پا و گه. نیز وجود دارد واقعا هیچ دلیل خوب برای خارج آواز در باران در این ویدئو. برای یک ذات الریه. برای دو نفر که گه است stalkerish و احتمالا دقیقا نمی خواهید برای افزایش شانس خود را از دیدن یکی از 5 آرزوهای خود را از طریق (ما در حال گرفتن وجود دارد). همچنین او در یک روز بارانی فقط به رقص در باران در مقابل خانه او امیدوار است که او می خواهم خود گذشتگی ؟ زیرا این باران نیست که او خواستار او در تلاش برای رسیدن به خانه رویایی و توالی عملیات با موفقیت گرفتن که شانس دوم. فقط گفت: هیچ دلیلی وجود دارد به رقص در باران, اما Ray J معتقد است که باران-رقص طول می کشد آن را به سطح بعدی. من با شما موافقم. من آن را دوست دارم.

تبلیغات

6. این آهنگ به نام “یک آرزو.” با شمارش من ری می پرسد برای 6 آرزوها (من می تواند یک مورد که او می پرسد برای 14) حتی اگر او می گوید او می تواند خوب اگر او می شود اما او هرگز کاملا اشاره می کند که او ترجیح می دهند. همچنین خواستار یک آهنگ “یک آرزو” که در آن شما می گویند: “در اینجا من لیست دلخواه” است banoodles. برای شروع فرض کنید که یک جن در حال حاضر او ارائه می دهد تا 2 آرزوها—یک قلب در حال تغییر و….بیایید در این مورد صحبت دوم. او می گوید: “یک ثانیه من را شما پر کنید و آن را تمام کند.” من نمی دانم اگر او به این معناست که او را در قلب او و پر کردن آن همه که مرضی. و یا اگر او به این معناست که او را به آرزوی خود و پر کردن آن همه که خودخواه. همچنین من نمی دانم چگونه شما را پر کنید تا او را آرزو می کنم. شاید او مایل است که یک بادکنک است. در هر صورت این یک آرزو است. یکی از عجیب و غریب اما ای کاش با این وجود. برای سومین آرزو—استاندارد شماره اسیب معمولا با 3 عنوان هر جن در علاءالدین—او کوتاه متوقف می شود و اجازه می دهد ما می دانیم که او می تواند خوب اگر او یکی است.

اما پس از آن این nigga ری می رود و توپ را به دیوار خود را با درخواست. و من واقعا هیچ ایده که آرزو می کنم او می خواهد. من نمی تواند تصمیم بگیرد اگر وجود دارد چهار آرزوها در اینجا که در آن هر مایل است یک زیر مجموعه از مهمترین آرزو و یا اگر اینها همه جدا آرزوها. همچنین با توجه به چگونه بسیاری از خواسته های او قرار می دهد در جدول اینجا, من واقعا باور نمی کنم که او می تواند خوب اگر او فقط یک.

اگر من تا به حال یک آرزو ما خواهد بود بهترین دوستان (1)

عشق هرگز پایان (1 یا 2) آن را فقط شروع (1 یا 3)

اگر من تا به حال آرزو شما می تواند my boo (2 یا 4)

قول می دهم به شما عشق (2 یا 5) به من اعتماد من به شما اعتماد (2 یا 6)

اگر من تا به حال یک آرزو ما خواهد فرار (3 یا 7)

عشق در تمام طول روز (3 و 8) و ما یک کودک (3 یا 9)

اگر من تا به حال یک آرزو من شما را در تمام زندگی من (4 یا 10)

و شما را به جهنم همسر من (4 یا 11) آن را درست در این زمان (4 یا 12)

اگر من تا به حال یک آرزو.

در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم من آوردن تا سردرگمی و یا عدم شفافیت در فقط چگونه بسیاری از خواسته های او خواهد بود یک دست کشیدن از آن نیست. این افزایش آهنگ چون ما می دانیم که او در تلاش برای rewoo خود زن و او آن را به عنوان او می رود به همین دلیل است که او احتمالا در سمت چپ او را در وهله اول باعث می شود که این گه تمثيل.

تبلیغات

Ray J allegoried کل آهنگ که در آن او می گوید که تنها نیاز به یک آرزو برای خود زن اما او دروغ گفتن (او درخواست بسیاری از آرزوها) به همین دلیل است که در این ویدئو او نیست جواب تلفن و برگ او را حلق آویز نیاز به او را به رقص در باران هنگامی که او را واقعا نمی باید.

“یک آرزو” که یک آهنگ در مورد دلیل واقعی روابط شکستن: وعده شما اصلا قصد نگه داشتن. Ray J است را در اینجا قرار دادن بازی خود را پایین کوه در می رم از آن و معکوس آن را در نام ارتباط psychologics که ثابت می کند که ری یک متفکر مثل هیچ کدام دیگر.

تبلیغات

بز. آهنگ. مبارک تولد 15 “یک آرزو” شما حیله گر صبح شما. و سلام به Ray J da Gawd برای یادگیری ما چیزی حتی زمانی که ما فقط در تلاش برای تماشای یک مرد سیاه رقص در باران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net