یک آخر هفته از ناآرامی به عنوان مهاجر در تظاهرات در سراسر کشور


Illustration for article titled A Weekend of Unrest as Violence Erupts at Protests Across the Country

عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

در این نقطه, آن دانش مشترک است که تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در حال انجام در سراسر کشور با هیچ نشانه آن است که آنها می تواند کاهش در هر زمان به زودی. بیش از آخر هفته گذشته در سراسر چندین متحده تظاهرات خشونت تبدیل شد با یکی منجر به مرگ یک فرد.

تبلیغات

پورتلند

در هفته های اخیر پرتلند سنگ., تبدیل به یکی از مرکزی تمرکز بر نقاط در حال انجام تظاهرات در برابر پلیس خشونت در بخش های بزرگ به دلیل رئیس جمهور تهمت تصمیم گیری برای استقرار ماموران فدرال به منطقه یک حرکت او ظاهرا دو برابر را در واشنگتن پست گزارش روز دوشنبه. یک ایمیل به دست آمده توسط پست نشان داد که ایالات متحده خدمات مارشال مستقر شده 100 معاون مارشال آمریکا برای مبارزه با معترضان در پورتلند. وزارت امنیت داخلی نیز با توجه به ارسال های اضافی 50 نمایندگی از ایالات متحده در گمرک و حفاظت از مرزها.

تبلیغات

بسیاری از تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند صورت گرفته در دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند. از اواسط ماه جولای وجود دارد و در حال حاضر 114 ماموران فدرال اعزام به دادگاه. مردم و سیاستمداران محلی را محکوم کرده اند حضور ماموران فدرال با دیدن آن به عنوان یک شغل از شهرستان. با توجه به سی ان انبه معترضان وارد با لیزر, گاز, ماسک, سپر و برگبلورس برای مبارزه با ماموران فدرال. در شب جمعهیک گروه از معترضان شد شعار “Black Lives Matter” قبل از گاز اشک آور منتشر شد و در مقابل ،

کلرادو

گروهی از معترضان شد راهپیمایی پایین ایالتی 225 در آرورا کلرادو., هنگامی که یک وسیله نقلیه را از طریق جمعیت, با توجه به ان بی سی نیوز. خوشبختانه هیچ گزارش از هر کسی که به طور جدی زخمی و به عنوان یک نتیجه. خودرو بود که در نهایت یدک کشیده و پلیس در حال بررسی حادثه است. بعد از آن در روز, تجمع اعتراضی تصمیم به آتش یک شات که زده یکی دیگر از معترضان. قربانی به بیمارستان منتقل شد و گزارش شد در وضعیت با ثبات است. اعتراض اعلام شد غیر قانونی مجمع بعد از یک گروه از معترضان شروع به سر و صدا ویندوز یک دادگاه و شروع یک آتش سوزی در یک دفتر.

تظاهرات شده برای ماه گذشته در کلرادو به دلیل تمدید خشم در پلیس به قتل الیاس McClain در تابستان گذشته.

ایلینوی

با توجه به WCIA, یک حادثه مشابه رخ داده در Champaign, بیمار. گروهی از معترضان شد راهپیمایی برای اجاره cancelations و پایان دادن به ابزار بسته آف هنگامی که یک کامیون شروع به رانندگی را از طریق جمعیت. کامیون ضربه نیست هر کسی هر چند آن را اجرا بیش از یک نفر دوچرخه. معترضان قادر به دست آوردن پلاک از وسیله نقلیه و گزارش آن به پلیس. این گروه همچنین اعتراض سرکش باربر شرکت محلی سلمانی که باعث می شود مشتریان خود نشانه چشم پوشی کرد و گفت که آنها بخشی از زندگی مهم است.

تبلیغات

ویرجینیا

WTVR گزارش که در Richmond, Va., یک تظاهرات مسالمت آمیز در روز شنبه اعلام شد شورش پس از ویندوز به کسب و کارهای محلی شکسته شد و یک شهر کمپرسی کامیون آتش كشيده شد. رئیس پلیس جرالد اسمیت کرده و اظهار داشت که بسیاری از خشونت پیشگام شد سفید supremacists masquerading به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان. “ما را شناسایی کرده اند برخی از افراد که دیده شده است با Boogaloo پسران و برخی از Antifa گروه در اطراف این منطقه است. اکثر افرادی که در آنجا بودند شب گذشته قفقازی” اسمیت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. او همچنین گفت که بسیاری از مردم درگیر شدند و در خارج از آشوبگران.

تبلیغات

شش نفر بازداشت شدند و روز شنبه به اتهام غیر قانونی مجمع و دو نفر از مردان چهره جنایت به اتهام حمله به یک افسر اجرای قانون و شورش با اسلحه گرم. اسمیت گفته است که ریچموند پلیس در حال بررسی فیلم های نظارت از شب برای پیدا کردن مردم برای شورش. شهردار ریچموند Levar Stoney تشکر سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در تلاش برای کمک به آن را به منظور هرج و مرج است. “من می خواهم برای ارسال یک تشکر به پل معترضان در زمین که تقبیح سفید supremacists یک بار آنها شناسایی شدند. من خدا را شکر به شما برای رسم خط و چسبیده نه فقط برای حرمت حرکت خود را, اما همچنین ایمنی همکار خود را Richmonders که شما راهپیمایی در کنار و همچنین” سنگی گفت.

کنتاکی

در Louisville, Ky., گروهی از معترضان مسلح که خود را نه لعنتی اطراف ائتلاف (NFAC), به خیابان ها ریختند و خواستار دستگیری این افسران که به کشته شدن Breonna تیلور. با توجه به پیک-مجله سه معترضان به ضرب گلوله کشته شدند هنگامی که یک شخص معترض ناخواسته مرخص تفنگ خود را. به گفته سخنگوی پلیس لمانت واشنگتن یک قربانی دچار جراحات جزئی دیگری بود جدی اما وضعیت با ثبات و سوم در حال حاضر در ICU است اما انتظار می رود برای زنده ماندن. پلیس در حال بررسی این موضوع به عنوان یک غفلت تیراندازی یک تصادف است که می تواند در نتیجه اتهامات جنایی بودن پرونده.

تبلیغات

اعتراض در روز شنبه شاهد سه Percenters یک گروه شبه نظامی, فرود در لوئیزویل در پاسخ به NFAC اعتراض. هر دو گروه بودند در صحنه اما وجود دارد هیچ گزارشی از خشونت شکستن بين دو گروه. یازده نفر دستگیر شده بودند روز شنبه به اتهام درجه اول فرار درجه گستاخ خطر افتادن مانع یک جاده و تداخل با یک دولتی بهره برداری است. به گفته پلیس برخی از معترضان راهپیمایی از جفرسون مربع پارک لین خانواده ورزشگاه و تلاش برای شکستن از طریق یکی از دروازه. پس از آنآنها به سمت چهار پل و مسدود آن را با ماشین و شروع به پرتاب اشیاء در پلیس.

حوادث آخر هفته گذشته را نشان داده است که تنش ها تنها افزایش بین معترضان ضد معترضان و دولت فدرال است. این در حال حاضر منجر به مرگ یک نفر به عنوان بیش از آخر هفته ریشه گزارش داد که یک مرد در آستین تگزاس به ضرب گلوله کشته شده و کشته شدن در یک زندگی توجه کردند.

تبلیغات

ایمن ماندن و اقامت هوشمند وجود دارد مردمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de