آیشواریا و دختر Aaradhya مرخص پس از آزمایش منفی برای Covid-19

بمبئی: بازیگر آیشواریا رای باچان و دخترش Aaradhya باچان در روز دوشنبه آزمایش منفی برای COVID-19 و مرخص شد از بیمارستان شهرستان اینجا.

46-سال بازیگر, شوهر, آبیشک باچان تایید این خبر در توییتر.

“آیشواریا و Aaradhya اند خوشبختانه آزمایش منفی شده اند و از بیمارستان مرخص شده. آنها در حال حاضر خواهد شد در صفحه اصلی” Abhishek توییتی.

44 سال بازیگر اضافه کرد که او و پدرش megastar آمیتا باچان هنوز هم تحت مراقبت های پزشکی کارکنان در Nanavati بیمارستان جداسازی بخش است.

“پدر من و من همچنان در بیمارستان تحت مراقبت های پزشکی کارکنان. با تشکر از همه شما برای ادامه دعا و آرزوهای خوب. مدیون برای همیشه.”

آیشواریا و خود را هشت سال جوان شد معطوف به جداسازی بخش Nanavati بیمارستان در جولای 17, تقریبا یک هفته پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

آمیتا, 77 و آبیشک بستری شده بودند به بیمارستان در جولای 11.

پدر-پسر اواز شده است های به روز رسانی سلامت با طرفداران خود در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

در طولانی پست وبلاگ بیش از آخر هفته آمیتا باز در مورد بهداشت روانی در تلاش COVID-19 بيمار صورت به عنوان ویروس را میدزدد و آنها را از انسان واقعی تماس بگیرید.

“وضعیت روانی جرقه از واقعیت تلخ است که COVID بیمار را در بیمارستان بستری انزوا می شود هرگز برای دیدن دیگر انسان برای هفته ها. وجود دارد پرستاران و پزشکان در بازدید و پزشکی مراقبت از اما آنها همیشه به نظر می رسد در PPE واحد” روی صفحه نمایش آیکون نوشت.

این بازیگر گفت که او آواز می خواند به خود را در شب.

“در تاریکی شب و لرز از اتاق سرد من بخوان .. چشم بسته در تلاش خواب .. هیچ مورد و یا در اطراف.. و آزادی را قادر به انجام این کار خواهد شد گسترش و من می دانم که اگر در اراده خداوند متعال وجود دارد انتشار(sic).”

هفته گذشته بالیوود جانباز نیز رد کرده است که او در نهایت آزمایش منفی برای coronavirus تماس با قطعه ای از اخبار “یک اصلاح ناپذیر دروغ”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de