قلو Fishbar این Lowertown St. Paul غذاهای دریایی رستوران گروگان توسط جیمز ریش برنده جایزه آشپز تیم McKee, بسته شده است.

رستوران در خدمت آن آخرین وعده غذایی در روز شنبه.

“ما بسته رستوران در این زمان و هیچ برنامه ای برای بازگشایی” گفت: لورن Zinter شریک مدیریت. “اثرات اطراف COVID ثابت بود فقط بیش از حد.”

Zinter گفت: ایمنی کارکنان و مهمانان یک عامل اصلی در تصمیم گیری به عنوان به خوبی به عنوان تلفات مالی محدود گنجایش.

“اگر چه ما به وضوح غمگین به دیدن آن بروید ما احساس می کنیم در این زمان این تنها تصمیم را,” او گفت:.

“من بسیار افتخار قلو,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم ما اصلا چیزهایی که ما مجموعه ای را به انجام, و ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده انجام آن است.”

قلو Fishbar باز در اواخر سال 2017, یک پایگاه برای McKee دو سال پس از او بسته ناهارخوری زیبا افسانه La Belle با یکدیگر رقابت می.

رستوران در زمان بیش از دو طبقه و فضایی که قبلا قرار دارد Heartland رستوران و به عنوان لنگر بازار خانه مشترک یک مقیاس کوچک مواد غذایی سالن که در آن مشتریان می تواند انتخاب ماهی, گوشت و قارچ, برای قلو سرآشپزها برای آماده سازی.

استار تریبیون داد قلو Fishbar 3 1/2 ستاره ستایش آشپزخانه “نظم بسیار ماهر پخت و پز” و آن “بداهه طبیعت و حس ماجراجویی.”

پس از بسته شدن آن اتاق ناهار خوری اواسط ماه مارس قلو بازگشت و با منظقه وانت po’boys و غذاهای دریایی جوش و داخل سالن ناهار خوری بازگشایی در ماه ژوئن.

“ما تا به حال واقعا مثبت پاسخ از ما به طور منظم و افرادی که می خواستند برای حمایت از ما و دیدن ما موفق اما از نظر مالی آن را اضافه نمی کند تا” Zinter گفت.

Zinter نمی خواهد اظهار نظر در مورد آینده فضای وسیع دهلیز بازار ساختمان خانه.

این سنت پل دوم همه گیر مربوط به از دست دادن مواد غذایی-سالن رستوران لنگر; در شکوفه در سنت پل Keg و مورد بازار بسته در اوایل این ماه.

اخیر دیگر مشخصات بالا از تعطیلی شامل جثه Alarcon شمال شرقی مینیاپولیس رستوران مکزیکی پوپول ووه گاوین Kaysen را Bellecour در Wayzata و کارشناسی کشاورز در مینیاپولیس شمالی حلقه. آنها در میان تقریبا سه ده شهرهای دوقلو رستوران به نزدیک پس از یک مارس 16 منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz متوقف ناهار خوردن در سرویس ایالت به سرعت گسترش coronavirus. پتیس اجازه داده شد به بازگشایی ژوئن 1 و داخل سالن ناهار خوری از سر گرفته شد ژوئن 10 در 50 درصد ظرفیت است.

آن را “ویرانگر” زمان برای رستوران Zinter گفت. “این واقعا سخت برای تیم یا من به احساس متاسفم برای خودمان که بسیاری از دیگران رفتن را از طریق همان چیزی است.”

@SharynJackson

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de