آرکانزاس بهداشت ، تام پنبه است و نه یک نژادپرست است. او فقط در نقش یکی در زندگی واقعی


Illustration for article titled Arkansas Sen. Tom Cotton Is Not a Racist. He Just Plays One in Real Life

عکس: اندرو بیلبائو (گتی ایماژ)

در اینجا در ریشه ما بسیار خاص در مورد چگونه ما برچسب مردم است. ما می دانیم که برچسب می تواند مضر و متعصبانه بنابراین ما در حال مراقب باشید که نام تجاری یک فرد یک چیز مگر اینکه ما مطمئن هستیم که آنها در واقع گفت: چیزی.

پس آن را با در نظر داشت که من می گویم جمهوریخواه ایالت آرکانزاس تام پنبه است و نه یک نژادپرست; او فقط به نظر می رسد به رنج می برند بسیاری از نژادپرستانه علائم می گوید: بسیاری از نژادپرستانه گه و دعوا به خاطر نژاد پرستی زنده است.

در مصاحبه با Arkansas Democrat-Gazetteمنتشر شده در یکشنبه, پنبه ادعا می کند که برده داری بود و این کشور را “شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود.”

تبلیغات

اگر شما در حال فکر کردن است که پنبه فقط این نظر به طور تصادفی از آنجا که او یک طاقت فرسا مورد نژادپرستانه سکسکه شما می شود اشتباه است. او در واقع نظر و بحث در مورد چگونه برده داری باید در مدارس تدریس شود. صبر کنید من فکر می کنم من خواندن این اشتباه است; نه آن را درست کنید.

“ما باید به مطالعه تاریخچه برده داری و آن نقش و تاثیر را در توسعه کشور ما به دلیل در غیر این صورت ما نمی توانند درک کنند که کشور ما” پنبه گفت. “به عنوان بنیانگذاران گفت: این شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود.”

تبلیغات

پنبه نیز اشاره کرد که “اتحادیه ساخته شده بود در راه به عنوان لینکلن گفت: برای قرار دادن برده داری در این دوره به آن نهایی انقراض است.”

به جای به تصویر کشیدن امریکا به عنوان “یک irredeemably فاسد فاسد و نژادپرست کشور” ملت باید بازدید “را به عنوان ناقص و ناقص زمین اما بزرگترین و نجیب کشور در تاریخ بشریت” او افزود: HuffPost گزارش.

تبلیغات

عراقچی دنیای سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان می تواند ضرب گلوله کشته شد و حتی زمانی که تسلیم شدن. در یک پس-deleted صدای جیر جیر از پنبه گفت: آمریکا برای استقرار “10 کوه 82 هوابرد, 1st Cav, 3rd پیاده نظامهر آنچه در آن طول می کشد برای بازگرداندن نظم است. هیچ سه ماهه برای insurrectionist دولت برای تظاهر کنندگان و غارتگران است.”

بسیاری از زمان موضوع را با استفاده از عبارت “سه ماهه”—که “جنایت جنگی” است که “آیا اگر انجام شده بود قتل تحت قانون آمریکا”—در حال استفاده توسط یک سناتور آمریکایی علیه آمریکایی ها. اما پنبه نمی گه. پس از توییتر با او تماس برای حذف صدای جیر جیر پنبه و کارکنان خود را استدلال به ترک جیر است و شامل اضافی جیر توضیح موضع خود را در “no quarter” اما توییتر اصرار داشت او را گه پایین.

تبلیغات

“من دستیار سعی کردم به همین دلیل با کارمند. ما ارائه به ارسال صدای جیر جیر جدید روشن من معنیکه من به هر حالاما کارمند رد کرد و اصرار من مجبور به حذف اصل tweet به دلیل برخی از دانه های برف به حال ترجمه آن” پنبه نوشت: در یک فاکس نیوز op-ed.

پنبه (که نام احتمالا فیتزجرالد اما او آن را به پنبه به دلیل برده داری) برخی از واقعا پیچ انداز در امریکا گناه اصلی است که واقعا فقط یک راه خوب از گفت و تجاوز و قتل و انقیاد از کل نژاد از مردم است. پنبه در حال حاضر سعی در معرفی یک لایحه—صرفه جویی در تاریخ آمریکا عمل 2020“که قطع فدرال توسعه حرفه ای وجوه از هر منطقه مدرسه می آموزد که یک برنامه درسی مرتبط 1619 پروژه است.”

تبلیغات

از HuffPost:

این 1619 پروژهکه اشاره به سال بردگان آورده بودند از آفریقا به استعمار امریکایک سری از قطعات توسط نویسندگان برای مجله نیویورک تایمز که به بررسی تاریخ آمریکا از برده داری و نقش حیاتی آن در کشور تاسیس.

قدیمی, هانا جونز, یک برنده جایزه پولیتزر بار خبرنگار و مدیر 1619 پروژه لعنتی پنبه دیدگاه توجیه برده داری “بود که در آن قانونی به تجاوز به عنف و شکنجه و فروش انسان برای سود است.” آن را سخت به تصور کنید چه نمی توان توجیه کرد اگر آن را وسیله ای برای پایان,” او اضافه شده است.

پنبه شات در یک صدای جیر جیرترجمه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستنکه نظرات او بودند نه “توجیه یا تایید برده داری” از آنجا که او ادعا می شود صرفا “توصیف انداز از بنیانگذاران.”

در مصاحبه خود با روزنامه و پنبه با انتقاد از 1619 پروژه به عنوان “جناح چپ تبلیغات” و “در واقع از لحاظ تاریخی نادرست است.”

تبلیغات

“حتی یک پنی است بیش از حد برای رفتن به 1619 پروژه ما در مدارس دولتی” پنبه گفت. “نیویورک تایمز نباید تدریس تاریخ آمریکا به بچه های ما.”

تبلیغات

اگر “محلی جناح چپ مدرسه تخته می خواهید برای پر کردن فرزندان خود با سران ضد آمریکایی پوسیدگی که خود تاسف انتخاب” گفت: پنبه. “اما آنها باید برای بهره مندی از مالیات فدرال دلار برای آموزش کودکان آمریکا به نفرت امریکا است.”

تبلیغات

گفت: تام پنبه است که کاملا نژادپرستانه و فقط وانمود می شود—اما تنها در طول ساعت که او بیدار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de