سانتی متر Gehlot حق تماس با یک جلسه برای اثبات اکثریت: چیدمبرم

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز دوشنبه ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور خواهد شد دخالت و دستور راجستان فرماندار تشکیل جلسه دولت با مجلس است.

سابق اتحادیه وزیر ادعایی که BJP منصوب فرمانداران را نقض متن و روح قانون اساسی است و باید در روند “به شدت دچار اختلال” دموکراسی پارلمانی آن کنوانسیون ها و سنت.

“من صمیمانه امیدواریم که که رئیس جمهور را توجه داشته باشید از آنچه که اتفاق می افتد – فرسایش دموکراسی پارلمانی فرسایش قانون اساسی نقض قانون اساسی و انجام آنچه درست است در شرایطی که گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی. چیدمبرم گفت: رئیس جمهور است که “قدرت مطلق” به فرماندار که آنچه که او انجام شده است اشتباه است و از او بخواهید برای تماس با یک جلسه مجلس.

“من هنوز بر این باورند که رئیس جمهور هند می تواند دخالت کند و دستور استاندار برای تشکیل یک جلسه مجلس گفت:” وقتی پرسیده شد که آیا رئیس جمهور می تواند به طور مستقیم دخالت در این موضوع.

“من امیدوارم که بهتر وکیل پیروز خواهد شد و مردم خردمند می تواند دستور فرماندار که او باید احضار در جلسه مجمع” کنگره رهبر گفت و اشاره کرد که فرماندار ندارد اختیار خود در این موضوع است.

چیدمبرم گفت: اگر رئیس جمهوری که متهم است نه لذت بردن از اکثریت می خواهد برای اثبات اکثریت او را به عنوان تماس با یک جلسه در اولین به آن را اثبات کند. “هیچ کس نمی تواند در راه خود ایستاده است.”

“قرار دادن هر گونه مانع برای تماس با جلسه مجلس را تضعیف می کند مبنای اساسی یک دموکراسی پارلمانی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de