دهلی نو: دیزل قیمت در سرمایه های ملی در روز یکشنبه رشد شاخص نسبت به 82 تومان به ازای هر لیتر علامت زیر دومین روز متوالی افزایش قیمت.

دیزل قیمت افزایش 15 paise هر لیتر با توجه به قیمت اطلاع رسانی دولت-نفتی متعلق به شرکت های بازاریابی.

در این زمان قیمت فروش خرده فروشی در سرمایه های ملی به, بالاترین نرخ تومان 81.94 در هر لیتر.

نرخ ایالتی به ایالت متفاوت است بسته بروز محلی مالیات بر فروش و یا مالیات بر ارزش افزوده.

این دومین روز متوالی افزایش قیمت. نرخ بودند پیاده 15 paise در روز شنبه. این افزایش قیمت در روز شنبه پس از چهار روز وقفه در رای تجدید نظر.

قیمت بنزین در روز یکشنبه بدون تغییر باقی مانده است. قیمت بنزین ثابت مانده در Rs 80.43 در هر لیتر برای تقریبا چهار هفته است. بنزین نرخ آخرین تغییر در ژوئن 29.

قبل از ضربه زدن به دکمه یخ قیمت بنزین بوده است افزایش در 21 موارد پس از شرکت های نفتی واگردانی به قیمت روزانه تجدید نظر در ژوئن 7.

تجمعی افزایش بنزین آمد به تومان 9.17 در هر لیتر.

دیزل نرخ همچنان به تجدید نظر صورت پراکنده در ماه جولای. تجمعی افزایش قیمت دیزل پس از 7 ژوئن در حال حاضر بالغ بر Rs 12.55 در هر لیتر.

در بمبئی بنزین است قیمت تومان 87.19 — بدون تغییر پس از 29 ژوئن در حالی که دیزل در حال حاضر هزینه های Rs 80.11 یک لیتری.

قبل از ژوئن 7, شرکت نفت به 82 روز نیست تجدید نظر در قیمت بنزین و دیزل به عنوان آنها تنظیم یک رکورد افزایش در مالیات غیر مستقیم وظیفه دولت در برابر کاهش نرخ موجه با توجه به بین المللی قیمت نفت افتادن به دو سال کم است.

اظهار نظر در قیمت نفت ICICI اوراق بهادار گفت: تیز بهبود در قیمت نفت از پایین در مارس رانده شد سقوط جهانی عرضه مازاد از 22.7 میلیون بشکه در روز) به تقاضا عرضه تعادل در ماه ژوئن.

“جهانی عرضه نفت در ماه ژوئن کاهش 13.7 میلیون بشکه از مارس سطوح در حالی که تقاضا بهبود 9.1 میلیون بشکه در همان دوره به عنوان در هر IEA. کاهش عرضه و بهبود در تقاضا منجر به تقاضا عرضه تعادل در ژوئن در مقابل عرضه مازاد 22.7 میلیون بشکه در ماه آوریل ،

آن گفت: مستندات با توجه به موج دوم از عفونت های صدمه دیده اند بهبود تقاضا در آمریکا و هند است.

هر EIA اطلاعات کل ما بنزین و دیزل تقاضا کاهش تندتر در هفته منتهی به 17 جولای نسبت به قبل 4-6 هفته.

“در هند بنزین و دیزل مصرف کاهش تندتر در 12-21 درصد در سال در سال در ماه جولای 1-15 مقابل 9-16 درصد در ماه ژوئن 16-30” آن گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله