امتیاز:

عنوان: Dil Bechara
بازیگران: Sushant Singh Rajput دختربچه Sanghi, Sahil فقط, Saswata Chatterjee, صلیب شکسته Mukherjee, Saif Ali Khan
جهت باد: Mukesh چهبرا

چگونه شما در نقد و بررسی یک فیلم که star, یک دوست بازیگر با مسخره, طولانی, لبخند, ما را ترک کرده است به طور ناگهانی? چگونه شما در نقد و بررسی یک فیلم که در آن هر فریم او ما را به یاد او دیگر در میان ما? یک فیلم که در آن هر بار که او لبخند, قلب درد در فکر یک زندگی خاموش بیش از حد به زودی. یک فیلم که در آن شما احساس می کنید برای رسیدن و دست زدن به او پرسیدن اگر شما می تواند در آغوش او ؟

چگونه شما در نقد و بررسی یک فیلم است که در مورد ویرانگر شرایطی که انسان در مرکز آن و نه آنقدر حضور خود را?

شما بررسی کنید که فیلم مثل شما نقد هر فیلم — با به اشتراک گذاشتن تجربه خود را از تماشای آن از تماشای او.

Dil Bechara کاهش یافته است در دیزنی Hotstar در شب جمعه و به زودی پس از آن گزارش به نظر می رسد که OTT پلت فرم سقوط کرده بود. هر کس که موفق به تماشای آن باید نزدیک آن با بیم و هراس و ترس و حتی — آنچه در آن به معنای از دیدن Sushant Singh Rajput زنده از احساسات ممکن است التماس کردن.

Dil Bechara بر اساس The Fault in Our Starsیک کتاب توسط جان سبز بود که اقتباس به 2014 آمار هالیوود فیلمی به همین نام با بازی Shailene Woodley و Ansel Elgort.

مجموعه ای در Jamshedpur Dil Bechara باز با دانشجو Kizie باسو (تاریخ Sanghi) در یک مراسم تشییع جنازه با اکسیژن سیلندر در کنار او. او به سرطان مبتلاست و او را دوست دارد به حضور در مجالس ترحیم از غریبه ها جایی که او به آغوش مردم که عزادار.

امانوئل Rajkumar Junior یا مانی (Sushant Singh Rajput) است که دقیقا یک دانشجو. او باید گذشت. اما او آویزان در اطراف دانشگاه و حتی بخشی طول می کشد در یک dance fest با وجود لنگی.

او کاملا filmi; او را دوست دارد Rajinikant. به خراش های خلاق و خارش او در حال ساخت یک فیلم با دوستان خود JP Jagdish Pandey (Sahil فقط) که سریع از دست دادن بینایی خود را به سرطان است.

مانی نقاط Kizie دوست دارد و به دنبال او را به قهرمان فیلم خود را. Kizie است که برای اولین بار تحریک شده و سپس خوشحال است اما به زودی تغییر لباس و نما برای JP دوربین در کنار مانی است mangy کلاه گیس.

مانی طول می کشد او را به نقطه خاص توسط یک دریاچه در جمشدپور که در آن Kizie او باعث می شود گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه توسط یک Abhimanyu Veer که ناپدید شد بدون تکمیل این آهنگ. و یا آن را به آلبوم ؟ من روشن نیست چرا که آن را روشن ساخته. چه تکرار شده است اغلب این است که او می خواهد بداند که چرا از آن ناقص است. با وجود اعتراض و اشک از Kizie دوست داشتنی مامان و بابا این مستلزم سفر به پاریس, عجیب و غریب, نه بی معنی انگشت با خواننده و برخی ساخت.

هر چند Dil Bechara رسمی اقتباس از The Fault in Our Starsبرخی از تغییرات ساخته شده به اسکریپت و صحنه های که هر اضافه نکنید درخشش یا بینش. در عوض آنها به نوبه خود نه شدید و عاطفی داستان در مورد مرگ یک دختر پیدا کردن عشق به عجله امر که در آن همه چیز مبهم و یا غیر قابل توضیح باقی می ماند.

با وجود این که این فیلم چهار بازیگران, Sushant Singh Rajput, البته, اما همچنین تاریخ Sanghi, Saswata Chatterjee که نقش Kizie مادر و صلیب شکسته Mukherjee که نقش پدر, که اضافه کردن گرما و جذابیت به Dil Bechara.

از صحنه اول خود, Sushant Singh Rajput که مانی است غیور هزاره با سایه Rajesh Khanna آناند (آناند, 1971) یک حضور است که ریشه های این فیلم است.

او ترک ها جوک, ارائه شاخی خطوط و ساخته شده من خنده با صدای بلند هنگامی که او می گوید: “چال jhooti”. و سپس من فرو ریخت گریه.

Dil Bechara گهواره قریب به اتفاق غم و اندوه نه تنها در داستان شخصیت های آن بلکه از Sushant Singh Rajput و تکان دهنده مرگ است. “آیا شما از دست من ؟” او مانی می پرسد در یک نقطه. و این زمانی است که Dil Bechara متوقف می شود که یک فیلم می شود و یک لحظه — یک لحظه همه ما به یاد داشته باشید.

او در زندگی کوتاه و حرفه ای, Sushant Singh Rajput به برخی از اجراهای به یاد ماندنی به خصوص در Kai Po Che! و Kedarnath. Dil Bechara می توانست کامل آهنگ قو تا به حال مدیر آن Mukesh Chabbra و نویسندگان را در کمی تلاش بیشتر و کمی بیشتر ماهر. در حالی که Sushant Singh Rajput را صرف حضور قریب به اتفاق Dil Bechara کمی underwhelming.

Dil Bechara, که در ابتدا به نام Kizie Aur مانی, مواجه عدم اطمینان ها در سال 2018 طول MeToo جنبش زمانی که مدیر آن کاهش یافته بود پس اتهام آزار و اذیت جنسی. او به ارمغان آورد در هیئت مدیره زمانی که داخلی کمیته رسیدگی به شکایات از شرکت خود را به او دخترک پاک. Dil Bechara این گشایش اعتبار آغاز خواهد شد با تشکر Rajkumar Hirani دیگری بالیوود مدیر که می ایستد متهم به آزار و اذیت جنسی.

Sushant Singh Rajput, با آخرین فیلم انجام داده است مدیر یک به نفع او ممکن است نه سزاوار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله