Arviance برایانت در تلاش است برای گرفتن.

پس از موقعیت خود در وایلدر بنیاد قطع شد و به دلیل COVID-19 گیر مادر دو بالا دانش آموزان کاهش یافت و در سه ماه پشت در اجاره. فدرال محرک بررسي تحت پوشش دو ماه و یک سنت پل پل صندوق اعطای تحت پوشش سوم — اما در آن زمان او افتاده بود یک ماه دیگر ،

“من احساس می کنم مثل یک غیرقانونی وضعیت نشستن در خانه بدون اینکه قادر به پرداخت اجاره بها — که هرگز اتفاق افتاده است به من گفت:” برایانت, 35, که گفت که او تایید شده برای نرخ بیکاری در اواسط ماه جولای. “این بسیار سخت است اما من احساس می کنم شما فقط کردم به هر روز و آن را کشف کردن.”

سنت پل پل صندوق اضطراری کمک نقدی برنامه برای خانواده ها و کسب و کار است که درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از COVID-19 کشید تقریبا 5,300 برنامه های کاربردی از خانواده کمتر از یک چهارم از آنها رو بررسی کنید. سه ماه بعد پول از بین رفته است اما نیاز به باقی می ماند — و آن را تنها انتظار می رود به رشد زمانی که این ایالت اخراج توقف و 600 دلار فدرال بیکاری و مکمل های غذایی به پایان رسیده است.

“ما قادر به انجام این — این زندگی در حال تغییر, اما قطعا کافی نیست” گفت: عضو شورای Nelsie یانگ که نشان دهنده بخشی از سمت شرق. “ما قطعا نیاز به ادامه فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم حمایت از خانواده.”

یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل از شهر داده های به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد برنامه های کاربردی متمرکز بودند در این شهر کمترین درآمد مناطق. بیش از 1000 برنامه آمد از یک طرف شرق کد پستی که شامل پین-Phalen و دیتون بلوف محله که در آن حدود 40 درصد از خانوارهای با درآمد کمتر از $35,000 یک سال با توجه به مینه سوتا قطب نما.

عضو شورای دای Thao که برای اولین بار وارد تا به حال 879 خانواده متقاضیان گفت: او نبود تعجب به یاد بگیرند که در آن برنامه های کاربردی متمرکز شد.

“اگر ما نگاهی به فقر و نقشه آن را هم راستا با این که” او گفت:. “اگر ما نگاهی به خواص اجاره و نابرابری ، تمام آن راستا.”

St. Paul مقامات ساخته شده پل صندوق از ابتدا با استفاده از حدود 4 میلیون در شهرستان و بشردوستانه دلار است. کارکنان شهرستان خار از طریق برنامه های کاربردی از خانواده ها و 2,032 دفاع کرد گرفته شد از کسب و کار — از جمله بیش از 1000 که فاقد شرایط لازم به این دلیل که آنها از خارج از شهرستان است. کسانی که کمک های مالی — $1,000 برای خانواده ها و 7500 دلار برای کسب و کار — بهطور تصادفی انتخاب شدند.

یک برنامه مشابه در مینیاپولیس دریافت نزدیک به 6,500 برنامه های کاربردی برای اجاره کمک از متقاضیان واجد شرایط با توجه به شهر اما تا به حال به اندازه کافی پول برای کمک به حدود 1500 خانواده.

St. Paul معاون شهردار Jaime Tincher گفت: او کمک کرد تا بررسی پل صندوق های کاربردی و داستان که به مردم گفته خود را در ترس و اضطراب بودند “قلب wrenching.”

“ما قرار بود از طریق نرم افزار توسط نرم افزار و ما فقط ریشه آنها,” او گفت:.

Tincher گفت: پل صندوق انجام آنچه در آن قرار است انجام دهد: از آن ارائه شده موقت برای افرادی که تا به حال گذاشته شده است و یا تا به حال کار خود را ساعت قطع در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. این شهرستان در طرح ریزی یک چند دلار کسر بودجه برای سال 2020 و برنامه های قابل توجهی را در کاهش 2021 اما Tincher گفت: مقامات مداوم به دنبال راه هایی برای کمک به ساکنان مبارزه با مسائل فوری مانند مسکن و ناامنی غذایی.

“در بسیاری از پل صندوق-نوع کار است که در بسیاری از فضاهای اما من نمی دانم که آن را به نگاه دقیقا مانند پل صندوق بود,” او گفت: “از آنجا که آن را واقعا بود برای پاسخگویی به یک نیاز خاص و بر اساس اطلاعاتی که ما می دانستم که در مورد این بیماری همه گیر در آن زمان است.”

کنگره بحث دور دیگری از ویروس کمک های اولیه که شامل پرداخت های مستقیم به خانواده ها است. جامعه سازمان می گویند آنها همچنین می خواهم برای دیدن در این شهرستان فراهم دور دیگری از کمک نقدی — به طور بالقوه با استفاده از مراقبت در عمل دلار — و کار برای رسیدن به افرادی که نمی اعمال می شود اولین بار مانند مهاجران که به صورت موانع زبان و ساکنان زندگی در اینجا به طور غیر قانونی که ممکن است نگران ارائه اطلاعات شخصی به دولت است.

هر چند برنامه های کاربردی در دسترس هر دو آنلاین و از طریق تلفن در زبان های متعدد داده ها نشان می دهد تقریبا تمام متقاضیان ثبت در انگلیسی.

“اگر شما نگاه کنید در تمام برنامه های کاربردی, شما احتمالا می توانید ببینید که بسیاری از مردم نمی مهاجر صاحبان کسب و کار و یا خانواده های مهاجر گفت:” ایزابل Chanslor یک سازمان در سنت پل. “لازم بود به اینترنت لازم بود به یک کامپیوتر و لازم بود به راحتی با پر کردن این نوع از شکل و با داشتن همه این اطلاعات آماده است.”

محله سازمان های مستقل و سازمان در حال کنار هم قرار دادن برنامه های کمک خود را. اما مانند شهر منابع خود را محدود هستند.

بیشتر سمت شرق و پین-Phalen شوراهای منطقه با همکاری یک غذا قفسه برای توزیع مواد غذایی در روزهای یکشنبه در ماه ژوئن, خدمت, حدود 1500 نفر در هفته گفت: آتنا فلوریس, پین-Phalen هیئت مدیره رئیس جمهور و نامزد دولت نماینده. طرف غربی در سازمان جامعه مطرح $38,000 به ارائه اضطراری کمک نقدی به حدود 80 خانواده با تمرکز بر مردم اینجا به طور غیر قانونی گفت: مسکن سازمان شارلوت Colantti.

در حالی که برنامه های مانند پل صندوق مفید هستند او گفت: پرداخت یک بار است “یک قطره در سطل نسبت به نیازی که وجود دارد.”

“آنچه که من می بینم فکر می کنم اتفاق می افتد این است که وجود دارد مقدار زیادی از توجه به COVID از دست دادن شغل در فوری و دراز مدت عواقب این بحران مالی در حال رفتن به یک مقدار زیادی کمتر توجه” Colantti گفت. “و آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی کمتر هیجان انگیز برای کمک به مردم هنگامی که آن را شش ماه.”

برایانت سابق وایلدر بنیاد کارمند گفت: او هرگز تصور موقعیت خود را می تواند کاهش دهد. و در حال حاضر وجود دارد هیچ پایانی در چشم: با یک کار پس زمینه های مربوط به آموزش و پرورش تعطیلی مدارس را محدود به گزینه های خود را برای پیدا کردن یک شغل جدید است.

کمک از دیگران از جمله مردم او ملاقات از طریق کار خود را در وایلدر بوده است فضل صرفه جویی در.

“من نمی توانم تصور من این مبارزه سخت و داشتن جامعه” برایانت گفت. “من می دانم که من می توانید از طریق آن به نحوی چرا که ما از طریق آن ما در حال گرفتن از طریق آن است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de