دولت ممنوعیت 47 more Chinese نرم افزار موبایل

دهلی نو: هند ممنوع 47 بیشتر برنامه های چینی تنها چند هفته پس از مسدود کردن بسیار محبوب به اشتراک گذاری ویدئو پلت فرم Infinite و 58 نفر دیگر بر امنیت ملی و نگرانی های حریم خصوصی, یک مقام وزارت اطلاعات روز دوشنبه گفت:.

“ما ممنوع 47 برنامه های تلفن همراه از چین در این مداوم ورزش که برجسته دولت جدیت در مورد حریم خصوصی اطلاعات و امنیت” این مقام که خواست نامش به خبرگزاری فرانسه گفت.

“منظور صادر شد در روز جمعه. بسیاری از این 47 برنامه ممنوع به دلایل مشابه به عنوان قبل از آن 59 و بسیاری از آنها lite نسخه و یا انواع دیگری از اوایل ممنوع برنامه های کاربردی.”

شده است وجود دارد هیچ بیانیه رسمی و یا سفارش منتشر شده توسط دولت در مورد ممنوعیت نشده است.

ضد چین تمایلات افزایش یافت پس از یک برخورد مرگبار در اواسط ماه ژوئن است که در آن 20 سرباز هندی کشته شدند. آن را موجب تظاهرات خیابانی و تماس برای محصولات چینی ممنوع می باشد.

به عنوان بسیاری از 275 دیگر برنامه های چینی نیز می تواند در بلوک سفت بیش از نگرانی های مشابه از جمله بسیار محبوب “PUBG موبایل” بازی متعلق به غول تکنولوژی Tencent.

از اسباب بازی لوازم آرایشی و کیف برای لوازم خانگی, مواد و محصولات دارویی, خودرو, قطعات, و, فولاد, چین, صادرات بیش از 3000 محصولات به هند است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de