حیدرآباد: نزدیک به 50 درصد از پرستاران فارغ التحصیلی از دانشکده پرستاری در حیدرآباد ترجیح می دهند به کار در خارج از کشور. مشکلات با کار به صورت محلی به عنوان برجسته در اخیر اعتصاب پرستاران در بیمارستان های دولتی در حال ضعیف حقوق شپشو شرایط کار. هیچ وضعیت بهتر نیست در بیمارستان های خصوصی.

با توجه به Muppidi Rajeshwari استاد در آپولو دانشکده پرستاری و جدا از دستمزد پایین و فقیر شرایط کار وجود دارد عدم شناخت اجتماعی.

پرستاران با دو سال تجربه ایستادن برای به دست آوردن معادل تومان 1 لاخ به 1.2 لاخ یک ماه در برخی از کشورهای خلیج فارس, مشوق های اضافی. کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و انگلستان و برخی از کشورهای اروپایی و نیوزیلند در میان مقصدهای است که پرستاران را جذاب با توجه به Laxman Rudavath کار دبیر کل پرستاری افسران انجمن Telangana.

اما یکی از چالش برای مهاجرت پرستاران به خارج از کشور است که از زبان است. “یکی از راه های آنها بهبود مکالمه زبان انگلیسی با تماشای فیلم و سریال به زبان انگلیسی” Rudavath گفت. آن را نیز کمک کرد که شغلی به زبان انگلیسی نمرات آزمون را کاهش داد توسط برخی از کشورها ،

Ch Vishalini که به شیکاگو نقل مکان کرد و پس از اتمام لیسانس در پرستاری گفت: Deccan Chronicle که او قصد دارد به دنبال استاد خود را. “بخش سلامت در حیدرآباد شکست خورده برای اطمینان از ما از یک آینده خوب است. وجود دارد مشکلات ثابت بیش از حقوق ساخته شده است که من به دنبال گزینه های خارج از کشور,” او گفت:.

بابی رامش شده است که یک مدیریت پرستاری به صورت 24 سال گفت: بیشتر دانش آموختگان پرستاری ترک برای دیگر کشورها عمیق تر خواهد بود که بحران بهداشت و درمان در بیمارستان ها در اینجا.

“دولت عقب در پرستار-بیمار نسبت. با توجه به دستورالعمل های کشورهای در حال توسعه باید به یک نسبت از یک پرستار به ازای هر دو نفر در هواکش و 1:5 برای کسانی که نه در هواکش. چنین درجه یک بازی far cry در اینجا” بابی رامش گفت.

آنیل کومار Bojja که با این نسخهها کار با وزارت بهداشت و درمان در عربستان سعودی گفت: او در حیدرآباد برای نه سال قبل از عنوان کردن. به گفته او “از بیمارستان در حیدرآباد عدم شرایط مناسب کار وجود دارد و نه حقوق ثابت ساختار و پرستاران ساخته شده برای ساعت های طولانی کار.” مشکل او گفته می شود که سیاست گذاران نیست, بهداشت حرفه ای که درک سطح زمین واقعیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de