حیدرآباد: اگر شما به بهبود از COVID-19 آیا ویروس شما زحمت دوباره ؟ مورد یک پرستار در ESIC بیمارستان در حیدرآباد نشان می دهد که یک دوم عفونت با کوروناویروس امکان پذیر است.

هفته گذشته کارکنان مرد, پرستار, آزمایش مثبت برای Covid-19 نزدیک به یک ماه پس از آزمون قبلی اعلام کرده بود او منفی پس از او شده بود به قرنطینه و درمان برای عفونت است.

این مورد باعث شده است تا نگرانی بیش از عفونت مجدد در میان بیمارانی که اعلام شده بود روشن از این بیماری است.

این دومین مورد شناخته شده در حیدرآباد قبلا بهبود بیمار آزمایش مثبت برای Covid-19.

این پرستار مرد در 30s اولیه آزمایش مثبت برای Covid-19 در ESIC بیمارستان در Sanatnagar طی تصادفی آزمون در 15 ژوئن. او در زیر قرار داده شده سازمانی جداسازی و تخلیه شده در تاریخ 26 ژوئن پس از یک پست قرنطینه آزمون گواهی او را به عنوان منفی است. او رفت و برگشت به محل کار.

اما در هفته گذشته وی به ایجاد یک سرفه خفیف و سرد شد و دوباره تست شده است. آزمون برگشتم مثبت در جولای 20. چهار روز بعد همسر خود را نیز در همان بیمارستان و دو و نیم ساله به پدر و مادرش آزمایش مثبت برای Covid-19.

این پرستار مرد است شگفت زده: “من تحت تاثیر این بود که یک بار من این بیماری رو بهتر از من می توسعه ایمنی و هرگز دوباره آن را.”

دوم خود را تجربه به عنوان یک Covid-19 بیمار مثبت بوده است و بدتر از اول است. “من بسیار بالا تب و بدن درد. برای دو روز دیگه اکسیژن مورد نیاز پشتیبانی می کند.” او هنوز تحت درمان در بیمارستان به عنوان بقیه خانواده اش, او گفت:.

در مورد احتمال دوم عفونت Covid-19 Dr Ashish Chauhan مشاور ارشد طب داخلی در بیمارستان آپولو گفت: “ما هنوز در این آموزش مرحله مورد عفونت کروناویروس و با توجه به حاد آن و ارائه به عنوان هنوز هم ما در حال پیدا کردن نشانه های جدید در تقریبا در هر بیمار است.”

Dr Chauhan گفت: آن را دشوار است برای پیش بینی, اگر بهبود بيماران احتمال ابتلا به عوارض مزمن و یا این که آیا وجود خواهد داشت پس از عفونت قلبی یا عصبی مسائل.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de