کرالا مدرسه می فرستد SOS به رئیس جمهور Kovind به دریا کارائی خود را ایجاد کرد

کوچی: سمت چپ با هیچ انتخاب دیگری یک دانش آموز دبیرستانی از Chellanam, کوچک, دهکده ساحلی در Ernakulam, Kerala, با نزدیک شدن رئیس جمهور رام نات Kovind به دنبال مداخله خود را در حفاظت از روستا خود را از دریا.

ادگار سباستین یک کلاس 10 دانشجو از Chellanam ارسال یک ایمیل به Rashtrapati Bhavan و نه تنها پسر بلکه کل روستا سنجاق امید رئیس جمهور.

“هیچ کس به ما کمک کند. من از نوشتن این پست از ترس. خانواده من استفاده می شود به تغییر از خانه ما هر سال در دریا و فرسایش. اما در این سال ما می تواند خانه را ترک کند به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. هر چند روستاییان باید با نزدیک شدن دفاتر متعدد مقامات شکست خورده به هر گونه اقدامات در حفاظت از روستا از وحشی امواج” ادگار گفت: در ایمیل خود.

با توجه به ایمیل بیش از 400 خانه در دهکده ساحلی آسیب دیده بودند در طول این موسمی.

ادگار سباستین یک کلاس 10 دانشجو از Chellanam ارسال یک ایمیل به Rashtrapati Bhavan

برای ساکنان Chellanam دریا فرسایش طغیان رود خانه ها و جابجایی موقت برای تسکین اردوگاه و یا بستگان’ خانه های سالانه امور طول موسمی.

اما در این سال روستاییان بسیاری از آنها ماهیگیران در حال مواجهه با یک بحران بی سابقه عنوان کردند که بین همه گیر و خشن دریا.

نشانه ای از ناامیدی و غم و اندوه دیده می شود در صورت هر روستایی به آنها خیره در یک آینده تاریک و دلگیر. بسیاری از خانواده ها از دست داده اند و اشیاء با ارزش خود را هنگامی که توانا و امواج خود را وارد خانه های کوچک. کودکان نگران هستند بیش از از دست دادن کلاس های آنلاین به عنوان بسیاری از آنها را از دست داده و یا آسیب دیده مجموعه های تلویزیونی و یا گوشی های تلفن همراه در سیل.

نشانه ای از ناامیدی و غم و اندوه دیده می شود در صورت هر روستایی به آنها خیره در یک آینده تاریک و دلگیر

روستاییان خشمگین هستند بیش از شکست از مسئولین در رسیدگی به تقاضای خود را برای یک سیستم دائمی به عایق روستا از شلاق امواج. آنها در آغوش علیه تکه تکه اقدامات انجام شده توسط مقامات مانند ساخت و ساز موقت دریا دیوار با استفاده از geo-لوله. بیش از 1000 خانواده ها در طول بیش از دو کیلومتر دندهای کشش که در آن دیوار دریا شکسته است در رحمت دریا.

“اگر بودجه باید جبران شده و کار آغاز شده و برای ساخت و ساز موقت دریا دیوار با استفاده از geo-لوله های آن نشده است. هر سال مقامات را برخی از اقدامات برای ساخت و ساز دیوار یا سد دریایی در طول ماه های فوریه و مارس است که فقط چشم را بشویید. هیچ چیز را متوجه شدم گفت:” Jinson Veluthamannungal اجرایی عضو کمیته غرب کوچی حفاظت ساحلی فروم.

مقامات بهداشتی اعلام کرد پرجمعیت ساحلی ایجاد کرد که به عنوان یک COVID-19 گسترش خوشه ای با بیش از 260 موارد گزارش شده.

این یک وضعیت بی سابقه ای. به عنوان بسیاری از روستاییان تحت صفحه اصلی قرنطینه جابجایی به اردوگاه ها و یا خانه های دیگر امکان پذیر نخواهد بود.

در بسیاری از خانه ها و زنان و کودکان و افراد مسن تا به حال به صرف روز و شب در تراس باز منطقه در طول فرسایش دریا.

“اگر مقامات قول داده اند که باز از امداد اردوگاه هیچ کس مایل به نقل مکان به مقامات موفق به اطمینان حاصل شود COVID-19 پروتکل در اردوگاه” گفت: TA Dalfine, convener از غرب کوچی حفاظت ساحلی فروم.

“هر چند موارد مثبت گزارش شده از تنها سه بخش در Chellanam کل panchayat منطقه اعلام شده است به عنوان یک مهار منطقه. اما تعداد واقعی موارد مثبت بالاتر خواهد بود به عنوان تنها تعداد بسیار کمی از آزمایش های در حال انجام در منطقه,” او اضافه شده است.

حتی اگر خشن دریا فروکش کرد با انبوه شن و ماسه و گل و لای رسوب در هر خانواده آن را چند روز به عقب بر گردیم به زندگی عادی.

در بازار بدترین منطقه آسیب دیده توالت را تبدیل به غیر قابل استفاده در بسیاری از خانواده ها با انبوه شن و ماسه.

با باران های سنگین انتظار می رود در ماه آینده ساکنان نگران هستند بیش از دیگر قسمت از دریا ستمگري.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de