برگ دمنده wars: چگونه پورتلند معترضان در حال مبارزه در برابر گاز اشک آور و تشکیل ‘دیوار’ از جانبازان وکلا پرستاران

پرتلند سنگ. – گاز اشک آور آغاز شده و در اوایل شب جمعه قطع یک خط درام و رقص شعار معترضان یک هنرمند نقاشی در روغن زیر یک درخت در پارک و یک مرد با یک میکروفون صحبت در مورد مسائل نژادی عدالت و پلیس در مرکز این تظاهرات شبانه.

“هی بچه ها نشوید, نشوید” مرد گفت: از مراحل Multnomah County دادگستری مرکز یک بلوک بیش از فدرال دادگاه در مرکز شهر پورتلند. “همه شما تایمر اول را از اینجا آن را فقط گاز اشک آور. همه فقط استراحت.”

اگر به عنوان نشانه یک تیپ نارنجی-shirted مردان با برگ دمنده فرود ابر revved موتورهای خود را و منفجر گاز اشک آور به دور است. جمعیت را تشویق می کردند.

“با تشکر از شما برگ دمنده پدران فریاد زد:” یک زن جوان است.

هر شب برای بیش از یک هفته ماموران فدرال شده اند رها کردن یک رگبار گلوله گاز اشک آور در جمعیت تظاهر کنندگان تعداد کمی از آنها lobbed آتش بازی در دادگاه فدرال مجموعه آتش سوزی و تلاش برای پاره کردن یک قد بلند تقویت شده با نرده های فلزی در اطراف ساختمان. به رفتارهاي مه سوختگی و نیش. برخی از افرادی که در برخورد با انبوه plumes از مواد شیمیایی است که ابر پورتلند خیابان هر شب احساس آنها نمی توانند تنفس مانند چشمان خود را به آتش مانند آنها ممکن است استفراغ بر روی آسفالت.

هر چند برخی از Portlanders شده اند قادر به دریافت ماسک عینک و ماسک گاز به محافظت از خود از بدترین اثرات ضد شورش کنترل عامل شناخته شده به عنوان CS و گاز و بسیاری دیگر تبدیل شده اند به یک آشنا محوطه سازی ابزار به ضربه مواد شیمیایی دور: برگ جمع کن.

با صدای بلند تحت فشار هوا ماشین آلات به طور معمول استفاده می شود برای پاک کردن چمن برگ و چمن باقی مانده جای تعجب دارد ابزار موثر در پاکسازی مواد سوزاننده مواد شیمیایی از هوا. آنها بسیار موثر است که در شب جمعه فدرال عوامل نا امید در حال در در هدایت ابری از گاز اشک آور نشان داد تا به تظاهرات خود دستی دمنده.

برگ-دمنده جنگ بودند.

“من کاملا تحت تاثیر قرار گرفته با تمام شجاعت ما شاهد فقط از مردم عادی که شده است خود را به بیرون می آیند اینجا و ایستادگی برای حق ما را به اعتراض گفت:” ادی 35 سال Portlander که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود از ترس از اقدامات تلافی جویانه از فدرال افسران.

ادی که عینک یک ماسک ضد گاز و ژاکت چرمی برای محافظت از پرتابه گفت که اگر چه او را یک پدر او با الهام از شکل گیری “برگ دمنده پدران گروه” را به یک دمنده به تظاهرات. او حتی از مد افتاده یک بند چرمی را از یک کمربند بنابراین او می تواند زنجیر آن را بیش از شانه خود را و حمل آن را در اطراف تمام شب.

“تو مادرم را در اینجا در خط مقدم و پدران آنها را پشتیبان گیری با برگ دمنده,” او گفت:. “این بسیار شگفت انگیز است.”

CS گاز یا 2-chlorobenzalmalononitrile شده و طبقه بندی شده به عنوان یک سلاح شیمیایی. استفاده از آن ممنوع است در میدان جنگ توسط تقریبا هر کشوری در جهان از جمله ایالات متحده است. اما از آن است که قانونی برای استفاده در داخل کشور توسط پلیس فدرال و ماموران برای متفرق کردن جمعیت.

به طور معمول پلیس آتش عامل یک یا دو بار برای روشن شدن جمعیت و تشویق مردم به حرکت به دور از یک منطقه گفت: میشل Heisler, مدیر پزشکی پزشکان برای حقوق بشر است. اما در پورتلند ماموران فدرال شده اند رها کردن مواد شیمیایی بارها و بارها برای ساعت. این پایدار آبشار باعث می شود آن را دشوار برای تظاهرات مسالمت آمیز برای جلوگیری از ضربه و اجرا می شود خطر ابتلا به ensnaring تماشاگران در منطقه, او گفت:.

“مردم اینجا نه متفرق بنابراین این مقامات فدرال فقط راه اندازی مقادیر عظیم آن” Heisler گفت. “این می تواند به افراد نابینا. آن می تواند کشتن افراد از طریق سوختگی شیمیایی — به خصوص افرادی که مبتلا به آسم یا سایر بیماریهای ریوی. این خطرناک است و مسائل است.”

وارد برگ جمع کن.

یک گروه از خود-شناسایی پورتلند پدران با الهام از “دیوار مادرم” که به شکل یک محافظ سپر انسانی در مقابل تظاهرات شبانه در نزدیکی علامت O. هتفیلد دادگاه مجموعه ای برای کمک به روشن شدن هوا در اعتراض مسلح خود را با برگ جمع کن. آنها در مجموع به عنوان شناخته شده “DadBloc” و “برگ دمنده پدران” و به نوبه خود به تظاهرات پوشیدن پیراهن نارنجی به تعریف مادران’ آنهایی که رنگ زرد.

هر شب تعداد آنها دارای عقاید.

روز جمعه آنها توسط دیگر پیوست رو به رشد گروه — جانباز-چراغ دیواری از دامپزشکان سبز-shirted معلمان در برابر ظالم پیتزا-جعبه حمل ChefBloc مراقبت های بهداشتی کارگران در مالش و وکلا برای سیاه و سفید زندگی می کند که تبدیل شده تا در این تظاهرات در لباس و روابط.

تسا تری, 30 و همسرش, لشن تری, 31, هستند, نیروی دریایی جانبازان که به سازماندهی پورتلند “دیوار دامپزشکان” پس از دیدن یک ویدیو از فدرال عوامل ضرب و شتم یک جانباز نیروی دریایی با باتوم به شدت آنها را شکست دست خود را. در شب جمعه که با حضور خود در اولین تظاهرات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال ده ها تن از فدرال مأموران اجرای قانون به Portland — یک حرکت است که پورتلند شهردار تد ویلر بود که اشک تانک های با جمعیت در اوایل این هفته و اورگان دولتی کیت براون را تشبیه به یک دشمن اشغال. هر دو ویلر و قهوه ای هستند و دموکرات ها.

هر چند Terrys شده بود از طریق آموزش نظامی قرار می دهد که در استخدام یک اتاق گاز که در آن آنها را به ماسک خود را و نفس کشیدن در دود تسا تری گفت: مواد شیمیایی موجود در هوا در روز جمعه شد طاقت فرسا است.

“آنها نه فقط انجام یک یا دو و یا حتی سه یا چهار در یک شب” تسا تری گفت. “آنها در حال ظاهر کردن آنها را تمام شب و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

قوطی یافت پراکنده در مورد خیابان های مرکز شهر نشان می دهد برخی از این گاز ممکن است منقضی شده که به گفته کارشناسان می تواند مواد شیمیایی احساس می کنید قوی تر است.

گروه های حقوق بشر و متخصصان سلامت هشدار داده اند که گاز اشک آور می تواند کمک به گسترش این هنوز هم مواج coronavirus زیرا موجب تحریک ریه ها باعث می شود مردم سرفه و باعث می شود یک احساس است که بسیاری از واکنش به پاره کردن پارچه ماسک آنها ممکن است با پوشیدن برای کمک به کاهش گسترش این بیماری است.

در شب دوم خود را به Terrys تر خواهد بود آماده کنند. Lashan تری سابق هوانوردی و مکانیک خواهد بود و آوردن خود دمنده.

بخشی از دلیل دمنده بسیار موثر در برابر گاز اشک آور به گفته کارشناسان است چرا که با وجود نام شیمیایی در قوطی در واقع یک آئروسل به جای معمولی گاز است. که به معنی کوچک پودر مانند ذرات پراکنده در هوا که در آن آنها را قطع و رانش مانند یک شوم مه.

باید یک فرد بود ضربه توسط ماده شیمیایی ذرات چوب به بدن و لباس و هر سطح دیگر آنها را در تماس با آمد گفت: Lewis نلسون یک راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی استاد که همچنین با این نسخهها کار در نیوجرسی مرکز سم.

زمانی که برگ دمنده به نوبه خود انفجار از هوا به مواد شیمیایی ابر نلسون گفت: آن را می فرستد ابر در جهت دیگر است. اگر معترضان فشار گاز اشک آور بازگشت به سوی ماموران فدرال این ذرات می تواند چفت بر روی لباس خود کلاه و تجهیزات دیگر.

آن را حس می کند و سپس Heisler گفت که این عوامل را جمع اوری خود زرادخانه دمنده.

معلوم نبود که این همه برگ دمنده از آینده شد. آنها طیف وسیعی در اندازه و قدرت شلیک. یک مرد در یک اخیر شب برگزار می شود یک آلت دستی دمنده بالای سر خود را به عنوان یک ابر گاز رخنه کرد نزدیک تر است. دمنده بود در مورد یک پا از پایان برای پایان دادن. روز جمعه چند مرد انجام بزرگ دمنده طراحی شده توسط سوخت بسته بسته به پشت خود را.

فروشگاه سخت افزار در منطقه پورتلند گفت: آنها تا به حال متوجه شده عجله در برگ دمنده در هفته های اخیر اما چند مدیران اشاره کرد که در تابستان به طور معمول یک فصل برای برگ دمنده فروش.

درست پس از نیمه شب شنبه یک قوطی گاز فرود در سمت جنوب فدرال دادگاه فقط گذشته یک بنر بزرگ که معترضان آویزان بود در تقویت سیاه حصار در اطراف دادگاه با حروف BLM یک مخفف برای زندگی مهم است.

“پرتاب آن را به عقب!” فریاد زد: جمعیت است. “خلاص شدن از آن!”

یک مرد با یک برگ دمنده بسته به او پشت snuffed یک سیگار روشن و آهی کشید.

“خوب,” او به خودش گفت:. “زمان برای دریافت گاز کشته است.”

او revved دستگاه تنظیم آن تسمه و راهپیمایی به جلو به جمع آوری مه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de