بسیاری از تروریست ها در کرالا, Karnataka: گزارش سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد: یک گزارش سازمان ملل متحد علیه تروریسم هشدار داده است که وجود دارد “تعداد قابل توجهی” از تروریست ها در کرالا و کارناتاکا و اشاره کرد که القاعده در شبه قاره هند گروه تروریستی که بنا به گزارش اتحاد بین 150 و 200 شبه نظامیان از هند و پاکستان و بنگلادش و میانمار در حال برنامه ریزی حملات در منطقه است.

26 گزارش از پشتیبانی تحلیلی و نظارت بر تحریم تیم مورد داعش القاعده و مرتبط با افراد و اشخاص گفت که القاعده در شبه قاره هند (AQIS) عمل زیر چتر طالبان از نیمروز, هلمند و قندهار افغانستان.

“گروه گزارش اتحاد بین 150 و 200 عضو از بنگلادش و هند و میانمار و پاکستان است. رهبر فعلی AQIS است اسامه محمود… که موفق شد در اواخر Asim عمر… AQIS گزارش شده است که برنامه ریزی تلافی عملیات در منطقه به انتقام مرگ خود را رهبر سابق” آن گفت:.

بر اساس این گزارش “یکی از اعضای دولت گزارش داد که داعش هندی وابسته (Hind ولایت) که اعلام شد در مارس 10, 2019, اتحاد بین 180 و 200 عضو”.

آن گفت که “تعداد قابل توجهی از داعش عملیات در کرالا و کارناتاکا متحده است.”

در ماه مه سال گذشته دولت اسلامی (همچنین به عنوان شناخته شده گروه تروریستی داعش یا داعش) گروه تروریستی ادعا کرد به ایجاد یک جدید “استان” در هند برای اولین بار در نوع خود اعلام کرد که پس از درگیری بین شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در کشمیر.

مخوف ترور و برگ از طریق آن Amaq آژانس خبری گفته بود که نام این شاخه جدید است “ولایت ” حج” (هند استان).

ارشد جامو و کشمیر افسر پلیس را رد کرده بود این ادعا است.

Prevously داعش حملات در کشمیر در ارتباط بودند به آن به اصطلاح خراسان شعبه استان که قرار بود در سال 2015 به پوشش “افغانستان و پاکستان و در نزدیکی زمین”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de