حیدرآباد: نود درصد از تخریب دولت دبیرخانه بود و به عنوان بسیاری از 4,500 بازگشایی باقی مانده است و انتظار می رود تولید از آن Telangana دولت روز دوشنبه گفت:.

K Chandrashekhar رائو-رهبری دولت شروع razing به زمین دبیرخانه ساختمان پیچیده در جولای 7 روز پس از Telangana بالا دادگاه را رد کرد و یک دسته از PILs به چالش کشیدن دولت تصمیم به ساخت یک جدید دبیرخانه پیچیده تخریب یک موجود.

اطلاعات رسمی در تخریب آمد پس از حکم دادخواست واصل شد در دادگاه عالی به چالش کشیدن محدودیت های اعمال شده بر رسانه ها توسط دولت در دبیرخانه تخریب سایت.

“دولت گرفته تا تخریب ساختمان های قدیمی و حذف باقی مانده از دبیرخانه به هموار کردن راه برای یک ساختمان پیچیده است. نود درصد از تخریب آثار بیش از. آن است که تخمین زده است که وجود دارد خواهد بود 4500 کامیون-بارهای باقی مانده است. تا کنون از 2000 بازگشایی باقی مانده حذف شد” انتشار صادر شده توسط رئیس دفتر وزیر گفت.

آثار دیگر می رویم. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه دولت اجازه نمی دهد هر کسی را به این محل وجود دارد به عنوان یک خطر حوادث اتفاق می افتد در حالی که تخریب ساختمان های بلند. به عنوان بخشی از این رسانه ها نیز اجازه نمی آن را گفت.

به عنوان وجود دارد درخواست از نمایندگان رسانه ها به آنها اجازه می دهد به گزارش تخریب آثار دولت تصمیم گرفت به آنها اجازه می دهد به دبیرخانه محل برای پوشش اخبار و گزارش در تخریب آثار و پاکسازی آوار انتشار نقل جاده ها و ساختمان وزیر Vemula Prashanth عنوان کرد و گفت.

وزیر بیشتر گفت: این شهرستان کمیسر پلیس را در رسانه ها در اطراف دبیرخانه محل انتشار گفت.

تخریب ساختمان ها تا به حال به حالت تعلیق برای چند روز پس از دادگاه اقامت سفارش که برداشته شد در ژوئیه 17.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de