Telangana: هیچ هزینه کلاه در بیمارستان های خصوصی برای بیمه Covid-19 بيمار

حیدرآباد: این Telangana وزارت بهداشت در روز یکشنبه تصریح کرد که بیمارستان های خصوصی درمان Covid-19 موارد لازم نیست به رعایت سقف در آنچه که آنها می توانند هزینه بیماران تا زمانی که این بیماران باید برخی از نوع از بیمه.

در یک مصاحبه مطبوعاتی مدیر بهداشت عمومی تصریح کرد: “نرخ قابل اجرا نیست به بیماران اشتراک (به) طرح های بیمه و همچنین بیماران تحت درمان تحت موافقت نامه های مختلف/MoUs وارد بيمارستان و متفاوت با حمایت گروه ها و یا اشخاص شرکت ها.”

این ماده معرفی شد در دولت منظور صادر شده در جولای 6 در موضوع رفع Covid-19 نرخ درمان در بیمارستان های خصوصی. دستور صادر شد ساخت اصلاحات مربوط به دولت قبلی منظور صادر شده در همان موضوع در ژوئن 15.

مدیر بهداشت و درمان گفت: این دستور آن را روشن و به آنچه به عنوان بیماران شارژ می شود توسط بیمارستان های خصوصی. در ژوئن 15, سفارش دولت دربسته در محیط روزانه اتهامات ‘معمول بخش + جداسازی’ در 4000 تومان, ‘ICU بدون دستگاه تنفس مصنوعی + انزوا” در 7,500 تومان و ‘ICU با دستگاه تنفس مصنوعی + انزوا” در 9,000 تومان.

این اتهامات شامل روال تحقیقات مانند اشعه ایکس و آزمایش خون و غیره و همچنین به عنوان مواد مخدر همراه با مشاوره.

آنچه از مطالعه خارج کلاه شد چند روش های مداخله ای مانند CT و MRI اسکن و Covid-19 تست اتهامات عنوان شده علیه.

در مرتبه دوم صادر شده در جولای 6, دولت گفت که به استثنای ‘high-end مواد مخدر مانند immunoglobins, مروپنم, توکلیزوماب و…. همراه با تغذیه تزریقی’ که در اصل شامل با استفاده از کلمه ‘مواد مخدر’ در ژوئن 15 سفارشات. همه از این آن گفت: در تاریخ 6 ژوئیه اصلاح سفارش می تواند شارژ در حداکثر قیمت خرده فروشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de