هزاران نفر با حضور افی بازار مال فروشان با وجود جمعیت محدودیت

با وجود سفارشات به حد جمعیت غرفه باقی مانده است کامل یا تقریبا کامل برای سه روز از 65 سالانه North Star رم بازار مال فروشان در افی در شمال مینه سوتا است.

هزاران نفر نشان داد تا به آنچه شناخته شده به عنوان دولت بزرگترین, هوای آزاد, بازار مال فروشان, حتی اگر مینه سوتا وزارت بهداشت و دولت دادستانی کل تحمیل تماشاگر حد در این رویداد است.

جدید ترین مرحله از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را ایمن ماندن مینه سوتا طرح محدودیت, هوای آزاد, حوادث و سرگرمی به 250 افرادی که اجتماعی فاصله گرفته.

بازار مال فروشان شرکت کنندگان موجب شد در یک Facebook پست هفته گذشته از این رویداد سازمان.

کیمررن Pitzen که خانواده میزبان بازار مال فروشان از سال 1955 نوشت که رم را بدون رسمی تماشاگر. “اگر مردم می خواهم به می آیند و اعتراض در برابر این مسخره دولت بیش از رسیدن به, در صورت تمایل به انجام, بنابراین من نمی خواهد در راه ایستاده از مردم راست به جمع آوری.’ “

Pitzen و ایتاسکا شهرستان کلانتر دفتر بازگشت نیست پیام از استار تریبیون در روز یکشنبه.

Pitzen نمی جمع آوری طبیعی هزینه پذیرش برای تماشای این بازار مال فروشان حوادث گفت: Billy Hampton زین bronc سوار از خرس سفید دریاچه. همپتون شرکت در این Effie بازار مال فروشان به مدت پنج سال و گفت: این یکی خیلی احساس همان, هر چند او فکر می کند آخر هفته در آورده و حتی مردم بیش از حد معمول است. Pitzen تا به حال محدودیتی در مورد چگونه بسیاری از مردم جمع آوری می تواند در پشت سینی و برخی از معترضان تمرین های اجتماعی فاصله Hampton, گفت:, اما او نمی بینم ماسک صورت است.

“این احساس طبیعی برای یک بار” او گفت:. “این واقعا احساس نمی مانند جاهای دیگر در دولت است.”

Gerri Podrug یک بازار مال فروشان عکاس گفت: بسیاری از rodeos او می خواهم برنامه ریزی شده برای شرکت در این سال لغو شد. آب و هوا در افی بود بارانی و گلی اما آخر هفته یکی جالب بود, او گفت:.

“وجود دارد بدیهی است که کمی متفاوت و تاب این سال, اما این هنوز هم ما بازار مال فروشان و جشن آن از 65 سال” او گفت:.

Podrug گفت: او را دیدم در تمام سنین در جمعیت و برخی از افراد انجام شده نشانه ای از جمله آنهایی که در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تماشاگران تبدیل شد به معترضان در راه” Podrug گفت. “اما ما نمی خواهم به مرکز توجه. ما فقط می خواستم 65 سال به بهترین بازار مال فروشان تا کنون.”

نه همپتون و نه Podrug شنیده می شود از هر گونه مسائل بین جمعیت و اجرای قانون است.

“همه چیز مدنی و مردم خندان و شاد” Podrug گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de