برگرد. Edrin ویلیامز کشیش یکی از مهمترین نژادی متنوع کلیساها در شهرهای دوقلو به سرعت راه اندازی اورژانس توزیع غذا مرکز زمانی که شورش پس از مرگ جورج فلوید نابود محله فروشگاه های. در حال حاضر او را گرفته و در نقش های دیگری نیز هست: توزیع مواد غذایی برای فکر به رهبران مذهبی دست و پنجه نرم با نحوه مبارزه با نژاد پرستی.

“من دریافت تماس تقریبا هر روز از سراسر کشور و حتی یکی از سوئیس گفت: ویلیامز از پناهگاه میثاق کلیسا در جنوب مینیاپولیس. “آنها بپرسید که” چه کار کنیم؟’ “

ملی کانون توجه نژادی و بی عدالتی است و تزریق انرژی جدید قرار می گیرد و خواسته های جدید در آمریکایی های آفریقایی تبار رهبران مذهبی در خط مقدم جنبش حقوق مدنی. بسیاری از در حال سازماندهی خود بزرگترین-همیشه مواد غذایی تسکین پروژه های فیلدینگ توسعه از متحدان کار به سرکوب جامعه تنش و بررسی استراتژی های جدید برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی است.

یک گروه از شهرهای دوقلو سیاه شبان شده است بحث در مورد یک پیشنهاد با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای ایجاد یک مینه سوتا “اجتماعی جمع و جور” است که ایجاد سرمایه گذاری های جدید و سیاست های عمومی شروع به پاک کردن نژادی و بی عدالتی. Wayman آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در مینیاپولیس در حال آماده سازی برای راه اندازی یک پروژه برای تبدیل یک مینیاپولیس مدرسه دولتی به یک فرهنگی الگوی مناسب برای موفقیت است.

مینه سوتا انجیلی جامعه ایجاد کرده است آنچه در آن امیدوار خواهد بود 1 میلیون دلار به صندوق حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار کلیساها. بسیاری از سیاه و سفید شبان در تقاضا برای صحبت و مشاوره. و برای اولین بار مواد غذایی خود را برنامه های در حال جذب ارتش سفید داوطلبان.

“وجود دارد چیزی اتفاق می افتد در این لحظه گفت:” ویلیامز. “مردم در حال دیدن این [نژادی] موانع که دیده نمی شود آنها را قبل از. وجود مخاطبان اسیر است.”

اسقف ریچارد هاول از نزدیک شیله معبد بین المللی وزارتخانه شگفت زده است که در حالی که شرکت به تازگی در یک پنل های قبل تا حد زیادی سفید رهبران مذهبی سوال اول کارگردانی به او “چه سیستمیک نژادپرستی?”

“وجود دارد یک باز بودن به شنوایی ما — در نهایت — به شیوه ای که ما قبل از دیده نمی شود” گفت: Howell. “من شده است با موعظه از 40 سال, و من هرگز دیده می شود دوستان ما گوش دادن به حقایق و حقایق دردناک از تاریخ. ما یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ما می دانند با کسانی که نمی کنند.”

این که آیا آن را فقط یک فلش نژادی آگاهی یا چیزی عمیق تر است و این سوال بزرگ است.

موج سفید داوطلبان

در اخیر جمعه ویلیامز بود در مقابل حدود 90 داوطلب در پارکینگ کلیسا. پوشیدن شلوارک و تی شرت و ماسک صورت او متمایل شدن سر خود را و گفت: نماز لحظات قبل از صدها نفر از همسایه ها در جریان انتخاب کنید تا مواد غذایی و کالاهای دیگر.

با توله مواد غذایی در سراسر خیابان هنوز سوار کردن آنها در متوقف چادر با نشانه اعلام آنچه که در داخل بود — سیب و هویج پوشک. این یک تعهد عظیم ایجاد شده فقط در دو ماه کمک بر روی زمین به طور عمده توسط داوطلبان از شهرستانها و حومه.

چگونه به شیر که موجی از حمایت از افراد و گروه های مذهبی, کسب و کار و انسان دوستی — و مهار آن برای مقابله با نژادپرستی نهادی است که موضوع بحث بزرگ. در حالی که سپاسگزار برای حمایت از رهبران مذهبی نگران است که داوطلبان ترک با هیچ درک بیشتری از نژادی و بی عدالتی است که به شکل جامعه به خدمت اشتغال دارند.

که درک همراه با عمیق تر روابط شخصی در جامعه مورد نیاز برای تبدیل شدن به قوی متحدان برای تغییر.

“اگر جورج فلوید تا به حال صورت گرفته ما نمی خواهد که این روابط گفت:” برگرد. Runney پترسون جدید امید کلیسای باپتیست در سنت پل. “ما تا به حال برخی در گذشته, اما آنها fizzled از. من به [سفید] شبان ‘نمی آیند در اینجا فقط به احساس خوب است.’… امید من این است که ما می تواند ایجاد روابط واقعی و عمدی در مورد آن.”

ساختمان پل

پل زدن چنین تقسیم شده است یک ماموریت کشیش ریچارد کلمن از Wayman AME Church. او نظارت ماهانه پل آشتی ناهار برای کشیشان و رهبران جامعه — از نژادهای مختلف — تمرکز بر حمایت از جنوب مینیاپولیس.

در طول این ماه زوم جلسه کلمن اعلام کرد که کلیسای او و مینیاپولیس غیر انتفاعی امید ایران CDC برنامه ریزی برای سازماندهی یک شبکه ای از شرکای اجتماعی برای کمک به تبدیل یک مینیاپولیس مدرسه به یک مدل برای پيشرفت تحصيلی با ارائه آموزش های فرهنگی شایستگی های درسی و مربیان و سایر خدمات است.

این پروژه را Wayman را لشکر 101 سالگرد.

“با لحظه قتل جورج فلوید, ما می خواستیم به انتخاب چیزی بزرگ و قابل توجهی است که واقعا می تواند تفاوت” کلمن گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از انرژی در حال حاضر است. برای مقابله با مشکلات در جامعه نیاز به یک رویکرد سیستمیک و من اعتقاد دارم که ما در آن فضا در حال حاضر.”

برگرد. آلفرد Babington-جانسون مدیر عامل Stairstep بنیاد در مینیاپولیس همچنین امیدوار است برای به دست گرفتن لحظه ای. او و دیگر روحانیون درگیر در آثار او متحد عام همکاری آفریقایی رهبران مذهبی صحبت شده است با Walz و کارکنان در مورد یک جارو پیشنهاد به آدرس نژادی و نابرابری در مسکن سلامتی و ثروت و آموزش و پرورش.

این طراحی شده است که سیاه به رهبری سازمان توسعه ظرفیت خود را به آدرس جامعه مسائل, او گفت:.

نشستن در میز کار خود Babington-Johnson کشیده تا یک اسلاید پاورپوینت مثال در مورد یک دوجین سیاه-رهبری سازمان در پشت این طرح از جمله مینه سوتا, سیاه, اتاق بازرگانی و فیلیس Wheatley مرکز در مینیاپولیس. جامعه حامیان عبارتند از: مینیاپولیس منطقه ای اتاق بازرگانی بیشتر شهری YMCA و مینیاپولیس و سنت Paul توسعه اقتصادی منطقه ای مشارکت.

“ما با داشتن برخی بسیار امیدوار گفتگو با دولت با شرکت های بزرگ رهبری گفت: Babington-جانسون. “آنچه ما باید از این فرصت برای خدمت به این دلیل که کل جامعه پرچ” با رفتارهای غیر انسانی و اطراف فلوید مرگ است.

دیگر سیاه و روحانیت در حال جعل مسیرهای مختلف. برگرد. استیسی اسمیت کشیش ارشد در سنت جیمز AME کلیسای سنت پل به طور معمول نیست سازماندهی تظاهرات. اما او احساس مجبور به سازماندهی روحانیت مارس ماه گذشته و در جریان آن صدها نفر از رهبران مذهبی دعا در سکوت در حالی که راه رفتن در خیابان مینیاپولیس و سنت پل که در آن خشونت به حال فوران است.

این ایده شکل گرفت در یک پنج شنبه شب هنگامی که او شروع به ارسال و دریافت ایمیل دعوت نامه. توسط صبح روز سه شنبه او در بر داشت خودش راه رفتن گذشته فلوید مراسم یادبود — در بزرگترین مارس از رهبران مذهبی در حافظه است.

“این غلیان احساسات بر خلاف هر چیزی من دیده ام” او گفت:.

اسمیت کلیسا در حال حاضر در حال اجرا یک برنامه غذایی. در حال حاضر او می خواهم به ارائه مشاوره و پشتیبانی برای افراد مبتلا به تروما که آیا از COVID-19 گیر فقر و یا نژاد پرستی. او تا به حال در نظر گرفته ایده زودتر اما معتقد است اکنون زمان آن است.

آفریقایی آمریکایی کلیساها در حال گرفتن پشتیبانی از گوشه دیگر. تبدیل مینه سوتا چتر گروه سوتا مسیحیان انجیلی بود برنامه ریزی برای جمع آوری پول برای حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار کلیساها رنج مالی به دلیل COVID-19. که ایده لگد به دنده بالا فلوید پس از مرگ است. آن را راه اندازی یک صندوق با هدف بالا بردن 1 میلیون دلار قبل از سالگرد فلوید مرگ در مارس 25, گفت: Carl نلسون مدیر عامل شرکت تبدیل مینه سوتا است.

“این یک راه برای tangibly پاسخ دادن به اختلافات ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد” نلسون گفت.

به عنوان رهبران مذهبی نگاه به آینده آنها امیدوار باقی می ماند اما محافظت در مورد چشم انداز اجتماعی تغییر دهید.

آنها به یاد بیاورید که افغانستان از دیگر باند در سطح ملی و محلی از جمله Jamar کلارک در سال 2015 در شهرهای دوقلو را مشتعل توجه عمومی و بسیج جوامع است. اما اعتراض فروکش کرد.

“این چیزها شده اند ادواری” گفت: Babington-جانسون. “تفاوت این بار این است که مردمی آگاه شدن از رفتارهای غیر انسانی [مقابله با سیاه پوستان] در متفاوت و عمیق تر راه — و نیاز جامعه به تغییر است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله