پلیس در حال بررسی یک راش از خرابکاری از شنبه شب که هدف این منطقه در اطراف ایالات متحده بانک ورزشگاه از جمله کشتی وایکینگ ها است که نشسته است در پلازا خارج از ورزشگاه.

نظارت تصویری در حال بررسی برای تعیین که اسپری-نقاشی گرافیتی در ورزشگاه ملک و دیگر ساختمان های مجاور در حدود 10 p. m. روز شنبه گفت: مینیاپولیس, سخنگوی پلیس جان سالمند در حالی که 50 تا 100 نفر در راهپیمایی به خیابان 4 و در خیابان های شیکاگو.

تماشاگران در ورزشگاه “به صورت بسیار کوتاه مدت” سالمند گفت. آنها رفت و به الیوت پارک بود و پراکنده توسط پلیس, وارد, او گفت:.

“این بود که یک گروه از مردم که بی قانون. این نیست که مایل به اثر تغییر این بود هر چیزی به غیر از یک گروه از مردم که مایل به از بین بردن اموال او گفت:” صبح روز یکشنبه.

آسیب بیشتر بود ضد پلیس گرافیتی در ورزشگاه علامت و کشتی وایکینگ ها. استادیوم حصار است برای ادامه کار ساخت و ساز به طوری که ساختمان خود را ندارد به نظر می رسد آسیب دیده است.

مینه سوتا امکانات ورزشی سازمان (MSFA) عمومی بدن است که نظارت ورزشگاه از طرف مالیات دهندگان گفت: این آگاهی از خرابکاری.

“ما را پاک خواهد کرد آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: لیزا Niess ، سخنگوی MSFA.

یک ساختمان در سراسر خیابان های برچسب شده با نقاشی های دیواری و پنجره ای شکسته شد. در نزدیکی چند ساختمان های دولتی بودند تخریب با نقاشی های دیواری از جمله Hennepin County, معاینات پزشکی, اتاق کار نوجوانان, عدالت, مرکز این شهرستان Hennepin ایمنی عمومی تاسیسات و فدرال دادگاه است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de