یک روز قبل از Vikings جانبازان در حال برنامه ریزی برای گزارش به کمپ تمرینی این تیم روز دوشنبه اعلام کرد که سر مربی ورزشی اریک Sugarman — که همچنین مسئول تیم COVID-19 استراتژی پیشگیری از آن به عنوان کنترل عفونت افسر — دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

این تیم در بیانیه ای گفت که Sugarman و خانواده اش, که همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس هستند در قرنطینه. وایکینگ ها تست شده افرادی که در تماس نزدیک با Sugarman, و اضافه کرد که آن را بدون موارد اضافی در جلو و که هیچ بازیکن شده اند در تماس با Sugarman.

وایکینگ ها گفت: “اریک بلافاصله به اشتراک گذاشته شده نتایج خود را با این سازمان آغاز شد و به دنبال قبلا تاسیس جامع پروتکل ایجاد شده توسط NFL ملی و محلی و کارشناسان بهداشت و درمان.

“اریک ادامه خواهد داد به انجام نقش خود به عنوان تیم ICO عملا به عنوان آنجا که ممکن است و آموزش های ورزشی کارکنان و دیگر Vikings پرسنل کمک خواهد کرد که در آن لازم است” این تیم گفت: در آن بیانیه است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وایکینگ ها بودند یکی از 12 تیم که بیماری های عفونی واکنش اضطراری طرح هنوز در دست بررسی توسط بازیکنان NFL انجمن. این تیم پیوستند و quarterbacks گزارش روز شنبه خواهد بود و باید برنامه ریزی شده برای دوم خود را coronavirus آزمون در روز یکشنبه با physicals آغاز و تا روز دوشنبه.

بازیکنان باید دو آزمایش منفی از هم جدا شده توسط سه روز به منظور ورود به تیم تاسیسات در Eagan.

“این آخر هفته من و خانواده من تست مثبت برای COVID-19,” Sugarman گفت: در این تیم ، “ما بلافاصله قرنطینه و شروع به دنبال تاسیس پروتکل های. در این زمان ما همه خوب و تجربه فقط علائم خفیف. من یک مقدار بسیار زیاد از غرور و افتخار در تلاش من شخصا مطرح برای محافظت از NFL, خانواده, مینه سوتا وایکینگ ها سازمان و جامعه ما با اندیشه و تصمیم گیری بر اساس زمان علم در طی این چهار ماه.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله