بوپال: Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan شده است که در بیمارستان بستری پس از عقد قرارداد coronavirus روز دوشنبه عمل از بیمارستان ترخیص وظایف خود را از طریق ویدئو کنفرانس.

Chouhan که نمونه های آزمایش مثبت برای coronavirus برای بار دوم در روز دوشنبه بررسی نظم و قانون و پس از آن وضعیت همه گیر در کشور در سطح بالایی رسمی جلسات از طریق ویدئو کنفرانس در بعد از ظهر, رئیس دفتر وزیر (CMO) گفت: در اینجا.

او از این پس به احتمال زیاد تابع از اتاق بیمارستان با در نظر گرفتن ویدئو کنفرانس مسیر.

جالب توجه است که وزیر تفویض قدرت خود را به سه تن از وزرا و همکاران Narottam میشرا Viswas Sarang و Prabhuram Choudhury به مسئولیت حکومت به طور مشترک در غیاب او به زودی پس از او خود را مراجعه به یک Covid-19 تعیین شده بیمارستان در اینجا پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در روز شنبه.

آقای Chouhan خواهد جلوگیری از ورود فایل های خود را در طول مدت زمان بستری منابع نشان داد.

در ضمن آقای سارنگ به خبرنگاران گفت که تمام پارامترها از وزیر داشت و طبیعی است.

در ضمن مخالفت کنگره گرفته است تطبیق در وزیر برای اعطای بازديد از مردم به او را در اتاق بیمارستان و تخلیه وظایف خود را از وجود دارد و گفت که او نقض قوانین بیمارستان.

“این یک شیرین کاری تبلیغاتی توسط وزیر. او نباید اجازه بازديد از دیگر مردم به او در اتاق خود در بیمارستان در این مرحله” کنگره سخنگوی اینجا J P Dhanopia گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله