مرکز شهر, مینیاپولیس, رستوران ها, میله های انتظار ‘از دست دادن بزرگ’ با هیچ دوقلوها ترافیک پا

تیم Mahoney می توانید شنیدن ترک بت از نوار های ورزشی گام به دور از هدف زمینه است. او را از دست سر و صدا از جمعیت به عنوان دوقلوها’ خانه بازکن سه شنبه شب در برابر سنت لوئیس کاردینالز خواهد بود بدون طرفداران در می ایستد.

این پاورهای بازی — نهاد در سراسر لیگ اصلی بیس بال به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus — خواهد بود یک ضربه عمده به مرکز شهر, مینیاپولیس, میله, رستوران ها و دیگر کسب و کار تبدیل شده اند که وابسته به دوقلوها ترافیک پا به شناور فروش خود را صاحبان و مدیران گفت.

“چیزی که در مورد آن است که ما همه در حال رفتن به از دست هیجان. … برای خانه, درب بازکن, شما می توانید به نشستن و شنیدن طرفداران” گفت: Mahoney صاحب لون کافه. “شما می توانید شنیدن سر و صدا از جمعیت است.”

دوقلوها’ خانه بازکن است که به طور معمول یکی از شلوغ ترین روزهای سال برای لون کافه واقع در 1st خیابان در نزدیکی نور-راه آهن خط پایین خیابان از هدف زمینه است.

اواخر صبح رستوران به طور معمول خواهد بود در ظرفیت. نوار های ورزشی شروع می شود شبیه به یک تجدید دیدار خانواده با فصل به طور منظم-دارندگان بلیط دیدار با یکدیگر و گفتگو با کارکنان رستوران که آنها می دانند که با نام Mahoney گفت.

اما بدون دارندگان بلیط رفتن به و از ورزشگاه او انتظار جو به تسخیر شود با حدود یک چهارم از معمول از خانه بازکن جمعیت.

پیوستن به دولت دستورالعمل لون کافه مانند سایر رستوران های باز شده است با ظرفیت محدود برای محیط داخلی و خارجی شام, پس از ماه گذشته پس از نزدیک به بهار با توجه به گسترش COVID-19.

کسب و کار بوده است آهسته با بسیاری از دفاتر مرکز شهر خالی به عنوان کارکنان است که می تواند هنوز هم در خانه کار کند.

“ما در وسط منطقه کسب و کار وجود دارد و هیچ کسب و کار” Mahoney گفت.

اریک Fortney که شرکت صاحب برادران Bar & Grill با برادرش مارک گفت: آن نشده است سود خود را به اجرا استقرار در طول همه گیر و عدم طرفداران و کوتاه 60-بازی برنامه به اضافه کردن یک “از دست دادن بزرگ.”

برای خانه های قبلی افتتاحیه برادران خواهد باز کردن در صبح زود و گاهی میزبان KFAN شخصیت های که پخش زنده از داد و بیداد کن نوار با 400 تا 500 طرفداران کهنه به استقرار دو سطح.

“این ویرانگر به انبار منطقه” Fortney گفت: در مورد پاورهای خانه بازکن. “این ویرانگر به کافه ها و رستوران ها. … آن را به یک وضعیت وحشتناک در بالای یک وضعیت وحشتناک.”

در حالی که برخی از طرفداران ممکن است مبادرت به سوراخ آبیاری محلی برای تماشای بازی سه شنبه Fortney گفت: او مشکوک است که مشتریان از حومه شهر به سرمایه گذاری خود را به نوار های ورزشی.

“این است که کسی از Plymouth یا میننتنکا یا دشت بهشت رفتن به درایو به مرکز شهر برای تماشای این بازی ؟ احتمالا نه” او گفت:. اما او افزود: ارسال خواهد نماز به بیس بال خدایان است که مشتریان را متوقف برادران در روز سه شنبه.

تاثیر بر روی کسب و کار نباید انجام نگرفته با توجه به استیو کرامر جمهور و رییس اجرایی مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای.

“رستوران ها و کافه ها که باز هستند بدون شک خواهد بود تنظیم به بازی و جذب برخی از طرفداران” کرامر گفت: در یک e-mail. “اما آن را نمی خواهد همان خواهد بود و مثبت اقتصادی فقط نمی خواهد وجود داشته باشد.”

مرکز شهر در شورا ایجاد کرده است یک گروه از مرکز شهر رستوران سهامداران به بحث بهداشت عمومی پروتکل استاندارد و همچنین پیدا کردن راه هایی برای کمک به کاربران احساس اعتماد به نفس آنها به عنوان بازگشت به مرکز شهر رستوران ها.

“رستوران ما صحنه پویا در سطح بین المللی تحسین و حیاتی برای شهر ما طراوت و چالاکی” کرامر گفت. “حمایت از کار مهم این صنعت است و بخش مهمی از مرکز شهر را reanimation.”

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de