یک e-mail از Macalester جمهور سوزان ریورا به کارکنان دانشکده دانش آموزان و پدر و مادر تایید کرد که روز شنبه مینه سوتا دو و میدانی بین دانشکده کنفرانس حرکت خواهد کرد شش ورزشی از جمله فوتبال به بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این MIAC رئیس جمهور شورای “تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن سقوط فصل فوتبال مردان و زنان در فوتبال مردان و زنان در سرتاسر کشور و والیبال به بهار” ریورا نوشت: در e-mail. این MIAC انتظار مردان و زنان گلف و مردان و زنان تنیس بازی در بعضی از فرم در پاییز ریورا e-mail گفت.

استار تریبیون روز جمعه گزارش داد که MIAC شد و به تعویق انداختن سقوط چندین ورزشی تا بهار. MIAC کمیسر دن McKane تصریح کرد که روز شنبه لیگ اعلام خواهد شد تصمیم خود را روز سه شنبه.

این MIAC در اوایل این ماه لغو همه nonconference رقابت در پاییز, ورزش, لیگ برتر و عضو Carleton اعلام کرد در 10 ژوئیه آن را لغو تمام سقوط های ورزشی و به تعویق انداختن رقابت در زمستان و بهار ورزش تا زمانی که پس از سقوط دانشگاهی ترم.

این معلوم نیست چه MIAC حرکت به این معنی است برای ورزش های زمستانی مانند هاکی و بسکتبال که معمولا شروع فصل خود را در اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر به ترتیب در بخش سوم سطح.

NCAA Division III مدیریت شورای اسلامی هفته گذشته به تصویب یک پیشنهاد به مدارس اجازه می دهد به حرکت و یا گسترش سقوط مسابقات ورزشی به بهار.

Macalester عضو کنفرانس غرب میانه در فوتبال نمی خواهد رقابت در ورزش در این فصل است. ریورا نیز گفت اسکاتلندی مرتکب نشده به بازی گلف و یا تنیس این سقوط و انتظار بیشتر بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی.

NSIC کاهش, بازی, تاخیر شروع

خورشید شمالی بین دانشکده کنفرانس 16 تیم NCAA Division دوم لیگ است که شامل نه مینه سوتا مدارس اعلام آن به تأخیر انداختن شروع سقوط مسابقات و پیرایش آن فصل فوتبال به هشت بازی.

شیوه ها در فوتبال و مردان و زنان در سرتاسر کشور می توانید شروع به سپتامبر. 2 با مسابقات شروع سپتامبر. 26. در والیبال و فوتبال شیوه می توانید شروع به سپتامبر. 8 و مسابقات می توانید به دنبال on Oct. 2.

این NSIC که زودتر حذف nonconference بازی ها استفاده نمی اختلافات در فوتبال و به جای تاج کلی قهرمان. والیبال را 15-بازی, برنامه, در حالی که فوتبال را باید 11 بازی تخته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله