سیدنی: طلا بطرف برای ثبت قله در روز سه شنبه قبل از مقیاس آن سود درو پشت سر هم از سود گرفتن که برداشته دلار از دو سال پایین و پیشتر در اوایل سهام سود.

این فلز گرانبها بود یورش برده و تقریبا 40 دلار بالاتر در یک نقطه برای رسیدن به $1,980 هر اونس تنها برای یک موج فروش با کف دست زدن آن را به $1,947 در تجارت است.

طلا هنوز بیش از 130 دلار در کمی بیش از یک هفته به عنوان سرمایه گذاران شروط فدرال رزرو تصریح خواهد شد آن فوق العاده آسان سیاست در یک نشست سیاستگذاری این هفته و شاید سیگنال تحمل برای افزایش تورم در دراز مدت است.

“تغذیه مقامات را ساخته اند روشن خواهد شد که آنها خود را به جلو هدایت بیشتر حامی کاهش نرخ بهره و بر اساس نتیجه به زودی” نوشت: تحلیلگران در اوراق بهادار TD.

“رئیس این است که به احتمال زیاد برای ادامه روند شاخص های بازار برای تغییر زمانی که او صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی خود را.”

یک شیفت می تواند به طور متوسط تورم را هدف قرار داده که می توانید تغذیه با هدف فشار تورم بالاتر از آن هدف 2% را برای سال ها از زیر-تیراندازی.

این عقب نشینی طلا در زمان برخی از بخار از سهام اما شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بود و هنوز هم تا 0.8%.

ژاپن Nikkei .N225 firmed 0.3% حتی به عنوان ین برگزار شد دستاوردهای اخیر در حالی که چینی تراشه های آبی قرار داده 0.6%.

E-Mini آتی برای شاخص S&P 500 ESc1 لبه 0.1% در حالی که EUROSTOXX 50 آتی STXEc1 اضافه 0.4% و FTSE آتی FFIc1 0.4%.

داو .DJI به پایان رسید شنبه تا 0.43% در حالی که S&P 500 به دست آورد 0.74% و نزدک 1.67%.

که ساکت شد و دوباره به رهبری فن آوری سهام به سرمایه گذاران wagered در پی گزارش های درآمدی ناشی از این هفته. تحلیلگران همچنین با اشاره به سقوط دلار مثبت بود با توجه به اینکه بیش از 40 درصد از S&P 500 درآمد از خارج از کشور آمده.

دلار در کاهش

این امید وجود داشت نوعی از محرک فرمت می تواند چکش را به عنوان سنای آمریکا خواهان شتافت به اطلاعات کامل از $1 تریلیون coronavirus کمک های اولیه قبل از طرح افزایش مزایای بیکاری منقضی روز جمعه.

این پیشنهاد می تواند شامل یک برش در منافع به 200 $از $600 خواهد بود که ضربه ای به درآمد و هزینه های قدرت.

کمک های اولیه است که به شدت مورد نیاز با توجه به 30 میلیون آمریکایی از کار هستند و دولت در حال سفت اجتماعی محدودیت دوباره روند نیز کشیده در دلار ایالات متحده است.

آلن رسکین رئیس G10 استراتژی در دویچه بانک با اشاره ارزهای شده بود ردیابی عملکرد نسبی اقتصاد خود را به طوری که بالا و رتبه بندی عملکرد اقتصادی همراه بود با ارزهای قوی تر.

“یک الگوی مشخص است که چگونه اقتصاد مرتبط ترین و محکم به چین – از جمله تولید کنندگان کالا به عنوان متنوع به عنوان استرالیا و شیلی و برزیل – تمایل به انجام بهتر از اقتصاد به طور مستقیم مربوط به ایالات متحده آمریکا, قابل توجه آن نفتا شرکای تجاری” گفت: رسکین.

در واقع دلار بوده است سقوط تقریبا در سراسر هیئت مدیره در روزهای اخیر به دو سال از طریق یک سبد از ارزهای در 93.416 قبل از steadying در 93.793.

یورو یورو= بود در $1.1735 داشتن آمار بالاترین سطح خود در دو سال در $1.1781 در حالی که دلار را لمس پایین ترین سطح خود در برابر فرانک سوئیس از اواسط 2015.

داستان بسیار مشابه در برابر ین به دلار را لمس کرد چهار ماه از طریق در 105.10 قبل از آخرین معاملات در 105.55.

این روند تغییر در ارزش دلار همراه با تمام عدم قطعیت بیش از COVID-19 و شيوع منفی واقعی بازده اوراق قرضه به نور آتش زیر فلزات گرانبها.

نقره شات تا آنجا که $26.16 در یک نقطه که بالاترین سطح از آوریل 2013 به دست آوردن یک سوم در هفت جلسه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله