خانه درب بازکن خواهد شد شبیه هیچ دیگر در دوقلوها تاریخچه

اگر بازیکنان قرعه کشی انرژی خود را از تشویق طرفداران اگر خانه-زمینه بهره گرفته شده است به عنوان برخی از مطالعات آماری نشان می دهد از فشار صدای بلند, پر سر و صدا جمعیت تحمیل بر داوران پس از آن COVID-19 و حذف بلیط-دارندگان ارائه شده است هدف قرار دادن زمینه یک .560 لبه به دوقلوها سه فصل گذشته ناتوان. خوش آمدید به خنثی-سایت بیس بال, درست است ؟

کاملا مخالف Rocco Baldelli آمار و ارقام.

“در واقع وجود دارد بیشتر توانایی برای استراحت و تنفس” در صفحه اصلی در حال حاضر این دوقلو’ مدیر گفت: پس از تجربه پنج روز در شیکاگو برای باز کردن مختصر 2020 فصل است. “شما بر روی بروید شما در محیط های مختلف شما در حال حرکت در اطراف به طور مداوم در اتوبوس و چیزهایی مانند آن. آن را از بین می برد کمی استرس برای بچه ها.”

با توجه به تیم خود بود به طوری که تاکید آن موفق به گلزنی تنها یک لیگ آمریکا-پیشرو 27 اجرا می شود در جوراب سفید’ چمن آن را آسان به تعجب که آیا دوقلوها حتی متوجه محیط اطراف خود در روز سه شنبه, 60, صفحه اصلی, درب بازکن, در مینه سوتا دوقلوها تاریخ است.

 

“این واقعا عجیب و غریب, چگونه آرام است اما شما به آن استفاده می شود و پس از چند نوبت شما مانند ‘OK این است که فقط آنچه در آن خواهد بود. این است که همه ما می توانید انجام دهید, واقعا,'”

درک Falvey

 

اما این خواهد بود که یک خانه درب بازکن بر خلاف هر گونه دیگر است و نه فقط به دلیل پرداخت حضور در برابر کاردینالز تضمین شده است به 0.

برای یک چیز, دوقلوها مطمئنا درک در حال حاضر چگونه شکننده این فصل داده شده در روز دوشنبه خبر که بیش از یک دوجین Miami Marlins بازیکنان و اعضای کادر تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در طول یک آخر هفته جاده ها سفر به فیلادلفیا. هیچ دوقلوها به طور منظم آلوده شده است پس از فعال فهرستی وارد اردوگاه در آغاز ماه ژوئیه اما هیچ تضمینی وجود ندارد و شاید کمی شانس است که آزمون خود را باقی خواهد ماند 100 درصد منفی در طول فصل.

سپس دوباره وجود دارد مقدار زیادی از لحظات بیش از چهار ماه گذشته است که در آن به نظر می رسد بعید است که بازی را تا کنون را در هدف زمینه در سال 2020 است.

“شما را به صحبت برخی از مردم و آنها را امیدوار و آنها را به شما احساس خوب و سپس شما را در اخبار و آن را مانند,” اوه, من فقط امیدوارم ما قرار داده ای دوباره در برخی از نقطه,'” نیمکت مربی مایک بل گفت. “بدیهی است که مقدار زیادی از آن را حتی در مورد بازی. آن را در مورد آنچه خانواده بودند که رفتن را از طریق با COVID. بسیاری از مردم در حال مبارزه عاطفی ذهنی با چیزهای مختلف است.”

نه تنها دوقلوها متوجه این بیماری همه گیر است که کاهش 2020 فصل نه-هفته سکسکه — یک گروه “گام اول” انجام خواهد شد و عملا نه حرفه ای پزشکی است که باید درمان شود COVID-19 قربانیان برای ماه — اما آنها نیز حساس به جنبش در سراسر جهان است که باعث شد این کشتار وحشتناک از جورج فلوید فقط 50 بلوک دور.

“مسئولیت. این کلمه من شده فکر کردن در مورد” دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت: از حق رای دادن تعهد به تتم فلوید. “شما دیدن برخی از تمرکز بر روی آن است. شما می توانید برخی از چیزهایی که انعکاسی از آن است. برای همه ما که اینجا زندگی می کنند در شهرهای دوقلو, ما می خواهیم به تمرکز بر آنچه ما با تجربه در جوامع محلی ما. بازیکنان ما آن را احساس کارکنان ما می کند.”

زندگی می کنند: ما بپیوندید دوقلوها گفتگو ارائه شده توسط X-گلف در ظهر

طرفداران آن را هم در گرافیک است که نمایش داده خواهد شد بر روی خود دیوار در طول فصل و همچنین زمانی که بازی متوقف شده است در 8:46 بعد از ظهر — فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای هشت دقیقه, 46 ثانیه — برای یک لحظه سکوت در حافظه خود را.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از دیگر روز افتتاحیه سنت مشاهده حتی یک نیروی هوایی روگذر بالا خالی ورزشگاه. “من فکر می کنم محیط زیست در حال رفتن به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده و شاید کمی متفاوت از برخی از بازی های ما بازی کرده اند و تا کنون در جاده” Baldelli گفت. “فقط یک کمی بیشتر است و برخی از زندگی واقعی در ballpark.”

در نهایت این بازی تبدیل خواهد شد تمرکز کاردینال’ اولین دیدار به هدف زمینه پس از 2017. هومر بیلی خود را و هدف زمینه اولین جاش دونالدسون آن را خانه جدید خود را, و اگر وجود خواهد داشت نه هر گونه تشویق به استقبال آنها فراتر از generic ضبط نوع لوله کشی در طول آدرس های عمومی و سیستم بازی حل و فصل خواهد شد به چیزی نزدیک به نرمال.

“این چیزی است که من متوجه شده در شیکاگو — این واقعا عجیب و غریب, چگونه آرام است اما شما به آن استفاده می شود و پس از چند نوبت شما مانند ‘OK این است که فقط آنچه در آن خواهد بود. این است که همه ما می توانید انجام دهید, واقعا,'” Falvey گفت.

“این خوب خواهد بود به در خانه ما پارک در محیط های آشنا. من انتظار دارم که کمک خواهد کرد. نه دقیقا اما هیچ چیز عادی احساس این سال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de