Ivanka Trump ترویج بومی و عدالت کارگران تعهد در مینه سوتا بازدید

Ivanka Trump با عنوان باز دوشنبه از بلومینگتون به بررسی خشونت علیه آمریکایی های بومی زنان دوم از دو مینه سوتا متوقف می شود کمتر از 100 روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

رئیس جمهور و, مشاور همراه توسط وزیر امور داخلی دیوید برنارد بود در دولوت در روز قبل از آن به دیدار با کنگره ایالات متحده پیت Stauber برای یک تور از دلوت بسته یک کارخانه و فروشگاه های شناخته شده برای آن بوم و کیف چرم. مدیران این شرکت که در مورد استخدام 80 نفر امضا رئیس جمهور تعهد به کارگران آمریکایی تعهد به کارگر آموزش و پرورش و برنامه های آموزشی.

دفتر در بلومینگتون اولین بار است که از هفت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد در سراسر کشور به منظور بررسی سرد موارد مربوط به گم شده و به قتل سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا.

هر دو متوقف شدند با تظاهرات و به شدت مورد انتقاد قرار مینه سوتا DFL رهبران که به تمسخر تور به عنوان یک “کمپین عکس op.” سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان یک عضو از زمین ملت Ojibwe, ناودان رئیس جمهور برای انجام کمی برای ترویج سلامت و ایمنی بومی آمریکایی در حالی که “نشان دادن و جشن رفتاری که استمرار خشونت علیه زنان بومی و دختران است.”

بیش از 50 نفر در خارج از این رویداد در بلومینگتون پوشیدن امضای رنگ قرمز گم شده و قتل زنان بومی جنبش و حمل نشانه هایی است که گفت: “شما در زمین به سرقت رفته” و “جلوگیری از تظاهر به مراقبت در مورد بومی زندگی می کند.”

تشکر. مریم Kunesh-Podein DFL-جدید برایتون عضو ایستاده راک سو قبیله گفت: او تماس گرفته و در مورد دفتر جدید با وجود این واقعیت است که او را به روسای دولت وظیفه نیروی کار برای بیش از یک سال در این بیماری همه گیر از ناپدید شدن و قتل زنان بومی.

“است که بخشی از این واقعه تاریخی که ما سرخپوستان آمریکایی انجام شده برای صدها و صدها سال که در آن دولت فدرال است همه چیز تنظیم قرار دادن همه چیز در نظم خوب از مردم هند و نه به در نظر گرفتن ديدگاه خود را,” او گفت:.

مینه سوتا خواهد بود کارکنان توسط یک عامل خاص که کار با جوامع قبیله ای و دیگر سازمان های اجرای قانون برای حل سرد موارد و توسعه بهتر فرآیندهای برای دست زدن به آینده موارد برنارد گفت. وی با ذکر 136 موارد حل نشده از دست رفته و یا به قتل بومی زنان و مردان در مینه سوتا برخی از قدمت چندین دهه است.

بومی آمریکایی را تشکیل می دهند کمتر از 1 درصد از جمعیت این ایالت اما قتل نرخ برای زنان بومی بودند هفت برابر بیشتر از زنان سفید پوست بین سال های 1990 تا سال 2016 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت. مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف آن به عنوان “تاریک الگوی [که] است و هنوز جوامع قبیله ای در سراسر کشور.”

“این آمار غم انگیز به سادگی غیر قابل قبول” او گفت:. “آنها نه تنها نشان دهنده یک مشکل است; آنها به اثبات یک بیماری همه گیر.”

تأکید بر اهمیت سیاسی از سفر کمیته ملی حزب جمهوری خواه با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه تور گفت: رئیس جمهور “در ادامه به ارائه وعده های خود را برای قرار دادن تمام Minnesotans اول است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است برای برنده شدن در مینه سوتا در سال 2020 پس از دقت دست دادن دولت به هیلاری کلینتون در سال 2016. در شمال شرقی مینه سوتا او امیدوار است به تقلید مثال Stauber که بدبختانه دیرین دموکراتیک هشتم منطقه برای ایران با کسب پیروزی راحت تر در سال 2018 midterms.

“همانطور که بسیاری از مردم در حال تجربه فوق العاده ای آسیب پذیری و ترس در حال فکر کردن در مورد مسیر رو به جلو … من هیچ شکی نیست. رئیس جمهور ساخته شده است قوی ترین اقتصاد در تاریخ این کشور و او آن را انجام دهد یک بار دیگر” Ivanka Trump گفت.

یدک کش-از-جنگ بین معدن و محیط زیست شده است آتشین سیاسی در شمال مینه سوتا در سال های اخیر باعث یک گروه کوچک از معترضان به جمع آوری خارج دلوت بسته به کانال پارک فروشگاه شنبه. یک زن برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “شروع به بسته بندی, Ivanka.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست صدور مجدد معدنی اجاره به دوقلو فلزات یک شرکت به دنبال باز کردن یک مس-نیکل معدن فقط در خارج از مرز آب. مخالفان این حرکت است که در دادگاه برای ماه می گویند معدن می تواند آسیب بیابان منطقه است.

Ivanka Trump, و همسرش در کاخ سفید مشاور Jared Kushner, اجاره, Washington, d. C., صفحه اصلی که خریداری شده توسط ایالات متحده شرکت املاک و مستغلات متعلق به Andrónico Luksic رئیس شیلی شرکت است که صاحب دوقلو فلزات. آنها ادعا کرده اند این زمان بود که یک تصادف و که معامله انجام شد در طول بازو. در پاسخ به یک سوال در مورد معدن برنارد گفت: “ما نمی خواهد قربانی تمیز کردن هوا یا آب تمیز برای توسعه اقتصادی است.”

قبل از این دیدار برخی از مردم محلی متعهد در رسانه های اجتماعی برای تحریم دلوت بسته 138-سال-شرکت قدیمی که شروع به ساخت قایق رانی بسته اولیه کاوشگران مرز آب.

“این تقریبا فقط احساس می کند مانند یک تناقض داشتن این شرکت حمایت از کسی که حمایت نمی کند چیزی شبیه به مرز آبهای گفت:” جیک Aldridge, a 23 ساله از معترضان در خارج از فروشگاه.

اما مدیر عامل شرکت تام Sega گفت: دیگران صحبت با کیف پول خود را. این شرکت تا به حال بزرگترین فروش آنلاین روز پنج شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید اعلام شد.

“این است که یک بیانیه سیاسی” گفت: Sega که اضافه شده است که دلوت بسته میزبان سیاستمداران از هر دو طرف. “مهم نیست که چه دولت آن است که ما را خوش آمدید افرادی که حمایت از ما — شرکت ما و به طور خاص و مهمتر از همه کارکنان است. این بیانیه در مورد کارکنان و چقدر عالی هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de