مگان تو نریان باز می شود تا در مورد آسیب حادثه تیراندازی: ‘بدترین تجربه زندگی من’


Illustration for article titled Megan Thee Stallion Opens Up About Traumatic Shooting Incident: ‘The Worst Experience of My Life’

عکس: Tommaso Boddi (گتی ایماژ)

در یک عاطفی Instagram زنده در دوشنبه مگان تو نریان صحبت کرد و در طول حدود July 12th, تیراندازی که فرود آمد و او را در بیمارستان خواستار حادثه “بدترین تجربه زندگی من بود.”

تبلیغات

با توجه به مگان او به ضرب گلوله کشته شد در هر دو پا که نیاز به عمل جراحی برای به دست آوردن گلوله برداشته شود. به عنوان انواع یادداشت و گزارش اولیه درباره این حادثه گفت: او قطع کرده و پاهای خود را بر روی شیشه های شکسته.

“این فوق العاده ترسناک” گفت: “Savage” رپ که متوقف شد چندین بار در طول او سخنان خود را به گرفتن نفس و فن اشک از چشمان او. “این فقط بدترین تجربه زندگی من و این خنده دار نیست آن چیز را به شوخی در مورد و هیچ چیز برای خانواده و ساخت جعلی داستان در مورد. من قرار نیست از دست من بر هیچ کس. من سزاوار نیست به ضرب گلوله کشته است.”

تبلیغات

جولای تیراندازی است که هنوز تحت بررسی و منجر به خواننده حزب محافظه Lanez از دستگیری برای حمل سلاح پنهان شده است موضوع اینترنت حدس و گمان و غیر حساس, جوک, اما نسبتا کمی شفقت با توجه به آسیب واقعی مگان تحمل کرده است.

مگان اشاره نمی, حزب محافظه Lanez یک بار در طول IG زندگی می کنند.

تبلیغات

پرداختن به همین دلیل است که او تا به حال گفت: بیشتر به پلیس در زمان تیراندازی مگان گفت: او در تلاش برای محافظت از هر کسی—”من فقط آماده نیست به صحبت می کنند.” او همچنین تحت فشار قرار دادند در این ایده است که او باید یک کتاب باز در مورد یک حادثه بود که به وضوح عمیقا آسیب زا برای او.

“خانواده خود را تمام عمر به Instagram و توییتر و آن را به یک دفتر خاطرات و که نه من,” او گفت:. “I ain’t هرگز دیده می شود بسیاری از مردان صدای سنج ایجاد کردن در چیزی است که ندارد هیچ یک از آنها cumshot on کسب و کار. اگر خواهر شما رو شات؟”

تبلیغات

اما مگان گفت: تیراندازی آیا کمک به قرار دادن همه چیز در چشم انداز برای او. 25 ساله رپ صحبت در مورد نیاز به مدیریت زندگی و کار خود را بدون داشتن حمایت پدر و مادر او که هر دو گذشت.

“من مامان, بهترین دوست من بود و من هنوز هم واقعا نمی بیش از [مرگ] بنابراین شما نوع سعی کنید برای پر کردن فضای خود را با یک دسته از مردم است که شما فکر می کنم شما مبارک,” او گفت:. گرفتن برخی از زمان برای خودش در هفته پس از تیراندازی به او را درک کنند که چگونه برای محافظت از انرژی او می گوید.

تبلیغات

“من فقط احساس می کنم مثل من در حال حرکت بود واقعا سریع است. من در حال حرکت با سرعتی بیش از حد. من در نظر گرفتن زمان کافی برای خودم” مگان به اشتراک گذاشته. “من فکر کردم من آماده بود تا انرژی خوبی به افراد دیگر و افراد دیگر آماده نیست به انرژی خوبی به من.”

تبلیغات

بیش از آخر هفته ریشه’ درامر Questlove اظهار نظر در عدم پوشش خبری در سراسر مگ تیراندازی اشاره کرد که او تنها به تازگی این خبر را شنیده.

“چگونه این کل مگ وضعیت اتفاق افتاده است و نه رسیدن به رادار است گیج کننده به من گفت:” در یک Instagram پستاضافه میکند: “من فقط میخوام بدونم چطور این کار گرفته نشده در جدی [شیوه ای] (من هراس من در حال حاضر می دانم که در جواب به من تایپ هر کلمه).”

تبلیغات

مگان تشکر طرفداران که پشتیبانی خود را از او برداشته تا در نماز او به عنوان بهبود از تیراندازی. در پایان صحبت های او, او, علامت تجاری, اعتماد به نفس در صفحه نمایش کامل:

“من فقط می خواهم خانواده به می دانم که یک سگ ماده زنده است و به خوبی و قوی به عنوان تماشا و آماده برای بازگشت به طور منظم من برنامه نویسی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de