مینیاپولیس منشور برگزاری کمیسیون شنوایی در آن پلیس پیشنهاد

یک گروه کوچک از شهروندان خواست مینیاپولیس منشور کمیسیون اواخر دوشنبه به نگه داشتن در پیشبرد پیشنهاد خود را که به از بین بردن حداقل نیروی انسانی مورد نیاز برای پلیس.

صحبت در مجازی جلسه عمومی دوشنبه شب — اولین و تنها یکی در کمیسیون پیشنهاد — مردم ارائه شده متفاوت دلایل عدم تمایل آن را در انتخابات در ماه نوامبر.

برخی ترجیح می دهند متفاوت پیشنهاد شده توسط برخی در شورای شهر است که جایگزین اداره پلیس با گسترده تر جامعه ایمنی بخش است. دیگران می ترسید هر دو پیشنهاد شد زودرس و نیاز به فکر بیشتر.

دادگاه منصوب کمیسیون باید تصمیم دوشنبه شب که آیا برای قرار دادن پیشنهاد خود را قبل از رای دهندگان در نوامبر. 3. آن را به زمان بیشتری برای تصمیم می گیرید که آیا آن را می خواهد به وزن در شورای شهر پیشنهاد و یا استفاده از روش های خود را برای جلوگیری از آن از رای گیری در این سال است. این کمیسیون به احتمال زیاد تصمیم می گیرید که چگونه آن را می خواهد برای رسیدگی به این پیشنهاد در آن اوت. 5 جلسه.

این منشور که به عنوان شهر قانون اساسی تبدیل به یک نقطه کانونی بحث به عنوان ساکنان و مقامات منتخب بحث چگونه به بازسازی پلیس زیر جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

روز دوشنبه جلسه درو کوچکتر جمعیت نسبت به قبل از جلسات که در آن نزدیک به 200 نفر امضا به بحث شورا پیشنهاد. پیشنهاد بحث برانگیز گردد توسط پنج مینیاپولیس اعضای شورای شهر از بین بردن نیاز به حفظ یک اداره پلیس. جامعه ایمنی بخش است که جایگزین آن می تواند شامل افسران پلیس اما نمی خواهد نیاز به انجام این کار.

یکی caller Shannon Puechner خواست این کمیسیون به اجازه شورا پیشنهاد ادامه به جای خود. او گفت: او را تماشا سال پیش زمانی که پلیس یک بیمار روانی انسان پس از خانواده اش به نام برای کمک به.

“پس از مرگ او اصلاحات وعده داده شده بود,” Puechner گفت: “اما از آن شده است 15 سال و غم انگیز وضعیت تغییر نکرده است. اصلاحات شکست است.”

دیگران از جمله شهردار سابق شارون Sayles بلتون گفت: آنها می ترسید این شورا پیشنهاد آماده نیست برای انتخابات این سال است.

“شورای شهر است و نه ارائه یک طرح یک طرح برای مینیاپولیس, اداره پلیس,” او گفت:. “آنها ارائه یک قطعنامه. آخر من گفته است که طرح کلی از چشم انداز است که آنها را در این جدول تلقی نمی شود یک طرح توجیهی آماده است که برای یک رای عمومی. این موضوع باید در انتخابات سال آینده در انتخابات چرخه که هر کس در این شهر متمرکز شده است در انتخابات شهرداری.”

یکی از معدود افرادی است که گفت: او می خواست فرصتی به رای در کمیسیون پیشنهاد شد به سمت شمال ساکن جفری رشته, که گفت که او معتقد اخیر بودجه مذاکرات نشان داد که شهردار و شورا در حال حاضر گسترده مقامات اداره پلیس.

رشته گفت: او از بین بردن حداقل بودجه مورد نیاز اما می ترسید این شورا پیشنهاد “مبهم است.”

“من فکر حمایت re-مهندسی ایمنی عمومی در مینیاپولیس اما باید آن را ملاحظه و planfully توسعه یافته نه با عجله” رشته گفت.

اظهارات ارائه شده در روز دوشنبه جلسه عمومی نشان دهنده یک تکه کوچک از بازخورد منشور کمیسیون و مقامات منتخب در حال دریافت از ساکنان. مردم را به مشاهده هزاران نظر نوشته شده; برخی از آنها منتشر شده است که در این شهر و برخی دیگر هنوز تحت بررسی برای اطمینان از آنها را شامل نمی شود اطلاعات خصوصی.

پیشنهاد برای بحث دوشنبه شب نوشته شده توسط منشور کمیسر Al Giraud-آیزاکسون پس از ساکنان و برخی از همکار خود منشور کمیسیون نگرانی در مورد پیشنهاد شورای شهر.

اندازه گیری گردد توسط Giraud-آیزاکسون را ترک منشور تا حد زیادی دست نخورده است. این شهر هنوز هم مورد نیاز برای حفظ یک اداره پلیس اما این منشور شامل نمی زبان الزامی اندازه آن است. تصمیم گیری در مورد سطح نیروی انسانی خواهد بود ساخته شده توسط شهردار و شورای شهر در طول جداگانه فرآیندهای.

هنگامی که او معرفی, اندازه گیری هفته گذشته Giraud-آیزاکسون شرح داده شده است به عنوان یک “ساده و روشن و قابل فهم و ساده رای گیری سوال است.”

اگر منشور کمیسیون می خواهید Giraud-آیزاکسون را اندازه گیری به نظر می رسد در انتخابات این سال آنها نیاز به کار به سرعت. وجود دارد, تنگ, Aug. 21 آخرین مهلت برای اضافه کردن آیتم به انتخابات.

اما به دلیل برخی از فرآیندهای اضافی که نیاز به آشکار شدن این کمیسیون به احتمال زیاد باید به تصمیم روز شنبه که آیا آنها می خواهند برای قرار دادن آن در انتخابات. آنها باید برنامه ریزی یک جلسه برای 4 بعد از ظهر آن روز.

این کمیسیون می تواند به طور یک جانبه تصمیم به قرار دادن یک اندازه گیری در انتخابات. شورای شهر و شهردار را وادار به انتخاب کنید که چگونه سوال این است که دقت کنید زمانی که رای دهندگان آن را ببینید در پای صندوقهای رای است.

در همان زمان آنها در حال بحث چه ربطی به Giraud-آیزاکسون پیشنهاد کمیسیون نیز با وزن پیشنهاد فرستاده شده به آنها توسط شورای شهر است. کمیسیون به احتمال زیاد خواهد شد تصمیم خود را اوت. 5 جلسه چگونه آنها می خواهند برای ادامه دهید که اندازه گیری.

آنها می تواند ارائه یک پیشنهاد به تصویب و یا رد آن و یا ارائه یک جایگزین منشور اصلاح. شورا نمی خواهد نیاز به دنبال مشاوره خود را.

این کمیسیون همچنین می تواند به استناد حق خود را به زمان بیشتری برای بررسی و اندازه گیری جهش پولي مهلت برای اضافه کردن آن را به رای گیری در این سال است. یک جلسه عمومی که پیشنهاد آغاز خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه.

که بسته به اعمال منشور کمیسیون و شورای شهر را, آن را ممکن است هر دو مورد می تواند تا پایان در انتخابات ماه نوامبر.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net