مقامات بهداشتی دولت به دادگاه تجدید نظر برای مطلب ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله دوشنبه پس از دریافت بیش از 80 شکایت عدم هفته گذشته و چند گزارش از تمرد به مینه سوتا جدید ماسک قیمومیت.

در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت گسترده از ماسک پوشیدن برای کاهش گسترش COVID-19, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: Minnesotans نیاز به پیروی از آنجا که ممکن است برای جلوگیری از نمایی افزایش موارد اتفاق می افتد در کشورهای دیگر.

“ما قطعا نمی خواهید مینه سوتا به تجربه همان نتایج فاجعه بار است که بسیار سریع رشد است که ما را دیده اند در فلوریدا تگزاس, و کشورهای دیگر,” او گفت:. “ما به عنوان شهروندان یک معامله بزرگ از نفوذ بیش از اینکه که اتفاق می افتد.”

مینه سوتا در روز دوشنبه رسیده 51,803 آزمایشگاه-تایید عفونت با رمان کروناویروس که باعث COVID-19 و 1,576 مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی و بسته شدن در 1 میلیون تست های تشخیصی. مورد رشد افزایش یافته و از 6 مورد در هر 100000 نفر در هر روز در ژوئن 16 به 11 مورد در هر 100,000 شرکت و بهداشت مقامات نگران هستند که این می تواند منجر به یک دوم افزایش را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

اکثریت 80-یا-پس از شکایت این آخر هفته درگیر مشتریان یا کارگران نه با پوشیدن ماسک گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر. یکی درگیر یک کارگر با پوشیدن ماسک هالووین به جای چهره های حفاظتی پوشش.

شماره خود بود غیر معمول نیست Ehresmann گفت: به عنوان دولت شده است فیلدینگ شکایت همه تابستان در مورد تخلفات موجود اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا کارگر ماسک مورد نیاز — به خصوص در کافه ها و رستوران ها پس از آنها مجاز به بازگشایی داخل سرویس در 10 ژوئن.

مقامات بهداشت امیدوار بود شکایت تعداد ممکن است به پایین با دستور اضافه کردن به زور قانون به پوشیدن ماسک.

شمال مینه سوتا بازار مال فروشان آخر این هفته میزبان یک جمعیت بسته بندی شده از بازدید کنندگان بسیاری از آنها نمی پوشیدن ماسک و یک جمهوری خواه سیاسی کنفرانس به حال بسیاری از شرکت کنندگان فاقد ماسک به عنوان به خوبی. دو خارج شده و خریداران در مارشال, Minn., درگیر شدند, در اختلال برای پوشیدن پوشش صورت با صلیب های شکسته بر روی آنها.

Noncompliance برای افراد می تواند در خرده جنحه و 100 دلار جریمه هر چند مقامات بهداشت گفت: آنها به دنبال مجازات و توزیع میلیون ها نفر از ماسک های ایالتی برای کسانی که نمی باید آنها را یا آنها را فراموش کرده ام در گردش.

صاحبان کسب و کار می تواند به صورت 1000 دلار جریمه و بزه اتهامات عنوان شده است که در شرایطی می تواند نتیجه در 90 روز در زندان و $25,000 در عمران جریمه و همچنین اخذ مجوز اقدامات است. مالکوم گفت: کسب و کار باید پیروی بدون نیاز به چنین مجازات است.

“ما مهم ترین هدف آموزش و به دست آوردن انطباق با همکاری با صاحبان کسب و کار و کار با Minnesotans به درک این که چرا مهم است,” او گفت:. “این فقط رگولاتور صبح بیدار شدن در تلاش برای کشف کردن که چگونه به دور از مردم سرگرم کننده است.”

ماسک پوشیدن نبود منبع مشاجره در مکان های دیگر در این آخر هفته با 2 هفته Scheels در ادن پریری میزبانی هزاران نفر از مشتریان.

لوازم ورزشی فروشگاه دربسته در محیط بازدید کنندگان در بین 1000 تا یک پنجم ظرفیت خود را — در هر زمان و به حال کارگران برای چک کردن ماسک و با استفاده از همگام سازی شمارنده به مطمئن شوید که آنها اجازه نداد بیش از حد بسیاری از مردم در.

خطوط از گروه 6-پا-جدا خوشه گسترش پایین پیاده رو و گذشته bronzed مجسمه از ورزشکاران و روسای جمهور ریگان و لینکلن.

“وجود دارد احتمالا 75 تا 80 درصد از مردم در طول چند هفته گذشته است که در حال حاضر (ماسک) در” قبل از دستور گفت: Austin لینک یک مدیر بازاریابی برای فروشگاه. “ما بسیار خوش شانس بوده ام. هیچ واقعا مسائل بزرگ.”

ماسک پوشیده شده است از لحاظ سیاسی تفرقه موضوع هر چند برخی از نظر سنجی های ملی نشان داد کمتر مخالفت در میان جمهوری خواهان پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک عکس از خود را با پوشیدن ماسک.

مطالعات به تدریج ساختمان پشتیبانی که ماسک حداقل ارائه منبع کنترل در برابر coronavirus معنی است که آن را مانع از آلوده مردم از خود را گسترش میکروب ها به دیگران است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می کند استفاده از آنها در تنظیمات عمومی.

مینه سوتا دستور رفتن نیست تا آنجا که برخی از تقریبا 30 اعمال شده در سایر ایالات آمریکا است که همچنین نیاز به ماسک در شلوغ, مکان عمومی, هوای آزاد, تنظیمات. مینه سوتا دستور نیاز به هوای آزاد, ماسک برای کارگران تنها زمانی که آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله در کار است.

مقامات بهداشتی امیدوارم که ترکیبی از ماسک پوشیدن, دست, شستن, اجتماعی, فاصله و ماندن در منزل و زمانی که بیمار را آهسته COVID-19 رشد در مینه سوتا قبل از شروع پاییز سال تحصیلی. Walz است انتظار برای اعلام در روز پنج شنبه برنامه های خود را برای بازگشایی مدارس است.

مالکوم گفت که او انتظار دارد که رویکردهای متفاوت خواهد بود در میان مدارس و تغییر در طول زمان و در پاسخ به افزایش و یا سقوط COVID-19 مورد در سطح جوامع است.

COVID-19 مورد رشد از اواسط ماه ژوئن تا حد زیادی سوخت شده است توسط عفونت در میان مردم 29 و جوان است که کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هستند اما قادر به گسترش این ویروس به دیگران بیشتر در معرض خطر است.

موارد در میان Minnesotans 19 و جوان باید بیش از سه برابر از 1,752 در ژوئن 1 به 5,803.

شیوع در ادینا سوخت عفونت در میان نوجوانان کاسته است ، یکی از شهرستانها تنها به گزارش آن خود COVID-19 فعالیت ادینا گزارش 19 موارد جدید در هر روز در ژوئیه 1. که کاهش یافته است به 3.9 موارد هر روز در حال حاضر.

ایالت دو COVID-19 میلادی به گزارش روز دوشنبه — ادامه خط از جولای 2 از کمتر از 10 مرگ و میر.

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند تنها کمی از پایین این ماه از 231 در تاریخ 10 ژوئیه به 257 روز دوشنبه.

بستری کل در روز دوشنبه شامل 126 نفر با COVID-19 در بخش مراقبت هر چند کمترین از جمله تعدادی از جولای 5. که ICU تعداد بوده است روند رو به پایین برای بسیاری از ماه جولای در میان بهبود مدیریت راه هوایی و دیگر تکنیک های مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 همراه با داروی جدید درمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله