Mukesh Ambani را RIL مجموعه برای به دست آوردن آینده گروه بزرگ بازار دیگران

بنگلور: Mukesh Ambani را Reliance Industries Ltd خواهد پرداخت بین 24,000-27,000 کرور ($3.2-$3.6 میلیارد دلار) برای خرید هندی زنجیره های خرده فروشی متعلق به گروه آینده نعناع روزنامه گزارش روز سه شنبه با استناد به دو منبع آشنا با جزئیات این معامله است.

آسیا ثروتمندترین مرد Ambani شده است رو به با سرمایه گذاری نزدیک به 20 میلیارد دلار از حامیان از جمله Google و Facebook در روغن-به-ارتباطات کنگلومرا است و به دنبال تقویت خود در هند بزرگ بخش خرده فروشی.

اعتماد موجود عملیات خرده فروشی در حال حاضر اجرا می شود نزدیک به 12 ، 000 فروشگاه ها از جمله پول نقد-و-حمل فروشی, کسب و کار در بیش از 6,700 هندی شهرها و شهرستانها.

متعلق به هند را “پدر خرده فروشی مدرن”, Kishore Biyani آینده گروه به سوپر مارکت های زنجیره ای بزرگ بازار مجلل فروشگاه های مواد غذایی FoodHall و مقرون به صرفه لباس زنجیره ای کارخانه با نام تجاری.

یک سری از گزارش های رسانه ها گفته اند که دو تن از آنان در حال نزدیک شدن به توافق در معامله.

آژانس رتبه بندی ICRA تخمین می زند در اینجا کل بدهی در آینده گروه های ذکر شده شرکت افزایش یافته بود به Rs 12,778 کرور روپیه در ماه سپتامبر سال گذشته و این شرکت پس از مواجهه گسترده تعطیلی تحت هند coronavirus مستندات.

نعناع ذکر منابع آن صحبت خواست نامش فاش نشود عنوان کرد و گفت فروش ارزش شامل گروه آینده بدهی.

پنج ذکر شده اشخاص از جمله آینده خرده فروشی با مسئولیت محدود خواهد بود با هم ادغام شدند به آینده شرکت با مسئولیت محدود قبل از فروش به یکی از خرده فروشی های تابعه از اعتماد به مقاله اضافه شده است.

در ممکن است, اعتماد, راه اندازی JioMart آنلاین مواد غذایی خدمات در یک حرکت با هدف رقابت Amazon.com’s محلی واحد و خارج وارز Flipkart در بازار هند. Ambani برنامه به لیست اعتماد دیجیتال و خرده فروشی واحد بیش از پنج سال آینده.

آینده گروه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد معامله ارزش. یک تکیه صنایع سخنگو گفت: این شرکت در ارزیابی فرصت های مختلف بر اساس مداوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de