ایودیا: به عنوان ایودیا آماده می شود ‘bhoomi pujan’ از پیشنهاد رم معبد برخی از مسلمان جانبازان از خداوند رم در حال آماده سازی برای جشن تاریخی مراسم است.

اوت 5, مراسم علامت ابتدای معبد ساخت و ساز پس از یک دهه عنوان کت و شلوار بیش از سایت حل و فصل شد توسط دیوان عالی کشور در نوامبر سال گذشته است.

جمشید خان ساکن فیض آباد منطقه گفت: او را جشن می گیرند ابتدای معبد ساخت و ساز خود را با برادران هندو.

“ما به اسلام گرویده اند و خود را در آغوش گرفت, نماز, سیستم, اما که تغییر نمی کند اجداد ما. ما معتقدیم که خداوند Ram است که ما جد” او گفت:.

واسی حیدر نیز بومی فیض آباد تکرار احساسات مشابه.

“ما اعتقاد داریم در اصول اسلام و عمل ما اسلام است, اما ما همچنین بر این باورند که خداوند رم بود ما جد. آن را بزرگ خواهد بود که ما شاهد ساخت و ساز از Ram, معبد,” او گفت:.

حاج سعید گفت: مسلمانان هند در نظر خداوند Ram به عنوان ‘امام-e-Hind’.

راشد انصاری گفت که او امیدوار است او می شود یک فرصت برای ورود به خلوتگاه سنکتروم از رم Janmabhoomi سایت.

“اگر با توجه به امنیت و دلایل دیگر من نمی تواند یک شانس برای رفتن وجود دارد, من جشن آغاز ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا,” او گفت:.

Awadh استان incharge مسلمان Rashtriya منچ آنیل سینگ گفت: برخی از مسلمان جانبازان از خداوند رم در حال آمدن به ایودیا از کشورهای دیگر برای پیوستن به جشن و شادمانی در شهر مقدس.

“یکی از جانبازان در حال آمدن است به ایودیا با آجر از کشور مادری خود Chhattisgarh برای ساخت معبد” او گفت:.

با توجه به اعضای Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد نارندرا نخست وزیر است به احتمال زیاد به دیدار ایودیا برای مراسم شروع به ساخت و ساز از Ram معبد.

آنیل Mishra, یک عضو اعتماد گفت: توافق هسته ای روز یکشنبه که کهنه BJP رهبران L K Advani, M, M جوشی و RSS رئیس موهان Bhagwat در میان کسانی که دعوت به “bhoomi pujan’ مراسم خواهد شد که برنامه تلویزیونی زنده توسط Doordarshan.

علاوه بر وجود یک برنامه ریزی برای دعوت از رهبران معنوی از همه ادیان, او گفت:.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی فاصله محدودیت وجود خواهد داشت محدود جمع آوری 200 نفر در این مراسم از آنها گفت: با توجه به Mishra.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله