همه قهرمانان فصل Capes: تعداد بی سابقه ای از زنان در حال اجرا برای کنگره


Patricia Timmons-Goodson

پاتریشیا Timmons-Goodson
تصویر: Timmons-Goodson کمپین

وقتی که می آید به صرفه جویی در امریکا وجود دارد که تنها یک گروه است که حتی از راه دور واجد شرایط به میدان تماس: سیاه. نه تنها آنها ستون فقرات حزب دموکرات اما آنها یک رای گیری بلوک است که نمی تواند به راحتی تحت تأثیر و یا تحت تاثیر قرار مزخرف.

تبلیغات

زنان سیاه و سفید هستند به معنای واقعی کلمه آمریکا قطب نمای اخلاقی و در این سال برخی از 122 سیاه و سفید و یا چند نژادی زنان در زمینه به اجرا برای کنگره صندلی یک عدد است که افزایش یافته و هر سال از سال 2012 و برخی از 60 زنان هنوز هم در حال اجرا رویترز گزارش.

“مردم در حال تبدیل شدن راحت تر با دیدن انواع مختلف از مردم در کنگره است. شما نمی دانید که آنچه در آن مانند به نظر می رسد به قدرتمند زنان سیاه پوست در کنگره تا زمانی که شما ببینید قدرتمند زنان سیاه پوست در کنگره” نیروی دریایی جانباز و وکیل Pam کیت است که در حال اجرا در مقدماتی حزب دموکرات برای یک فلوریدا در کنگره صندلی و گفتگو کرد.

تبلیغات

از رادیو فردا:

سیاه زنان نزدیک به 8 درصد از جمعیت ایالات متحده اما 4.3% کنگره با توجه به گزارش های اینجا توسط مرکز زنان در سیاست و ارتفاعات بالاتر برای امریکا یک عمل سیاسی کمیته که به دنبال انتخاب پیشرفته تر زنان به انتخاب ، آنها کمتر در ایالت اجرایی شغل و در میان شهرداران و همچنین با توجه به گزارش.

اما زنان رای دهندگان نشان داد که بالاترین نرخ مشارکت در اینجا از هر گروه در سال های 2008 و 2012 انتخابات ریاست جمهوری.

از لحاظ تاریخی, سیاه شده اند بیشتر احتمال دارد در اینجا برای برنده شدن در اکثریت ولسوالی سیاه اما بسیاری از آنها در حال اجرا این چرخه در اکثریت سفید یا مخلوط مناطق که برخی از آنها قبلا رای دادند خواهان.

پاتریشیا Timmons-Goodson اولین سیاه قاضی به خدمت در کارولینای شمالی ستره محکمه و او را در حال اجرا برای یک صندلی در کنگره است.

“ما در حال رفتن به تلنگر این صندلی از قرمز به آبی” Timmons-Goodson و گفتگو کرد. “ما یک نامزد است که می داند و می فهمد این منطقه و مردم آن است.”

تبلیغات

بسیاری از زنان سیاه پوست کنگره نامزدها که در صحبت با رادیو فردا گفت که آنها یک مزیت است که بسیاری از آنها ثروتمند همتایان ندارد: آنها می تواند مربوط به مشکل مالی سختی مانند یک امریکا است که در حال حاضر رو همیشه از coronavirus آمد از طریق و محو آن پر از گل در امریکا نیمکت.

“ما تقریبا از دست ما در خانه یک زن و شوهر از بار. ما فرار به مشکلات مالی زمانی که من برای اولین بار شروع کسب و کار من” جانین لی دریاچه سابق روزنامه نگار که در حال اجرا است برای کنگره از ایندیانا در برابر رباتیک معاون رئیس جمهور مایک پنس برادر گرگ پنس و گفتگو کرد.

تبلیغات

کیمبرلی واکر کهنه کار و سابق اصلاحات افسر از فلوریدا در حال اجرا برای کنگره می داند که آنچه آمریکا نیاز دارد: “ما باید به مردم بیشتر از میانگین روزمره شهروندان آمریکایی وجود دارد که برای مبارزه با میانگین روزمره شهروندان آمریکایی” او گفت:.

اینجا جایی است که من می گویم آرام بخش با صدای بلند: هیچ یک از این زنان—و نه آنهایی که در حال اجرا برای کنگره و یا آنهایی که رای دادند برای حفظ پدوفیلیا از دفتر در آلاباما—متوسط هستند; آنها ابرقهرمانان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر