نه پس د سخاوتمندانه: الن طولانی در حال اجرا نشان می دهد بحث در دست بررسی است و برای محل کار سمیت و اتهامات نژادپرستی


Illustration for article titled Not So De-Generous: Ellens Long-Running Talk Show Is Under Investigation for Workplace Toxicity and Allegations of Racism

عکس: Kevork Djansezian (گتی ایماژ)

در امی و برنده در طول روز نشان می دهد بحث, Ellen DeGeneres, اغلب (اگر نه همیشه) به پایان می رسد یک قسمت با هیچ “نوع به یکدیگر است.” اما از آن شده است تا راز راز است که مجموعه ای از آستین در حال اجرا نشان می دهد یک سمی غیر دوستانه محیط زیست به کار در.

تبلیغات

منn یک گزارش اختصاصی دوشنبه از انواعمحل کار در Ellen DeGeneres موضوع تحقیقات داخلی. در سایت “WarnerMedia کارمند روابط گروه و شخص ثالث شرکت” خواهد بود مصاحبه های فعلی و سابق کارکنان در مورد تجربیات خود را در کار نشان می دهد. سوم-گروه نام اعلام نشده است.

در جولای 16, Buzzfeed منتشر شده یک گزارش در مورد فرهنگ behind-the-scenes of The Ellen DeGeneres. سیاه کارکنان جلو آمد با اتهامات “microaggressions و نژاد پرستی” در دست تولید کنندگان و دیگر همکاران و یک داستان در مورد یک کارمند اخراج برای گرفتن مرخصی استعلاجی پس از اقدام به خودکشی یکی از بسیاری از موارد نامطلوب از سمیت وقایع در محکم نوشتن. اگر شما زمان (و اجازه می دهد تا واقعی شما), من قطعا توصیه به خواندن آن.

تبلیغات

در معرض سابق کارکنان نیز به نام DeGeneres خودش برای تماس با خارج سمیت اگر او آگاه است از آنچه اتفاق می افتد به کسانی که مشغول به کار در زیر او.

“اگر او می خواهد به خود را نشان می دهد و باید نام او در نشان دادن عنوان او نیاز به مشارکت بیشتر برای دیدن آنچه که در” یکی از کارکنان سابق اعلام کرد. “من فکر می کنم تولید کننده اجرایی او را احاطه کرده و به او بگویید, ‘همه چیز را همگان مبارک’ و او فقط معتقد است که اما آن مسئولیت خود را به فراتر از آن است.”

در حالی که DeGeneres خودش است نه اظهار نظر در این گزارش تولید در نشان می دهد با صدور بیانیه ای به آمریکا هفته گذشته است.

“ما واقعا ناراحت و متاسفم برای یادگیری است که حتی یک نفر در تولید ما خانواده تا به حال منفی را تجربه کردند.” “این که ما که هستیم و که ما در تلاش برای بود و نه ماموریت الن تعیین کرده برای ما.” در آوریل انواع گزارش داد که DeGeneres’ 30 فرد مرحله خدمه بود تجربه ارتباطات ضعیف بیش از “وضعیت ساعت کار خود را پرداخت و یا سوالات در مورد سلامت جسمی و روانی” در آغاز همه گیر و نشنیده بودم از تولید بیش از یک ماه در آن نقطه است.

تبلیغات

وجود دارد بسیاری از افرادی که بنا به گزارش ها, رقص, جست و خیز کردن بیش از این گزارش اشاره کرد که منافع عمومی در این راز باز شده است سال در ساخت. (افشای کامل: من می خواهم در مورد آن شنیده طولانی پیش). هر Us Weekly, یک منبع “متصل به نشان می دهد بحث تولید” ادعا می کند که کارکنان شده است gleefully عقب و جلو رفتن در مورد “حقیقت” در نهایت بیرون می آید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de