ارتش پاکستان استراحتگاه سنگین توپخانه در امتداد خط کنترل در Poonch

جامو: ارتش پاکستان متوسل به شلیک سنگین و خمپاره بمباران در مناطق به جلو در امتداد خط کنترل (LoC) در جامو و کشمیر را Poonch منطقه باعث هندی نیروهای نظامی به مقابله به مثل به طور موثر در انتخابات گفت: در روز سه شنبه.

آتش بس نقض شد توسط پاکستان برای هشتمین روز متوالی در روز سه شنبه مقامات گفت که وجود داشته اند بیش از 20 حوادث نقض آتش بس توسط پاکستان نیروهای نظامی در سال گذشته بیش از یک هفته است.

“در حدود 1000 (10 am) ساعت امروز (سه شنبه) ارتش پاکستان آغاز بی نقض آتش بس توسط شلیک با سلاح های کوچک و شدید توپخانه با خمپاره همراه LoC در Degwar و Qasba بخش از منطقه Poonch,” دفاع سخنگوی گفت.

ارتش هند است نزنی befittingly او اضافه شده است.

پاکستان نیروهای نظامی بود, پوسته رو به جلو مناطق Mankote و Mendhar بخش Poonch منطقه و متوسل به شلیک در امتداد مرز بین المللی (IB) در Hirangar بخش از کتهوا منطقه در روز دوشنبه و در نتیجه آسیب به حیوانات و آسیب به آنها گفت.

نیروهای پاکستانی به حال گلوله باران مناطق در امتداد LoC در Rajouri و Poonch مناطق در سهشنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, شنبه و یکشنبه هفته گذشته و همچنین در روز دوشنبه در Balakote, Subderbani, Nowshera, Qasba, Kirni, Mendhar, Mankote, Degwar, Krishnagati و Hiranagar بخش از کتهوا منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de