Illustration for article titled Petty President Trump Says He Wont be Visiting the Capitol to Pay Respect to John Lewis

گرافیک: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد “من همیشه خوب به شما مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست Millie نر Karens و Milli Vanilli سفید ناجی. مطمئن شوید که او می تواند ادعای جسورانه است که او را بیشتر انجام می شود به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها بیش از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن (در حالی که با استناد به لخت حداقل سیاست که عمدتا ثابت شده بی اثر در تغییر اجتماعی و اقتصادی شرایط است که مردم سیاه و سفید در آمریکا زندگی می کنند) اما وقتی که می آید به زندگی ماده حرکت او شده است چیزی جز متخاصم و unsupportive. پس از آن باید مطلقا هیچ کس که فرمانده در زمین گلف نخواهد بود بازدید از کنگره به پرداخت خود را احترام به حقوق مدنی و نماد و 17-دوره مجلس گرجستان Rep. John Lewis.

تبلیغات

درست قبل از ترک کاخ سفید برای سفر به کارولینای شمالی مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار اگر او را مشاهده لوئیس’ تابوت که وارد کنگره در روز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ با ساده “من نمی خواهد رفتن ندارد.”

تبلیغات

از تپه:

تابوت نمایش داده خواهد شد در بالای پله های کنگره بعد از دوشنبه به طوری که اعضای عمومی می پرداخت و احترام خود را در حالی که حفظ فاصله به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فضای عمومی مشاهده خواهد بود ادامه داد: در طول روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد پرچم در کاخ سفید به پرواز در نیمه کارکنان به افتخار لوئیس برای بخشی از روز پس از مرگ او. رئیس جمهور گفت: آن روز که او “غمگین” به شنیدن اخبار لوییس مرگ او را خواستار یک حقوق مدنی قهرمان در یک صدای جیر جیر اما در غیر این صورت گفت: کمی در مورد مرگ publicly.

Don’t get it twisted: Lewis نیست با مغلوب ساختن پیشی جستن هر یک بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با او (یا غیر غرق محل سیاه مردم در کل). بنابراین همه ما می توانید بقیه مطمئن است که لوئیس نخواهد بود به جرم این که پوتین نیمه بهتر نشان نمی دهد همان تمایل به قرار دادن سیاست به کنار که دیگر رئیس جمهور نشان داده اند هنگامی که یک شخص منتخب رسمی که آنها ممکن است تا به حال گوشت مرده است. من می خواهم تصور کنید که هیچ کس در Lewis’ خانواده می خواهد Oompa Loompa-in-chief به هر حال وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de