پلیس اصلاحات باید شامل پرداخت غرامت برای کسانی که زندگی از طریق تروما از خشونت پلیس


Illustration for article titled Police Reforms Must Include Reparations for Those Living Through the Trauma of Police Violence

عکس: Drazen Zigic (شاتر)

زمانی که اریک گارنر درگذشت پس از قرار دادن در سبد توسط افسر پلیس نیویورک دانیل Pantaleo در ژوئیه 17, 2014, دخترش اریکا جلب بلافاصله تبدیل به یک فعال سیاسی از بالاترین کالیبر. او سازماندهی راهپیمایی ها و مقالات نوشت و ایستاد به تقاضای گفتگو با رئیس جمهور اوباما در انتخابات ریاست جمهوری تاون هال نژاد در امریکا در سال 2016.

تبلیغات

مدت کوتاهی قبل از او درگذشت اریکا توصیف سختی های روحی و جسمی و عوارض از فعالیت. “من مبارزه در حال حاضر با استرس و همه چیز. این چیزی که می تپد شما پایین است. سیستم ضربان شما را به جایی که شما نمی توانید برنده شوید” او به اشتراک گذاشته. سه هفته پس از این بیانیه اریکا درگذشت از آسیب مغزی رنج می برد او پس از یک حمله قلبی. او فقط 27 سال است.

تبلیغات

اریکا گارنر داستان و امثال آن از جمله بسیار شبیه سبد قتل جورج فلویداست حتی باعث ملل متحدs’ تماس برای پرداخت غرامت. این تماس مونتاژ شد و نه فقط برای غرامت ناشی از هر اسارت اما برای سازه نژادپرستی از جمله خشونت های پلیس از طریق روش که شامل اما نه محدود به “رسمی عذر خواهی حقیقت گفتن کمیسیون و پرداخت غرامت از اشکال مختلف.”

در اینجا در ایالات متحده تماس برای عمل باید شروع با پشتیبانی برای مایک براون لایحه یک ابتکار رهبری Lezley McSpadden سرمادر مایکل براون پشتیبانی شده توسط Michael O. D. Brown ما عشق ما از پسران و دختران پایه و ترگود مارشال, حقوق مدنی مرکز در دانشگاه هاوارد. در حالی که این لایحه شامل طیف گسترده ای تماس برای پایان خشونت پلیس نژادی پروفایل و پلیس نظامیآن را نیز به دنبال آدرس نیاز برای سلامت روان و درمان و شفا به عنوان یک جامعه است.

این پیشنهاد شامل به عنوان بخشی از نفس عمل پیشنهاد شده توسط جنبش برای زندگی خاصمتحد ایجاد یک صندوق برای ترویج شفا برای کسانی که تحت تاثیر این طنين انداز اثر خشونت های پلیس مانند اریکا و Lezley و بسیاری از بی شماری دیگر. ما می دانیم که تروما را تجربه توسط قربانیان خشونت های پلیس و اعضای خانواده خود را بزرگ است. اکثر موارد نه تولید قابل توجهی از رسانه های قرار گرفتن در معرض و یا حمایت عمومی و کسانی که ممکن است خانواده ها در تلاش برای پرداخت هزینه های قانونی دسترسی مقرون به صرفه مشاوره وروان درمانیو یا حتی پاسخگویی به نیازهای اساسی. این امر به ویژه برای قربانیان وظیفه برای خدمت به عنوان نان آور و سرپرست خانواده. همانطور که برای کسانی که مبارزه و حتی مدیریت برای زنده ماندن از لحاظ مالی فشار به حمایت و بطور منظم احساس بدترین لحظه از زندگی می تواند منجر به PTSD شدید و یا دیگر چالش های بهداشت روانی. به عنوان نشان داده شده توسط Erica داستان استرس خود را اثبات می تواند کشنده.

این چالش ها نه تنها بار اضافی به خانواده های کسانی که کشته شده توسط پلیس و معترضان. هر کسی صدمه خشونت پلیس باید دریافت شفا به خصوص اگر آنها را مستند اثبات است. در تمام احتمال, تحقیقات بیشتر آشکار خواهد شد که اساسا کل جامعه سیاه و سفید نهفته است. مطالعات نشان داده اند که در خصوص خشونت پلیس افزایش نامطلوب سلامت پیامدهای منفی تاثیر سلامت روانی مردم سراسر سیاه و سفید جامعه هر زمان که یکی از این حوادث ویروسی می رود. انشعابات شامل اما نه محدود به از دست دادن شغل, بی خوابی, خستگی و اضطراب و ناتوانی در تمرکز کنید. این است همه چیز در آورده با تجمع حاد افسردگی و استرس است. این بیماری همه گیر از خشونت پلیس بسیار شبیه COVID-19, نتواند به همان تاثیری بر سفید آمریکا آن را به عنوان مردم از رنگ در هر جامعه در سراسر کشور است.

تبلیغات

در ضمن به عنوان دفتر پیشگیری از بیماری و ارتقای سلامت بر اهمیت ایجاد اجتماعی و محیط فیزیکی است که ترویج سلامتی خوب افزایش کیفیت زندگی نتایج و کاهش خطرات را به عنوان بخشی از “افراد سالم 2020′ ابتکار

در مارس 2015, زیر پس از یک به خصوص وحشتناک قسمت از خشونت پلیس در شیکاگومحلی فعالان قادر به عبور یک غرامت لایحه. این لایحه شامل ایجاد شیکاگو شکنجه دادگستری مرکز که در آن کسانی که تحت تاثیر خشونت های پلیس دسترسی به متخصص ضربه خدمات مشاوره ایجاد دائم عمومی یادبودعمومی عذرخواهی و پرداخت غرامت مالی به کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر پزشکی و هزینه های دیگر. این است منحصر به فرد به Chicago—کارولینای شمالی فلوریدا و کشورهای دیگر باید تحویل پولی پرداخت غرامت به قربانیان خشونت نژادی. این جوامع متوجه شدم که بهتر است به سرمایه گذاری در سلامت مردم آن نسبت به پرداخت هزینه نیست مراقبت به ناچار اثرات مخرب صدمه دیده همه ما است.

تبلیغات

مالکوم ایکس معروف اظهار داشت: “اگر شما چوب و چاقو در پشت من نه اینچ و آن را بیرون بکشد شش اینچ وجود دارد هیچ پیشرفت است. اگر شما در کنار آن همه راه که پیشرفت نیست. پیشرفت درمان زخم که ضربه ساخته شده است.” افراد و نهادهایی که آسیب های سیاه مردم باید اقدام عملی برای تعمیر آسیب انجام می شود. ادارات پلیس باید علنا اذعان آسیب انجام می شود را به عذر خواهی رسمی و متعهد منابع به جوامع که مجبور به تحمل خشونت در دست خود را. آینده از کنگره ایجاد این صندوق تنها آغاز است. اما از آن خواهد شد یک قوی شروع به ارسال پیام به سایر نقاط کشور است که این زمان برای شفا را آغاز کرده است. ما باید از دولت ما سخت سوال—چه اقدامات مشخص خواهد کرد شما را برای تعمیر آسیب و اطمینان ما نیست تکرار این دست از زندگی در دست از خشونت پلیس? این رسمی است تماس #REPAIRnotREPEAT بروز خشونت پلیس علیه مردم رنگ در این کشور است.


Lezley McSpadden سر رئیس جمهور Michael O. D. Brown ما عشق ما از پسران و دختران پایه و جاستین Hansford است مدیر اجرایی ترگود مارشال, حقوق مدنی مرکز در دانشگاه هاوارد مدرسه قانون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de