پلیس: ‘چتر’ سفید بود supremacist تلاش برای تحریک جورج فلوید شورش

یک مرد نقاب دار که دیده می شد در یک ویدئو ویروسی فوق العاده ویندوز از جنوب مینیاپولیس فروشگاه قطعات خودرو در طول جورج فلوید تظاهرات درآمد او moniker “چتر مرد” مشکوک است به عنوان یک عضو از جهنم فرشتگان باند دوچرخهسواری به دنبال برانگیختن تنش نژادی در یک تظاهرات که تا آن زمان بوده است, صلح آمیز, پلیس گفت:.

یک مینیاپولیس پلیس آتش سوزی محقق گفت: اعمال انسان در AutoZone در شرق دریاچه خیابان تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای است که منجر به روز از غارت و شورش. این ساختمان بعدها به زمین سوخته.

“این اولین آتش است که در تنظیم کردن یک رشته از آتش سوزی و غارت در سراسر حوزه و بقیه از شهرستان” اریکا کریستنسن نوشت: در یک حکم جستجو استشهاد پرونده در دادگاه این هفته است. “تا زمانی که اقدامات این فرد خود را affiant در تماس بوده است ‘چتر مرد,’ تظاهرات شده بود نسبتا صلح آمیز است. اقدامات این فرد با ایجاد یک فضای خصومت و تنش است. خود را affiant معتقد است که این فرد تنها هدف بود که به تحریک خشونت.”

پلیس شناسایی مظنون به لطف یک نکته که آمد از طریق ایمیل در هفته گذشته کریستنسن گفت.

حداقل دو نفر را در پس از آن شورش که در نهایت گسترش تا آنجا که جنوب مینیاپولیس و سنت جنوب پل و باعث شد حدود 500 میلیون دلار خسارت است.

پلیس نیز متصل 32 ساله به طور گسترده ای به اطلاع عموم حادثه در استیلوتر اواخر ماه گذشته است که در آن یک زن مسلمان مواجه شد توسط یک گروه از مردان با پوشیدن لباس سفید supremacist لباس.

این مرد تاکنون به اتهام یک جرم است که چرا استار تریبیون است نه نامگذاری او.

یک livestream تصویری از مارس 27 — دو روز پس از فلوید مرگ نشان داد که مرد راه رفتن معمولی در امتداد جبهه سابق سایت خودرو منطقه فروشگاه در E. دریاچه خیابان و, Minnehaha, شکستن پنجره های آن با 4 پوند پتک باعث برخی از معترضان به مقابله با او و از او بخواهید برای جلوگیری از.

یکی از معترضان دیده می شود پوشیدن یک پیراهن صورتی در این ویدئو دیده می شود زیر “چتر” در اطراف عقب ساختمان و خواستار به می دانم که او باعث شک به فریاد بازگشت.

قبل از آن پلیس می گویند این مرد چادری سیاه و سر به پا و حمل سیاه, چتر, حال, اسپری رنگ “رایگان (expletive) برای همه منطقه” در مقابل دو درب.

کریستنسن نوشت: در استشهاد که او به تماشای “بی حد و حصر ساعت” از فیلم در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Tik Tok, Snapchat, Instagram YouTube و سعی کنید به شناسایی مظنون فایده ای نداشت. محققان در نهایت گرفتار شکستن هنگامی که یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه از طریق پست الکترونیکی مینیاپولیس اداره پلیس شناسایی این مرد به عنوان یک عضو از جهنم فرشتگان باند دوچرخهسواری که “می خواستم برای ایجاد اختلاف و ناآرامی های نژادی با شکستن پنجره ها و نوشتن آنچه او در دو رنگ قرمز درب” استشهاد گفت.

پس از آن تحقیقات نشان داد که مرد شد همچنین دیپلم آریایی کابوی برادری کوچک سفید supremacist زندان و باند خیابان عمدتا در مینه سوتا و کنتاکی. چند تن از اعضای آن در حال حاضر در استیلوتر حادثه است.

در این روز پس از شورش آغاز شده تصویری از “چتر” ricocheted در سراسر رسانه های اجتماعی باعث سراسیمگی از حدس و گمان در مورد هویت مرد.

یکی از گسترده آنلاین شایعه ادعا کرد “چتر” بود St. Paul افسر پلیس ظاهرا بر اساس یک صدای جیر جیر با استناد به اطلاعات از یک “دوست” که ادعا شده است به افسر.

در پاسخ St. Paul پلیس منتشر شد یک سری از زمان مهر نظارت ویدئوها نشان می دهد که افسر بود و در سنت پل در زمان حادثه و رئیس پلیس تاد Axtell منتشر شد بیانیه سرزنش کاربران رسانه های اجتماعی برای گسترش اطلاعات غلط است که می تواند “خطر اندازد افسر شهرت و ایمنی و لطمه زدن به اعتماد این اداره پلیس مشغول به کار بسیار سخت برای ساخت آن جامعه است.”

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de