Marketplace منتشر پایگاه داده حاوی هزاران نفر از سوء رفتار پلیس پس از شکایت قاضی فدرال خود را مسدود انتشار


Illustration for article titled ProPublica Publishes Database Containing Thousands of Police Misconduct Complaints After Federal Judge Blocked Their Release

عکس: آنجلا WEISS/AFP (گتی ایماژ)

در هفته بعد از اولین سیاه زندگی مهم قیام عدالت کیفری طرفداران اصلاحات به ثمر رساند چند عمده قانونگذاری برنده است. در ایالت نیویورک یکی از این لغو حقوق مدنی قانون 50-یک, که محافظ سوء سوابق اجرای قانون ،

تبلیغات

هفته گذشته یک قاضی فدرال متوقف شد انتشار کسانی انضباطی با توجه به سوابق اتحادیه پلیس طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر نیویورک است. تحت حکم اداره پلیس و غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره یک گروه ناظر که نظارت NYPD محروم شده از اشتراک گذاری سوابق حداقل تا آگوست ، 18, گزارش ABC News.

ذکر شده به عنوان یک متهم—و بنابراین معاف از حاکم—است ProPublica, غیر انتفاعی, سازمان خبری با تمرکز بر عدالت و روزنامه نگاری تحقیقی. انتشار یکشنبه اعلام کرد این امر می تواند چاپ و نشر هزاران نفر انضباطی سوابق به دست آمده توسط CCRB قبل از هفته گذشته حاکم است.

تبلیغات

“ما در حال ساخت این اطلاعات عمومی و با آن ارائه یک تصویر بی سابقه ای از غیرنظامیان’ شکایت از سوء استفاده توسط NYPD افسران و همچنین محدودیت های سیستم فعلی که قرار است برای برگزاری افسران پاسخگو” معاون سردبیر اریک Umansky نوشت در پست رونمایی شکایت که وارد شده در یک پایگاه داده قابل جستجو.

به عنوان Umansky اشاره کرد, پایگاه داده, لیست تنها فعال وظیفه NYPD افسران که تا به حال حداقل یک اتهام علیه آنها اثبات توسط CCRB. در مجموع وجود دارد 4,000 افسران به نمایندگی از وزارت 36,000-نیروی کار قوی. این به این معنی 11 درصد از تمام NYPD افسران داشته اند معتبر شکایت از سوء رفتار تسلیم در برابر آنها. با توجه به Marketplace, 34 افسران باید به عنوان بسیاری از 40 یا بیشتر اتهامات سوء رفتار در برابر آنها.

انتشار این پرونده است که به منظور روشنگری عمومی در مورد دامنه و شدت سوء اتهامات علیه NYPD ملت بزرگترین نیروی پلیس. اما این نشریه نیز با هدف روشن کردن فرایند بررسی.

این CCRB محدود تحقیقی قدرت, که به معنی آن را نمی تواند تایید یک مقدار قابل توجهی از هزاران شکایت آن را دریافت هر سال است. بخشی از این لولا همکاری از NYPD خود را یادداشت ProPublica. در حالی که NYPD یک وظیفه قانونی به همکاری با نظارت هیئت تحقیقات از جمله توزیع بیش از شواهد چنین به عنوان bodycam فیلم گروه اغلب انجام نمی این.

تبلیغات

پایگاه داده نیز شامل غیر نظامی شکایت از سوء رفتار است که هیئت مدیره در بر داشت آیا اتفاق می افتد اما نمی نقض NYPD قوانین.

“ما درک می کنیم استدلال در برابر انتشار این اطلاعات. اما ما باور عمومی خوب آن را می تواند انجام دهد بیشتر آسیب بالقوه” گفت: Marketplace Editor-in-chief Stephen انگلبرگ. “پایگاه داده می دهد مردم شهر نیویورک یک نگاه اجمالی در چه اتهامات مربوط به سوء رفتار پلیس به کار گرفته شده و اجازه می دهد تا روزنامه نگاران و شهروندان عادی به طور یکسان به نگاه عمیق تر در این پرونده خاص افسران.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de