در چه چیزی است که دیده می شود به عنوان یک تضمین به هند و بنگلادش روز دوشنبه نامیده روابط دو کشور به عنوان “سنگ جامد” و اضافه کرد که در چند سال گذشته دو کشور “باید اسکریپت طلایی فصل (‘sonali adhyaya’)” تحت رهبری بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند و نخست وزیر نارندرا.

این سخنان بنگلادش با وزیر خارجه A. K. Abdul Karim شد به مناسبت مجازی, مراسم, مشخص شده است که هند توزیع بیش از 10 گسترده سنج (BG) لوکوموتیو به داکا به افزایش اتصال راه آهن بین دو کشور دیده می شود توسط هر دو کشور به عنوان یک “عنصر حیاتی از همکاری های دو جانبه در ترویج تجارت و اتصال و در افزایش مشارکت اقتصادی”.

آن را ممکن است به یاد می آورد که چین در تلاش برای افزایش نفوذ اقتصادی در بنگلادش است که دهلی نو است فقط بیش از حد آگاه است. این نیز می آید در زمانی که پاکستان در تلاش است تا به ماهی در آب مشکل با رسیدن به بنگلادش و جمعآوری این مسئله کشمیر با آن است.

بنگلادش وزیر امور خارجه در عین حال نیز گفت: روابط دوجانبه با هند بودند بر اساس “مشترک اصول و ارزش ها و تاریخچه لمس تقریبا در هر حوزه از زندگی, از جمله سیاست, فرهنگ, تجارت, امنیت و آب و انرژی و خیلی بیشتر”.

تشریح رویداد روز دوشنبه به عنوان “تحقق مهمی تعهد ساخته شده در طول سفر نخست وزیر شیخ حسینه خواستند به هند در ماه اکتبر گذشته” دهلی نو اظهار داشت که “دو کشور نیاز به کار با هم برای تسریع در بسیاری از پروژه های در حال انجام”.

بازتاب احساسات گرم خارجی, وزیر امور S. Jaishankar گفت: “تعداد بسیار کمی از کشورهای جهان از جمله نزدیک روابط برادرانه به عنوان کسانی که از ماست” و “همکاری با ما امروز و خارج از غرفه به عنوان یک الگو در منطقه برای روابط همسایگی خوب”.

ستایش رهبری شیخ حسینه خواستند آقای Jaishankar خود گفت بنگلادش همتای “خود را به عنوان دوست نزدیک و همسایه ما هستند و در واقع خوشحال شاهد تحول و رشد. ما شاهد رشد قابل توجه نرخ در چند سال گذشته است. و دستاوردهای خود را در سراسر تمام شاخص های اجتماعی و اقتصادی باید معیار جدیدی تنظیم کنید.”

EAM Jaishankar همچنین مطمئن بنگلادش گفت: “هند باقی می ماند متعهد شریک توسعه از بنگلادش است. ما منحصر به فرد اعطایی خطوط اعتباری نزدیک به ما 10 میلیارد دلار بزرگترین هند گسترش یافته هر کشور است. این پروژه ها کمک خواهد کرد و در توسعه زیرساخت ها از بنگلادش, یک پیش شرط برای اقتصاد خود را به جهش به سطح بعدی. ما نیاز به همکاری برای تسریع در بسیاری از پروژه های در حال انجام.”

اتفاقا پنج شنبه گذشته نیز “مشخص شده یکی دیگر از دستاورد تاریخی نسبت به تقویت و هند و بنگلادش دریایی و همکاری اقتصادی” در “نتیجه موفق” از “اولین بار جنبش از حمل و نقل کانتینر از کلکته به اگرتلا از طریق Chattogram پورت”.

در بیانیه روز دوشنبه وزارت امور خارجی گفت: “در یک توزیع بیش از مراسم امروز برگزار شد 10 گسترده سنج (BG) لوکوموتیو شد و عملا پرچم به بنگلادش توسط امور خارجی وزیر Dr. S. Jaishankar و وزیر راه آهن و تجارت و صنعت شری Piyush Goyal. … از بنگلادش, پایان, وزیر, راه آهن, Md. Nurul اسلام Sujan و وزیر امور خارجه دکتر ابوالقاسم کلام Abdul Karim دریافت لوکوموتیو به نمایندگی از دولت بنگلادش.”

MEA افزود: “در همراهی با الزامات بنگلادش آهن لوکوموتیو شده اند مناسب تغییر سمت هند. این لوکوموتیو کمک خواهد کرد که مسئولیت رسیدگی به افزایش حجم مسافر و حمل و نقل قطار عملیات در بنگلادش است.”

آن را ممکن است به یاد می آورد که در پاسخ به پرسش هفته گذشته در گزارش های رسانه ها از نخست وزیر پاکستان عمران خان بالا بردن کشمیر موضوع در یک مکالمه تلفنی به تازگی با بنگلادش همتای شیخ حسینه خواستند اما بنا به گزارش شکست مفتضحانه در گرفتن هر گونه حمایت در این موضوع از دهلی نو روز پنجشنبه گذشته گفت: آن را “قدردانی” بنگلادش سازگار موقعیت که کشمیر موضوع “داخلی” به هند است. دهلی نو همچنین گفت روابط خود با Bangadesh هستند “زمان آزمایش”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de