صلیب شکسته-swaddled خریداران علامت است نه بیماری

 

این نیست که ما که هستیمما خودمان گفته که همسایه ها رفت و خرید با صلیب های شکسته پیچیده در اطراف سر خود را.

خریداران زوزه میکشیدند محکوم کنند از طریق خود پرچم نازی ماسک در پرداخت راهرو خارج شده در مارشال در روز شنبه. که نوع از چیزی که به سادگی اتفاق نمی افتد در مینه سوتا گفت ما خودمان را.

که نه ما.

شنبه اولین روز مینه سوتا خواسته همه به پوشیدن ماسک برای محافظت از هر کس دیگری به دلیل وجود یک بیماری همه گیر در جریان است.

COVID-19 که به کشته شدن نزدیک به 150,000 آمریکایی گسترش یافته به هر شهرستان در مینه سوتا است. از جمله Lyon County, که در آن مقامات بهداشتی دولت بر داشت 409 موارد و سه مرگ و میر در داخل و اطراف مارشال.

با پوشیدن یک ماسک برای چند دقیقه شاید یک زندگی را نجات دهد نیست بیش از حد به درخواست بسیاری از ما است.

اما نه برای همه ما است.

“اگر شما برای رای دادن [دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو] بایدن شما قصد زندگی در آلمان نازی” زن در خارج شده و فریاد زد: از طریق صلیب شکسته.

تصور کنید که بسته بندی خود را در پرچم نازی و تفکر در آن باعث می شود شخص دیگری نگاه بد.

در خارج که روز Raphaela مولر قائم مقام شفا آبهای کلیسای انجیلی لوتری در Yellow Medicine County مطرح تلفن خود را و شروع به تیراندازی تصویری.

مولر متولد و بزرگ شده در آلمان و در یک خانواده نازی مبارزان و او در مورد به اجازه صلیب های شکسته عبور بلامنازع.

“من از شنیدن در مورد من بزرگ مادر بزرگ که مبارزه در زیر زمین در برابر موج اول از نازی ها در دهه 1930 و 40s,” او نوشت: در Facebook پست که به سرعت ویروسی رفت.

“اجازه بدهید این را کاملا روشن یک بار و برای همه” او ادامه داد: تعویض برای تمام کلاه “صلیب شکسته یک نماد نفرت و شما پرواز پرچم شما انجام می پوشند نه نماد در هر نقطه بر روی بدن خود شما استفاده نمی کند و یا دفاع از این نماد تا کنون. پایان داستان است.”

از خود بپرسید چه نوع Minnesotan نگه می دارد و صلیب های شکسته در اطراف خانه آماده به دوختن آنها را به ماسک برای جرم و جنایت نفرت کرافت زمان. از خودتان بپرسید که آیا این دو تنها دو.

آنها نگاه بسیار به خود افتخار پیچیده شده در پرچم که 326,000 Minnesotans مبارزه به شکست است.

هشت دهه بعد سوتا هنوز در تلاش برای شکست نازی ها.

خارج ممنوع اعلام کرده است زن و شوهر از فروشگاه خود را. کسی پانچ مرد حق در صلیب شکسته در راه خود را درب.

ما احتمالا به یاد بگیرند که نام خود را در برخی از نقطه. مارشال است به اندازه کافی کوچک شهر که در آن هر کس می داند که کسی که می داند کسی که می داند که آنها چه کسانی هستند.

چرا که آنها یکی از ما.

نه فقط بهترین ها را از ما.

بهترین ها را از ما هستند و مردم در طرف دیگر. افرادی مانند Raphaela مولر که اجازه ندهید افراد متعصبی یا نژادپرستان یا cluelessly بی رحمانه تصویب بلامنازع.

این است که ایالات متحده, Minnesota. سمت خود را انتخاب کنید.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de