Illustration for article titled Thanks to Terry Crews, I Can Finally Put Coon in a Headline Here!

تصویر: توییتر

اگر چه ما تقریبا رایگان برای استفاده از هر کدام از زبان ما مایل در داخل بدن یک قطعه در اینجا عناوین متفاوت هستند. اکثر ناسزا خوب است در این زمینه مناسب. اما زمینه مناسب یا نه پدربزرگ (“تماشا”) نیاز به تایید از ما editor-in-chief. صریح نظر هستند و تهمت هستند بیش از حد. خوب بیشتر.

تبلیغات

این لکه دار کردن چیزی روی حیله و تزویر است چرا که یکی از مورد علاقه من عبارت است از یک repurposing از امریکا بیشترین مواد منفجره لکه دار کردن—که آن هم در امریکا بیشترین مواد منفجره کلمه. من احتمالا می گویند “nigga” 20 بار در روز, و آن را مانند یک بخشی از واژگان که من اختصاص داده شده در کل فصل در کتاب من به قوانین حاکم بر استفاده از آن و استفاده است. اما شما به ندرت پیدا کنید که در یک تیتر در اینجا. من فکر می کنم من اجازه دو تیتر “niggas” از آنجایی که من اینجا بوده ام. (“دو تیتر Niggas” امر شده ام یک عنوان بزرگ برای VSB مشاهده فرم خرید. خب.)

همچنین ما مجاز به استفاده از تهمت—در یک تیتر یا بدنه یک تکه—این سوال یک فرد تعهد به مردم است. “Sellout” خوب است چرا که آن را نواخته متعالی. “کون” نیست.

تبلیغات

این باعث می شود من غمگین گاهی اوقات به دلیل وجود دارد بسیاری از عجیب و خیره کننده و گیج کننده و گاهی حتی خنده دار (آره) تهمت است که اختراع شده است برای تماس با آمریکایی های سیاه و سفید. و کسی که نمی خواهد عشق را به دیدن “ماه کریکت” یا “jackamammy” یا “باتلاق خر” در VSB قطعه هر یک بار در در حالی که برای ؟ من می دانم که من می خواهم. اما قوانین قوانین هستند.

اما در صفحات تاریخ هر یک بار در در حالی که سرنوشت می رسد و گسترش آن در دست است که آنچه اتفاق افتاده است در اوایل امروز وقتی Terry Crews این Stacey Dash از Kimbo برش توییتی را repurposing از “راگون.” این مرد نیاز به درمان!

این یک راگون گریز—یک coonhole!—چرا که مشهور به tweeting آن را می سازد آن اخبار است. مرتبط: فکر می کنم “این coonhole” امر شده ام هر دو یک جایگزین عالی به عنوان “غرق شده محل” و نام Jason Whitlock را Outkick ستون.

تبلیغات

من گرسنه هستم در حال حاضر, بنابراین من با این انجام می شود. خداحافظ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de