Illustration for article titled The Defense of Black Lives Must Include Disability Justice

عکس: الی Wilson (شاتر)

در مبارزه برای عدالت نژادی و درست آزادی اگر یکی از ما است و نه هیچ یک از ما هستند. از مبارزه برای عدالت در جامعه+ جامعه به مبارزه برای حقوق زنان مهم است که به مبارزه برای هر کس اگر ما می رویم به ساخت واقعا درست و عادلانه امریکا است. یک گروه که اغلب فراموش شده است این است که افرادی با معلولیت. اما در این 30 سال سالگرد آمریکایی های معلولما تصمیم گرفته اند به مرکز صحنه. این ناتوانی غرور ماه و ما مفتخریم به مبارزه برای عدالت برای همه مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

من زندگی می کنند در یک تقاطع مهم: من یک معلول ، من برای حمایت از کار افتادگی حقوق/عدالت در طول تمام حرفه ای. و هنوز هم آن باقی مانده است برای من روشن است که وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام شود برای پیشبرد و ترویج عدالت و دسترسی برای افراد معلول—به خصوص برای کسانی از ما که وجود دارد در BIPOC (سیاه بومی مردم رنگ) و تقاطع غیر فعال. مانند 1 در 4 سیاه بزرگسالانی که دارای معلولیتمن نمی توانم سیلو تجربه من به عنوان این شناسه وجود ندارد و به طور مستقل از یکدیگر.

به عنوان جنبش برای عدالت نژادی در امریکا وسیعتر آن را بسیار مهم است که ما تشخیص کاستی های جامعه ما وقتی که می آید به حمایت از من و دیگر غیر فعال اعضای جامعه سیاه و سفید. سیستم های ما باید به سمت چپ کردن زیرساخت های لازم و منابع برای زنده ماندن; ميانه تنظیم خانواده درآمد برای کارگران معلول رها شده است و در حدود نیمی از درآمد دیگران ومانند بیش از حد بسیاری از جوامع سیاه, رای گیری, حقوق یکی دیگر از مرزی که در آن ما شاهد بهبود کمی در طول سال وقتی که می آید به خدمت اعضای جامعه معلول است.

تبلیغات

اما در این لحظه بیشتر مربوط به در حال دوگانه شیوع COVID-19 و خشونت پلیس در جوامع است.

در میان COVID-19 همه گیر است که همه ما دیده می شود به طور نامتناسبی نابود جامعه سیاه, سیاه, افراد معلول هستند به معنای واقعی کلمه که از چپ به مرگ بدون هر گونه کمک. این می آید پس از سال ها از افراد معلول مبارزه با حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر کسانی از ما که بیشتر به حاشیه رانده شده. به عنوان تمام وقت کاربر بر روی صندلی چرخدار است که نیاز به مراقبت های روزانه از مراقبت های شخصی مسئولین من زندگی می کردند از طریق مبارزه برای دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی به عنوان بسیاری از میلیون ها نفر مثل من در سراسر کشور است. این شبیه هل دادن دولت و مداخله فدرال و همچنین توجه رسانه ها برای جنگ است. این به معنای مجبور بودن به وزن زندگی در یک خانه سالمندان زندگی می کنند و یا در یک موسسه, زمانی که من طرح بهداشت و درمان برای آن پرداخت.

و این چالش ها شده اند واقعیت من در ظاهرا “خوب” است. در حال حاضر در مکان هایی مانند آریزونا یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه گیر و که در آن من زندگی می کنند ما شاهد پزشکی سهمیه بندی مجموعه به نابودی افراد معلول. زندگی در تقاطع این نوع از تبعیض است که من و بسیاری از دوستان من بدترین کابوس با برخی از جامعه من در اینجا در حالت ترس آنها سقوط کردن لیست یا محروم شود خود را نجات بخش دستگاه های در این رویداد آنها تلقی شایسته توسط دولت است.

به مسائل بدتر از آن است که به خوبی مستند شده است که ملت ما پلیس آموزش دیده نمی هنگامی که آن را به می آید لازم د-تشدید و کار با افراد معلول است. شکست در اینجا باید منجر به خونریزی های غیر ضروری و حادثه قسمت. این آمار تکان دهنده به عنوان نیمی از افراد کشته شده توسط پلیس در سراسر نژادها دارای معلولیت.

تبلیغات

در حال حاضر این مهم است که ما مبارزه برای حقوق همه ترک هیچ یک از پشت به ما جنگهای صلیبی به نام سیاه و سفید زندگی می کند. به افتخار سالگرد 30 از ADA این آخر هفته گذشته این آزمایشی اردوگاه تاثیر تیم و رنگ تغییر برگزار می شود ویژه دو ساعته مجازی جشن به بحث تاریخی برد و مسیر رو به جلو است. این گفتگو فقط آغاز است. به عنوان ناتوانی غرور ماه می آید به نزدیک من امیدوارم که شما ادامه گفتگو آغاز شده و در شهرستان خود را.


Andraéa LaVant موسس و رئيس جمهور از LaVant Consulting, Inc. (LCI) تاثیرات اجتماعی ارتباطات شرکت است. او در حال حاضر به عنوان تاثیر تولید کننده برای Netflix بکشد از ویژگی های طول فیلم مستند آزمایشی اردوگاه که در آن او به اتهام رهبری این کمپین تلاش برای ترویج درک از کار افتادگی به عنوان یک عدالت اجتماعی موضوع و ساخت در سراسر خطوط تفاوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله