مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام و سپس لغو یک یانکی ها بشه. هر دو تعجب برانگیز بود.

واشنگتن – یک ساعت قبل از Dr. Anthony Fauci انداخت زمین برای اولین بار در فصل بازکن بین نیویورک یانکیز و اتباع واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده در اتاق جلسه مرحله در کاخ سفید و اعلام کرد که او هم دعوت شده بود به پرتاب کردن خود به خود باز بشه.

“شیدا Levine یک از دوستانم از یانکی ها” مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به رئیس جمهور از تیم بیس بال به خبرنگاران گفت: روز شنبه به عنوان Fauci آماده شد به تپه. “و او از من خواست برای پرتاب از زمین و من فکر می کنم من انجام می دهند که در اوت. 15 در استادیوم یانکی.”

یک مشکل وجود دارد: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در واقع نه دعوت شده و در آن روز توسط یانکی ها با توجه به یک فرد با آگاهی از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه. او اعلام تعجب هر دو یانکی ها و مقامات کاخ سفید کارکنان.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خیلی اذیت توسط Fauci را به نوبه خود در محل موردتوجه وتماشای عموم, یک مقام آشنا با واکنش خود گفت که او تا به حال به کارگردانی دستیاران خود را برای تماس با یانکی ها مقامات و خوب را در دراز مدت پیشنهاد ایستاده از Levine به پرتاب کردن باز بشه. اما هیچ تاریخ تا کنون نهایی.

پس از رئیس جمهور را اعلام کاخ سفید دستیاران درهم به تیم اجازه می دانم که او در واقع رزرو Aug. 15 اگر چه آنها باید گفت آنچه که او قصد دارد انجام دهد. بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن رسما لغو شد.

“از آنجا که من تمرکز قوی در چین Virus از جمله جلسات برنامه ریزی در واکسن اقتصاد ما و بسیاری دیگر من نمی قادر خواهد بود در نیویورک به پرتاب باز کردن زمین برای @Yankees در تاریخ 15 اوت” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت روز یکشنبه با استفاده از یک نژادپرست نام برای coronavirus. “ما آن را بعدا در این فصل!”

و پس از ادامه تنش بين مغلوب ساختن پیشی جستن یک رئیس جمهور که متنفر های رسانه ای توجه و Fauci مشهور بیماری های عفونی متخصص که کند ذهن نیست که کانون توجه است. او به نظر می رسد این ماه در مجله InStyle lounging (به طور کامل) در یک استخر.

تا مطمئن شوید که وجود دارد مشکلات بزرگتر در هر دو مرد را ورق: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای توضیح دولت او را به اشتباه در یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 148,000 آمریکایی است. Fauci در تلاش است تا به دفاع از خود را به عنوان یک بهداشت عمومی-فکر صدای یک دولت است که به نظر می رسد که علاقه کمی در علم و گاهی اوقات حتی کمتر علاقه به او.

هر دو مردان طرفداران بیس بال. مغلوب ساختن پیشی جستن رشد ورزش بازی و Fauci با اتباع واشنگتن با مضمون coronavirus ماسک تقریبا رسیده متناوب طلسم وضعیت. هر دو ظاهرا بیش از حد شلوغ به گرفتار کردن با بازی بیس بال, رقابت, اما, این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که یک درخواست برای دفع بالقوه upstaging.

در مارس روز قبل از معاون رئیس جمهور مایک پنس بود به صحبت می کنند در نیروی هوایی شروع مراسم در کلرادو مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعلام کرد که او خواهد بود در سخنرانی خود در وست پوینت. بود که اخبار را به مقامات در وست پوینت.

هفته گذشته Fauci مشخص شد برای آمدن به اتباع تپه آماده شده است. در حال رشد در بروکلین او shortstop در یک کاتولیک محلی تیم جوانان. روز قبل از زمین پنج شنبه او رفت و به هوراس مان یک مدرسه ابتدایی در شمال غربی واشنگتن به تمرین بر روی چمن.

“من تن به تن و تن به تن” او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه. “من انداخت بازوی من است. من تا به حال پرتاب یک توپ بیس بال به معنای واقعی کلمه در چند دهه. من بعد از تمرین بازوی من بود حلق آویز در اطراف من ،

اما او گفت که او ساخته شده یک خطای مهلک. بدون زمین بیس بال در مدرسه برای تمرین در, او تا به حال به اندازه 60 فوت — فاصله از عمده-لیگ تپه به صفحه اصلی خود و به طور تصادفی آمد تا حدود 20 فوت ،

یک بار Fauci وارد بر روی تپه در اتباع پارک, او متوجه شد که گستره وسیعی را دیدار رفت جنوب. او لبه بازوی خود را به عقب فقط کمی کج و پرت توپ مورب به چمن دور از شان Doolittle به اتباع بازیکن اختصاص داده شده به گرفتن زمین.

“او به من شبیه او بود 500 فوت دور. ساخته شده است که من آن را پرتاب بسیار سخت تر از من شده بود تمرین” Fauci گفت. “من کاملا اشتباه محاسبه فاصله از تپه.”

Fauci گفت: دعوت از اتباع آمد هفته پیش به عنوان یک تشکر از شما از تد لرنر خانواده که صاحب این تیم پس از او به توصیه آنها و مقامات باشگاه در صحیح پروتکل برای coronavirus تست و ایمن ماندن در حالی که بازی.

Fauci پخش ظواهر به طور کلی تحت کنترل کاخ سفید اما در ظاهر اتباع پارک نیست باید از طریق معمول ترخیص کالا از روند در موسسه ملی سلامت که در دیگر رسانه های خبری و رویداد درخواست.

پرسید که آیا او تا به حال مشاوره اگر تهمت قادر به تایید یک تاریخ با یانکی ها Fauci گفت: رئیس جمهور باید مطمئن شوید که به “پرتاب بالا” و با “یک انبار.”

“بدترین چیزی که به انجام آن گزاف گویی مثل من,” او گفت:.

کردن, بیس بال, زمینه, Fauci ستاره نوبه خود رفته است و نه به عنوان به خوبی در کاخ سفید است.

در هفته های گذشته او را مورد سوال ارشد مقامات دولت در مورد تلاش برای جلوگیری از او در تلویزیون ظاهر و انتقاد مقامات دیگر را ساخته اند که اظهارات تحقیر در مورد او.

“من فکر می کنم آنها متوجه حالا که که محتاطانه چیزی که برای انجام به دلیل آن را تنها بازتاب منفی در آنها” Fauci گفت: این ماه از کاخ سفید و مشاوران از جمله پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور نوشت که یک op-ed سوال Fauci اعتبار.

به عنوان برجسته از coronavirus وظیفه نیروی پژمرده در هفته های اخیر Fauci مانده بود از یک گروه جدید از مقامات کاخ سفید که با این ویروس رهبری Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد و دکتر دبورا L. Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de